Петропавл қаласы халқының мақсатты топтарға жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 444 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 24 сәуірде N 13-1-152 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 308 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010.03.17 N 308 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ Заңының 5-бабы, 2-тармағы , 7-бабы, 5-4) тармақшасына, 2) тармақшасына сәйкес, еңбек нарығындағы жағдайды есепке ала отырып, жұмыспен қамту саясатын іске асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз ету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Петропавл қаласы халқының мақсатты топтарын жататын тұлғаларының мынадай қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (1 жылдан астам);
2) оқу орындарының түлектері;
3) Петропавл қаласы ұйымдары, кәсіпорындары, мекемелерінің саны немесе штатының қысқартылуына байланысты босатылған тұлғалар;
4) еңбекақысы сақталусыз демалыстағы тұлғалар;
5) толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған
тұлғалар;
6) өндіріс тоқтап тұрғандықтан жұмыспен уақытша қамтылмаған
тұлғалар;
7) уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
8) өз тілегі бойынша жұмыстан шыққан тұлғалар;
9) орта және жоғары оқу орындарында оқитын жастар (демалыс кезінде);
10) 25-ті қоса жасқа дейінгі жастар.
Ескерту. 1-тармаққа өзгерту енгізілді - Петропавл қаласы әкімдігінің 2009.07.01 N 741 Қаулысымен
2. "Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі қосымша мақсатты топтарға жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға көмек көрсету және әлеуметтік қорғау шараларын уақытында қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау қала әкімінің орынбасары Т.Н. Құлжановаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң күшіне енеді.
Қала әкімі                                       Е. Нұрақаев

Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска
Постановление акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 14 апреля 2009 года N 444. Зарегистрировано Управлением юстиции города Петропавловска Северо-Казахстанской области 24 апреля 2009 года N 13-1-152. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 марта 2010 года N 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.03.2010 N 308
В соответствии с подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2), подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», в целях реализации политики занятости учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить следующее дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска:
1) лица, длительно не работающие (более 1 года);
2) выпускники учебных заведений;
3) лица, освобождаемые в связи с сокращением численности или штата организаций, предприятий, учреждений города Петропавловска;
4) лица находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы;
5) лица занятые в режиме не полного рабочего времени;
6) лица временно незанятых из-за простоя производства;
7) лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
8) лица, уволенные по собственному желанию;
9) учащаяся молодежь учебных заведений среднего и высшего образования (в период каникул);
10) молодежь в возрасте до 25 лет включительно .
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением  акимата г. Петропавловска от 1.07.2009 N 741
2. Государственное учреждение «Отделу занятости и социальных программ города Петропавловска» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц, дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Кульжанову Т.Н.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким города                                      Е. Нуракаев