"Петропавл қаласы халқының мақсатты топтарға жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы" Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі N 444 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 01 шілдедегі N 741 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Петропавл қаласы Әділет басқармасында 2009 жылғы 23 шілдеде N 13-1-156 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010 жылғы 17 наурыздағы N 308 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қалалық әкімдігінің 2010.03.17 N 308 Қаулысымен
«Нормативтiк құқықтық актiлер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213-1 Заңының 28-бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ Заңының 31-бабы 1-тармағының 13) тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-ІІ Заңының 5-бабы 2-тармағына, 7-бабы 5-4) тармақшасына, 2) тармақшасына сәйкес, еңбек нарығындағы жағдайды есепке ала отырып, жұмыспен қамту саясатын іске асыру және жұмыспен қамту саласында қосымша мемлекеттік кепілдіктермен қамтамасыз ету мақсатында, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Петропавл қаласы халқының мақсатты топтарға жататын тұлғаларының қосымша тізбесін белгілеу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 444 қаулысына (2009 жылғы 24 сәуірдегі нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тізілімде тіркелген № 13-1-152, «Қызылжар нұры» газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы № 18 саны, «Проспект СК» газетінің 2009 жылғы 1 мамырдағы № 18 санында жарияланған), мынадай толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) тармақшалармен толықтырылсын:
«4) еңбекақысы сақталусыз демалыстағы тұлғалар;
5) толық емес жұмыс уақыты режимінде жұмыспен қамтылған тұлғалар;
6) өндіріс тоқтап тұрғандықтан жұмыспен уақытша қамтылмаған тұлғалар;
7) уақытша және маусымдық жұмыстарға қатысқан тұлғалар;
8) өз тілегі бойынша жұмыстан шыққан тұлғалар;
9) орта және жоғары оқу орындарында оқитын жастар (демалыс кезінде);
10) 25-ті қоса жасқа дейінгі жастар».
2. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қаласының әкімі                                  Е. Нұрақаев

О внесении дополнений в постановление акимата города Петропавловска от 14 апреля 2009 года N 444 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска"
Постановление акимата г. Петропавловска Северо-Казахстанской области от 1 июля 2009 года N 741. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 23 июля 2009 года N 13-1-156. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17 марта 2010 года N 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 17.03.2010 N 308
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213-I «О нормативных правовых актах», подпунктом 13) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2), подпунктом 5-4) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», в целях реализации политики занятости учетом ситуации на рынке труда и обеспечения дополнительных государственных гарантий в сфере занятости, акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Петропавловска от 14 апреля 2009 года № 444 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения города Петропавловска» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-1-152 от 24 апреля 2008 года, опубликовано в газетах «Қызылжар нұры» № 18 от 1 мая 2009 года, «Проспект СК» № 18 от 1 мая 2009 года), следующие дополнения:
пункт 1 дополнить подпунктами 4), 5), 6), 7), 8), 9), 10) следующего содержания:
«4) лица находящиеся в отпусках без сохранения заработной платы;
5) лица занятые в режиме не полного рабочего времени;
6) лица временно незанятых из-за простоя производства;
7) лица, принявшие участие во временных и сезонных работах;
8) лица, уволенные по собственному желанию;
9) учащаяся молодежь учебных заведений среднего и высшего образования (в период каникул);
10) молодежь в возрасте до 25 лет включительно».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска                      Е. Нуракаев