Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы
Солтүстiк Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2009 жылғы 15 маусымдағы N 662 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 шілдеде N 13-1-157 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 19 ақпанда N 182 Қаулысымен
Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің 2010.02.19 N 182 Қаулысымен
«Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149-II Заңы 7-бабының 5-тармағына, 20-бабына, «Азаматтық қызметшілерге, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдардың қызметкерлеріне, қазыналық кәсіпорындардың қызметкерлеріне еңбекақы төлеу жүйесі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2007 жылғы 29 желтоқсандағы № 1400 қаулысына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001 жылғы 19 маусымдағы № 836 қаулысымен бекітілген Қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру және қаржыландыру ережелеріне, «Қоғамдық жұмыстарды, жұмыссыздардың кәсіби дайындығын, біліктілігін арттыру және қайта даярлауды ұйымдастыру және қаржыландыру жөніндегі ережені бекіту туралы» Солтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2001 жылғы 19 шілдедегі № 38 қаулысына (2001 жылғы 30 шілдедегі мемлекеттік тізілімде № 398 тіркелген, «Северный Казахстан» газетінің 2001 жылғы 7 тамыздағы саны) сәйкес, қала әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі, түрлері және еңбекақы төлемінің мөлшерлері 1-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. «Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстарды жүргізуге қала бюджетінде  көзделген қаражат шегінде бекітілген Тізбеге сәйкес жұмыссыздарды қоғамдық жұмыстарға жіберуді жүзеге асырсын.
3. «Петропавл қаласының қаржы бөлімі» мемлекеттік мекемесі қоғамдық жұмыстармен қамтылған жұмыссыздардың еңбекақы төлеміне ақшалай қаражаттың уақытында қаржыландырылуын қамтамасыз етсін.
4. 2-қосымшаға сәйкес Петропавл қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау осы саланы басқаратын қала әкімінің орынбасарына жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарыққа шыққан күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін  қолданысқа енгізіледі.
Петропавл
қаласының әкімі                                   Е. Нұрақаев
1-қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 15 маусымдағы
№ 662 қаулысымен
бекітілген
Қоғамдық жұмыстардың түрлері бойынша кәсіпорындар мен ұйымдардың тізбесі, еңбекақы мөлшерлерінің түрлері мен көлемдері
Кәсіпорындар
дың аталуы
Ай
сайынғы
жұмыс
орны
Қоғамдық жұмыстардың
түрлері
Раз
ряды
Коэффи
циенті
1
«Коммунхоз» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
300 адам
Қала аумағын жинау;
аумақтарды көгалдандыру ж/е абаттандыру;
мұзды қалашықтарды тұрғызуда қосымша жұмыстарды орындау;
ағымдағы жолдарды жөндеу жұмыстары (ойпаң жерлерді құммен толтыру, кювет қазу, ағын канализацияларын қоқыстардан тазарту т.б.)
II
III
III
III

Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска
Постановление акимата г. Петропавловска Северо-Казахстанской области от 15 июня 2009 года N 662. Зарегистрировано Управлением юстиции г. Петропавловска Северо-Казахстанской области 27 июля 2009 года N 13-1-157. Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2010 года N 182
Утратило силу - постановлением акимата города Петропавловска Северо-Казахстанской области от 19 февраля 2010 года N 182
В соответствии с пунктом 5 статьи 7, статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149-II «О занятости населения», постановлением Правительства Республики Казахстан от 29 декабря 2007 года № 1400 «О системе оплаты труда гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий», Правилами организации и финансирования общественных работ, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2001 года № 836, постановлением акимата Северо-Казахстанской области от 19 июля 2001 года № 38 «Об утверждении Положений по организации и финансированию общественных работ, профессиональной подготовки, повышения квалификации и переподготовки безработных» (зарегистрировано в государственном реестре № 398 от 30 июля 2001 года, опубликовано в газете «Северный Казахстан» от 7 августа 2001 года), акимат города ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый перечень предприятий и организаций, виды и размеры оплаты труда по видам общественных работ согласно приложению 1.
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ города Петропавловска» осуществлять направление безработных граждан на общественные работы в соответствии с утвержденным Перечнем в пределах средств, предусмотренных в бюджете города на проведение общественных работ.
