Аудан әкімдігінің "1992 жылы туған және алдында тіркеуді өтпеген ересек жастағы азаматтардың әскерге шақыру учаскесінде тіркеуін жүргізу туралы" 2009 жылғы 16 қаңтардағы N 2 қаулысына өзгертулер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 28 ақпандағы N 31 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Мамлют ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 13 наурызда N 13-10-79 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2012 жылғы 13 қыркүйектегі N 02-08-02-02/828 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күшін жойды (Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы әкімі аппаратының 2012.09.13 N 02-08-02-02/828 хаты)
Қазақстан Республикасы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік және өздігінен басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 31-бабы 2-тармағына және Қазақстан Республикасы «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңының 28-бабына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің «1992 жылы туған және алдында тіркеуді өтпеген ересек жастағы азаматтардың әскерге шақыру учаскесінде тіркеуін жүргізу туралы» 2009 жылғы 16 қаңтардағы № 2 қаулысына (мемлекеттік тіркеу тізбесінің Солтүстік Қазақстан аймақтық бөлімінде 2009 жылы 20 қаңтарда № 13-10-74 тіркелген, «Знамя труда» газетінде 2009 жылы 23 қаңтарда басылған), аудан әкімдігінің «1992 жылы туған және алдында тіркеуді өтпеген ересек жастағы азаматтардың әскерге шақыру учаскесінде тіркеуін жүргізу туралы» 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 11 қаулысымен енгізілген өзгертулер мен толықтыруларға (мемлекеттік тіркеу тізбесінің Солтүстік Қазақстан аймақтық бөлімінде 2009 жылы 28 қаңтарда № 13-10-75 тіркелген, «Знамя труда» газетінде 2009 жылы 6 ақпанда басылған) төмендегі толықтырулар енгізілсін:
преамбулада:
«Жергілікті басқару туралы» сөздерінен кейін «және өздігінен басқару туралы» сөздерімен толықтырылсын;
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» сөздерінен «прокурордың 2009 жылғы 28 қаңтардағы № 10в/09 наразылығы негізінде» сөздерімен толықтырылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің аппарат басшысы С.Қ.Мамашәріповке жүктелсін.
3. Осы қаулы бірінші рет жарияланған күннен бастап он күн өткен соң заңды қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                      Б.Нұғыманов

О внесении дополнений в постановление акимата района от 16 января 2009 года N 2 "О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку и старших возрастов, ранее не прошедших приписку"
Постановление акимата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 февраля 2009 года N 31. Зарегистрировано Управлением юстиции Мамлютского района Северо-Казахстанской области 13 марта 2009 года N 13-10-79. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2012 года N 02-08-02-02/828)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо аппарата акима Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 13.09.2012 N 02-08-02-02/828)
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» и статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 16 января 2009 года № 2 «О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку и старших возрастов, ранее не прошедших приписку» (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 20 января 2009 года за № 13-10-74, опубликовано в газете «Знамя труда» от 23 января 2009 года), с изменениями и дополнениями внесенными постановлением акимата района от 28 января 2009 года № 11 «О внесении изменений и дополнений в постановление акимата района от 16 января 2009 года № 2 «О проведении приписки граждан 1992 года рождения к призывному участку и старших возрастов, ранее не прошедших приписку» (зарегистрировано в Северо-Казахстанском региональном разделе реестра государственной регистрации 28 января 2009 года за № 13-10-75, опубликовано в газете «Знамя труда» от 6 февраля 2009 года) следующие дополнения:
в преамбуле:
после слов «О местном государственном управлении» дополнить словами «и самоуправлении в Республике Казахстан»;
после слов «О нормативных правовых актах» дополнить словами «на основании протеста прокурора от 28 января 2009 года № 10в/09».
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарат акима района Мамашарипова С.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района                                  Б. Нугуманов