"Халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізімін орнату туралы" Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 62 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 110 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Аққайың ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 мамырда N 13-2-100 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 29 желтоқсандағы N 308 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Аққайың аудандық әкімдігінің 2011.12.29 N 308 Қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағының 13 тармақшасына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 5-бабының 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасы 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 28-бабына сәйкес, халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесу бойынша шараларды кеңейту мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізімін орнату туралы» Аққайың аудан әкімдігінің 2009 жылғы 14 сәуірдегі № 62 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркейтін Тізілімнің өңірлік бөлімінде № 13-2-98 тіркелген және 2009 жылғы 21 мамырда № 14 «Аққайың» және № 20 «Колос» газеттерінде жарияланған) келесі толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген қаулының 1 тармағы келесі мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
24 жасына дейін жастар;
1 жылдан астам жұмыс істемеген тұлғалар.
2. Осы қаулы Қазақстан Республикасының әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және бұқаралық ақпарат құралдарында бірінші ресми жарияланған кезден бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Р. Елубаев

О внесении дополнений в постановление акимата Аккайынского района от 14 апреля 2009 года № 62 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения"
Постановление акимата Аккайынского района Северо-Казахстанской области от 22 мая 2009 года N 110. Зарегистрировано Управлением юстиции Аккайынского района Северо-Казахстанской области 27 мая 2009 N 13-2-100. Утратило силу - постановлением акимата Акайынского района Северо-Казахстанской области от 29 декабря 2011 года N 308
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Акайынского района Северо-Казахстанской области от 29.12.2011 N 308
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» в целях расширения мер по содействию занятости населения, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аккайынского района от 14 апреля 2009 года № 62 «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам населения» (зарегистрировано в региональном разделе Реестра государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-2-98 и опубликовано 21 мая 2009 года в газетах «Аққайың» № 14 и «Колос» № 20) следующие дополнения:
пункт 1 указанного постановления дополнить абзацами следующего содержания:
молодежь в возрасте до 24 лет;
лица, не работающие более одного года.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня его государственной регистрации в органах юстиции Республики Казахстан и вводится в действие по истечении 10 календарных дней с момента первого официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                Р. Елубаев