3. Государственному учреждению «Отдел финансов города Петропавловска» обеспечить своевременное финансирование денежных средств на оплату труда безработных, занятых на общественных работах.
4. Признать утратившими силу некоторые постановления акимата города Петропавловска согласно приложению 2.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города, курирующего данную сферу.
6. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким
города Петропавловска                      Е. Нуракаев
Приложение 1
Утверждено
постановлением акимата
города Петропавловска
от 15 июня 2009 года № 662
Перечень предприятий и организаций, виды, объемы и размеры оплаты труда по видам общественных работ
Наименование
предприятия
Рабочих
мест
ежем
сячно
Вид
общественных работ
Раз
ряд
Коэффи-
циент
1
Государственное
коммунальное
предприятие
«Коммунхоз»
300
человек
Уборка территории города;
озеленение и благоустройство территории;
выполнение подсобных работ в строительстве ледовых городков;
текущий ремонт дорог (засыпка ям и выбоин, копка кюветов, очистка от мусора сточной канализации и др.)
II
III
III
III

1,49
1,59
1,59
1,59
2
«Солтүстік
Қазақстан облысының ЖИТС-пен күрес және алдын алу орталығы»
мемлекеттік мекемесі
14 адам
Халықтың әлжуаз топтары қатарына алдын алу жұмыстарын жүргізу (есірткі инъекцияларын тұтынушылар)
G-14
1,43
3
«Солтүстік
Қазақстан облыстық әділет
20 адам
Халықты тұрғылықты жері бойынша құжаттандыруға және
G-14
1,43
департаментінің
Петропавл
қалалық
әділет
басқармасы»
мемлекеттік
мекемесі
тіркеуге техникалық қызмет көрсету
4
«Көші-қон жөніндегі
комитеттің
Солтүстік
Қазақстан
облысы
бойынша
департамен
ті»
мемлекеттік
мекемесі
1 адам
Оралмандарды қабылдау және орналастыру бойынша тапсырмалардың орындалуы
G-14
1,43
5
"Петропавл
қаласының жер
қатынастары
бөлімі"
мемлекеттік
мекемесі
25 адам
Республикалық және аймақтық қоғамдық
науқандар өткізуге
қатысу
Бақшаларды бөлу және саяжай жел телімдерін түгендек жөніндегі жұмыстар жүргізу
G-14
G-14
1,43
1,43
6
«Солтүстік
Қазақстан
мемлекеттік
мұрағаты»
мемлекеттік
мекемесі
6 адам
Құжаттарды өңдеуге және сақталуына дайындауға көмек көрсету
G-14
1,43
7
«Солтүстік
Қазақстан
облысы
әкімінің
облыстықнаркология
лық
орталығы»
10 адам
Республикалық және аймақтық қоғамдық
науқандарда өткізуге
қатысу (жастар, қала
оқу орындарында есірткі инъекцияларын
мен алкогольды
G-14
1,43
мемлекеттік мекемесі
тұтынушылар арасында алдын алу жұмыстары)
8
«Солтүстік
Қазақстан
облысы
Петропавл
қаласы
әкімінің
аппараты»
мемлекеттік
мекемесі
55 адам
Республикалық және
аймақтық қоғамдық
науқандарда өткізуге
қатысу;
құжаттарды өңдеуге және сақтауды
дайындауға көмек
көрсету;
үй шаруашылығын есепке алуға және
шаруашылық жөніндегі кітаптар жасауға көмектесу;
G-14
G-14
G-14
1,43
1,43
1,43
9
«Петропавл
қаласының
ішкі істер
басқармасы»
мемлекеттік
мекемесі
57 адам
Халыққа қызмет етудің
сапасын жақсарту және
жеделдету мақсатында
мәліметтер дерекқорын
жасауға көмектесу
G-14
1,43
10
«Солтүстік Қазақстан облысы бойынша салық департамен
ті» мемлекеттік мекемесі
42 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын жасауға көмектесу, салық төлеу бойынша хабарландыру тапсыру
G-14
1,43
11
«Петропавл қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік
5 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандар жүргізуге қатысу (жұмыспен
G-14
1,43
бағдарлама
лар бөлімі» мемлекеттік мекемесі
қамту және халықты әлеуметтік қорғаумәселелері бойынша статистикалық зерттеулер)
12
Шаруашылық жүргізу құқығындағы Петропавл қаласы әкімдігінің
«Жылжымай
тын мүлікті түгендеу» мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны
20 адам
Республикалық және өңірлік қоғамдық науқандарда (халық санағын)
G-14
1,43
13
«Шаруашылық
жүргізу
құқығындағы
Солтүстік
Қазақстан облысы Петропавл қаласы әкімдігінің
«Қызыл Жар–
Ақбастау» коммуналдық базары» мемлекеттік коммуналдық
кәсіпорны
50 адам
Кәсіпорындар мен
ұйымдарға ауылшаруашылық
өнімдерін жинау
және сұрыптауға
көмек көрсету
III
1,59
14
«Көліктегі ішкі істер орталық департамен
тінің Петропавл станциясын
дағы
5 адам
Халыққа қызмет көрсету сапасын жақсарту және жеделдету мақсатында деректер базасын қалыптастыруға көмек
G-14
1,43
