"2009 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі -егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 мамырдағы № 136 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 1 маусымдағы N 142 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 2 маусымда N 13-5-96 тіркелді. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 2013 жылғы 8 сәуірдегі N 02.09.01-05/374 хаты)
Ескерту. Күші жойылды (Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы әкімдігінің 08.04.2013 N 02.09.01-05/374 хаты)
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңы 31-бабы 2-тармағына, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 231 Заңы 28-бабына, «Өсімдік шаруашылығындағы міндетті сақтандыру туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 10 наурыздағы № 533 Заңы 5-бабы 3-тармағы 3) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 30 қаңтардағы № 87 қаулысымен бекітілген ауылшаруашылық тауарөндірушілеріне көктемгі-егістік және орақ жұмыстарын өткізуге қажетті, жанар-жағармайдың және басқадай тауарлы-затты құндылықтардың бағасын арзандатуға және өсімдік шаруашылығының өнімдерінің сапасы мен өнімділігін жоғарылату үшін төленетін субсидиялар Ережесінің 12-тармағына сәйкес, 2009 жылы Солтүстік Қазақстан облысының топырақты-егіншілік аудандары бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдері жөніндегі «Солтүстік Қазақстан ауыл шаруашылық тәжірибелік станция» ЖШС көп жылғы ғылыми зерттеулер негізінде әзірленген ұсынымдары негізінде аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы аудан бойынша қаржыландырылатын басымды ауыл шаруашылық дақылдар түрлері бойынша көктемгі-егістік жұмыстарын жүргізудің оңтайлы мерзімдерін анықтау туралы» аудан әкімдігінің 2009 жылғы 27 мамырдағы № 136 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуінің Реестрінде № 13-5-95 тіркелінді, «Новости Приишимья» 2009 жылдың 1 маусымдағы № 22 газетінде жарияланды) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтағы «жаздық бидай - 15-30 мамыр» сөзі «жаздық бидай – 5 маусым» сөзіне өзгертілсін

О внесении изменений в постановление акимата района от 27 мая 2009 года N 136 "Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидированных приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2009 год"
Постановление акимата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 1 июня 2009 года N 142. Зарегистрировано Управлением юстиции района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области 2 июня 2009 года N 13-5-96. Утратило силу (письмо аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8 апреля 2013 года N 02.09.01-05/374)
Сноска. Утратило силу (письмо аппарата акима района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 8.04.2013 N 02.09.01-05/374)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении  и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 231 «О нормативных правовых актах», подпунктом 3) пункта 3 статьи 5 Закона Республики Казахстан от 10 марта 2004 года № 533 «Об обязательном страховании в растениеводстве», пунктом 12 Правил выплаты субсидий сельскохозяйственным товаропроизводителям на удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ на 2009 год, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 января 2009 года № 87, рекомендаций, подготовленных на основании многолетних научных исследований, ТОО «Северо-Казахстанская сельскохозяйственная опытная станция» по оптимальным срокам проведения весенне-полевых работ по видам субсидируемых сельскохозяйственных культур по почвенно-земледельческим районам Северо-Казахстанской области в 2009 году, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 27 мая 2009 года № 136 «Об определении оптимальных сроков проведения весенне-полевых работ по видам субсидированных приоритетных сельскохозяйственных культур по району имени Габита Мусрепова на 2009 год» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-5-95, опубликовано в газете «Новости Приишимья»  от 1 июня 2009 года № 22) следующие изменения:
в пункте 1 слова «яровая пшеница – 15-30 мая» заменить на слова «яровая пшеница – по 5 июня».

2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Айбек Оралбекұлы Күшеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеу күнінен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                М. Тасмағанбетов

2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Кушенова Айбека Оралбековича.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня первого его официального опубликования.
Аким района                                М. Тасмаганбетов