Жамбыл ауданы базарларында тауар өткізетін тұлғалар үшін бір реттік талондардың құнын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2009 жылғы 27 сәуірдегі N 16/9 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысының Жамбыл ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 мамырда N 13-7-109 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 2013 жылғы 28 наурыздағы N 13/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Жамбыл аудандық мәслихатының 28.03.2013 N 13/6 шешімімен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-II Заңының 6-бабына, «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасы Кодексін қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV Заңының 36-бабы 6-тармағына сәйкес аудандық мәслихаттың сессиясы ШЕШТІ:
1. Жамбыл ауданы базарларында тауар өткізетін тұлғалар үшін бір реттік талондардың құны қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Жамбыл аудандық мәслихатының 2007 жылғы 24 мамырдағы № 6/38 шешімі күшін жойды деп танылсын (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2007 жылғы 29 маусым 13-7-53 нөмірімен тіркелді, 2007 жылғы 13 шілде аудандық «Ауыл арайы – Сельская новь» газетінің 32 нөмірінде жарияланды).
3. Осы шешім бірінші рет ресми жарияланған күннен бастап 10 күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс                              Аудандық мәслихаттың
XVI сессияның төрайымы                    хатшысы
Л.Шатохина                                Б.Мұсабаев
Жамбыл аудандық мәслихаты сессиясының
2009 жылғы 27 сәуірдегі № 16/9 шешіміне
қосымша
Жамбыл ауданы базарларында тауар өткізетін тұлғалар үшін бір реттік талондардың құны
Өткізілетін тауарлардың атауы
Бір реттік талонның бір күнге құны теңгемен

Об утверждении стоимости разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынках Жамбылского района
Решение маслихата Жамбылского района Северо-Казахстанской области от 27 апреля 2009 года N 16/9. Зарегистрировано Управлением юстиции Жамбылского района Северо-Казахстанской области 26 мая 2009 года N 13-7-109. Утратило силу - решением Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28 марта 2013 года N 13/6
Сноска. Утратило силу - решением Жамбылского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 28.03.2013 N 13/6
В соответствии с статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-II «О местном государственном управлении в Республике Казахстан», пунктом 6 статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет», сессия районного маслихата РЕШИЛА:
1. Установить стоимость разовых талонов для лиц, реализующих товары на рынках Жамбылского района согласно приложения.
2. Признать утратившим силу решение Жамбылского районного маслихата от 24 мая 2007 года № 6/38 (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 29 июня 2007 года за № 13-7-53, опубликовано в районной газете «Ауыл арайы – Сельская новь» от 13 июля 2007 года № 32).
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель                                     Секретарь
ХVI очередной сессии                        районного маслихата
Л. Шатохина                                      Б.Мусабаев
Приложение
к решению сессии Жамбылского районного
маслихата от 27 апреля 2009 года № 16/9
Стоимость разовых талонов для лиц,
реализующих товары на рынках Жамбылского района
Наименование реализуемых товаров
Стоимость разового талона за 1 день в тенге