желілік ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі
көрсету
15
«Солтүстік Қазақстан облысы Петропавл қаласының қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесі
17 адам
Деректер базасын қалыптастыруға, техникалық қызмет көрсетуге және құжаттан
дыруға, әскери міндеттілер мен әскерге шақырылу
шыларға шақырту қағазын тапсыруға көмек көрсету
G-14
1,43
Жиынтығы

1,49
1,59
1,59
1,59
2
Государственное
учреждение«Северо-Казахстанский
областной
центр по
профилактике
и борьбе
со СПИД»
14 чело
век
Профилактичес
кая работа среди уязвимой группы населения (потребителей инъекционных наркотиков)
G-14
1,43
3
Государственное учреждение «Управление
20 чело
век
Техническое обслуживание в документирова
нии и
G-14
1,43
юстиции города Петропавловска департамента юстиции Северо-Казахстан
ской области»
регистрации населения по месту постоянного жительства.
4
Государственное
учреждение
«Департамент комитета
по миграции по Северо-Казахстан
ской
области»
1 чело
век
Выполнение поручений по приему и обустройству оралманов
G-14
1,43
5
Государственное
учреждение «Отдел
земельных отношений города Петропав
ловска»
25 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаний
Оказание помощи в проведении работ по разбивке огородов и инвентаризации дачных участков
G-14
G-14
1,43
1,43
6
Государственное
учреждение «Северо-
Казахстан
ский государст
венный архив»
6 чело
век
Оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации
G-14
1,43
7
Государственное
учреждение «Областной наркологический центр акима Северо-
Казахстан
ской
10 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаниях (профилактическая работа среди молодежи, потребителей
G-14
1,43
области»
инъекционных наркотиков и алкоголя в учебных заведениях города)
8
Государственное
учреждение «Аппарат
акима города Петропавловска Северо-Казахстан
ской
области»
55 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаниях;
оказание помощи в обработке и подготовке к хранению документации;
помощь в переписи домашних хозяйств и в составлении по хозяйственных книг
G-14
G-14
G-14
1,43
1,43
1,43
9
Государственное
учреждение
«Управление
внутренних дел города Петропав
ловска»
57 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
G-14
1,43
10
Государственное
учреждение «Налоговый
департамент по Северо-Казахстан
ской
области»
42 чело
века
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения, вручение уведомлений по уплате налогов
G-14
1,43
11
Государственное
учреждение «Отдел
занятости и
5 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных
G-14
1,43
социальных программ города Петропавловска»
компаниях (статистические обследования по вопросам занятости и социальной защиты населения)
12
Государственное коммунальное
предприятие на праве хозяйствен-
ного ведения «Инвентаризация недвижимости» акимата города Петропавловска
20 чело
век
Участие в проведении республиканских и региональных общественных компаниях (переписи населения)
G-14
1,43
13
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйствен-
ного ведения «Коммунальный рынок «Кызыл Жар-Акбастау» акимата города Петропавловска Северо-Казахстан
ской области»
50 чело
век
Оказание помощи предприятиям и организациям в уборке и переработке сельскохозяйственной продукции
III
1,59
14
Государственное
учреждение «Линейный отдел внутренних дел на станции Петропав
ловск центрального департамента внутренних дел на транспорте»
5 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных в целях улучшения качества и оперативности обслуживания населения
G-14
1,43
15
Государст
венное
учреждение «Управление по делам обороны города Петропавловска Северо-Ка
захстанской области»
17 чело
век
Оказание помощи в формировании базы данных, технического обслуживания и документирова
ния, вручение повесток военнообязанным и призывникам
G-14
1,43
Итого:

627
Петропавл қаласы әкімдігінің
2009 жылғы 15 маусымдағы
№ 662 қаулысына
2-қосымша
Петропавл қаласы әкімдігінің күші жойылған кейбір қаулыларының тізбесі
1. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 2083 қаулысы (2008 жылғы 22 қаңтардағы мемлекеттік тіркеу № 13-1-110; 2008 жылғы 8 ақпандағы «Қызылжар нұры» № 6 саны, 2008 жылғы 8 ақпандағы «Проспект СК» № 7 саны).
