Мағжан Жұмабаев ауданының кәсіпорындары мен ұйымдарында мүгедектер үшін квоталы жұмыс орындарын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 22 мамырдағы N 176 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Мағжан Жұмабаев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 10 маусымда N 13-9-96 тіркелді. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013 жылғы 15 сәуірде N 120 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының әкімдігінің 2013.04.15 N 120 Қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 149 «Тұрғындарды жұмыспен қамту туралы» заңының 7-бабы 5-2 тармақтарына және Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 13 сәуірдегі № 39 «Қазақстан Республикасындағы мүгедектерді әлеуметтік қорғау» Заңының 31-бабы 1-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мүгедектер үшін аудандағы мекеме, ұйым, барлық түрдегі кәсіпорындарға жалпы жұмыс орындары санының үш процент көлемінде квоталы жұмыс орындары бекітілсін.
2. Мағжан Жұмабаев ауданы әкімінің 2008 жылғы 30 қаңтардағы № 29 «Мүгедектер үшін квоталы жұмыс орындарын бекіту және әлеуметтік қорғауды қажет ететін мүгедектерді жұмысқа алуға тиіс мекеме, ұйым, кәсіпорындардың тізімін бекіту туралы» қаулысы күшін жойды деп танылсын (мемлекеттік тізбеде 2008 жылғы 11 наурызда № 13-9-69 тіркелді, 2008 жылғы 18 сәуірде № 16 «Вести» газетінде жарияланды).
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енеді.
Аудан әкімінің м.а.                        Ж. Мұсақұлова

Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов на предприятиях и организациях района Магжана Жумабаева
Постановление акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 22 мая 2009 года N 176. Зарегистрировано Управлением юстиции района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области 10 июня 2009 года N 13-9-96. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15 апреля 2013 года N 120
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 15.04.2013 года N 120
В соответствии с пунктом 5-2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 149 «О занятости населения»,  пунктом 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 13 апреля 2005 года № 39 «О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для  инвалидов в размере трех процентов от общей численности рабочих мест на предприятиях и организациях района.
2. Признать утратившим силу постановление акимата района Магжана Жумабаева от 30 января 2008 года № 29 «Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов и утверждении перечня предприятий, учреждений, организаций которым установлена квота по приему на работу инвалидов, нуждающихся в социальной защите» (зарегистрировано в государственном реестре № 13-9-69 11 марта 2008 года, опубликовано в газете «Вести» № 16 от 18 апреля 2008 года).
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима района                          Ж.Мусакулова