2. «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы
қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы № 2083 қаулысына өзгерістер енгізуі туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 22 ақпандағы № 256
қаулысы (2008 жылғы 26 наурыздағы мемлекеттік тіркеу № 13-1-114, 2008 жылғы 4 ақпандағы «Қызылжар нұры» № 14 саны, 2008 жылғы 4 ақпандағы "Проспект СК" № 15 саны).
3. «Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық
жұмыстарды ұйымдастыру турал» № 2083 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 14 шілдедегі № 1180
қаулысы (2008 жылғы 22 шілдедегі мемлекеттік тіркеу № 13-1-121, 2008 жылғы 15 тамыздағы "Қызылжар нұры" № 33 саны, 2008 жылғы 15 тамыздағы "Проспект СК" № 34 саны).
4. «Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық
жұмыстарды ұйымдастыру туралы» № 2083 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 19 тамыздағы № 1317
қаулысы (2008 жылғы 28 тамыздағы мемлекеттік тіркеу № 13-1-124, 2008 жылғы 5 тамыздағы «Қызылжар нұры» № 36 саны, 2008 жылғы 5 тамыздағы «Проспект СК» № 37 саны).
5. «Петропавл қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 24 желтоқсандағы «Петропавл қаласының кәсіпорындары мен ұйымдарында ақылы қоғамдық
жұмыстарды ұйымдастыру туралы» N 2083 қаулысына өзгерістер енгізу туралы» Петропавл қаласы әкімдігінің 2008 жылғы 20 қазандағы № 1747
қаулысы (2008 жылғы 4 қарашадағы мемлекеттік тіркеу N 13-1-145, 2008 жылғы 7 қарашадағы «Қызылжар нұры» № 45 саны, 2008 жылғы 7 қарашадағы "Проспект СК" № 46 саны.)

627
Приложение 2
к постановлению акимата
города Петропавловска
от 15 июня 2009 года № 662
Перечень утративших силу некоторых постановлений акимата города Петропавловска
1. Постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря
2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (государственная регистрация от 22 января 2008 года № 13-1-110; 8 февраля 2008 года «Қызылжар нұры» № 6, 8 февраля 2008 года «Проспект СК» № 7).
2. Постановление акимата города Петропавловска от 22 февраля
2008 года № 256 «О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (государственная регистрация от 26 марта 2008 года № 13-1-114; 4 апреля 2008 года «Қызылжар нұры» № 14, 4 апреля 2008 года «Проспект СК» № 15).
3. Постановление акимата города Петропавловска от 14 июля 2008 года № 1180 «О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (государственная регистрация от 22 июля 2008 года № 13-1-121; 15 августа 2008 года «Қызылжар нұры» № 33, 15 августа 2008 года «Проспект СК» № 34).
4. Постановление акимата города Петропавловска от 19 августа
2008 года № 1317 «О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (государственная регистрация от 28 августа
2008 года № 13-1-124; 5 августа 2008 года «Қызылжар нұры» № 36, 5 августа 2008 года «Проспект СК» № 37).
5. Постановление акимата города Петропавловска от 20 октября
2008 года № 1747 «О внесении изменений в постановление акимата города Петропавловска от 24 декабря 2007 года № 2083 «Об организации оплачиваемых общественных работ на предприятиях и в организациях города Петропавловска» (государственная регистрация от 4 ноября 2008 года № 13-1-145; 7 ноября 2008 года «Қызылжар нұры» № 45, 7 ноября 2008 года «Проспект СК» № 46).