Тайынша қаласы бойынша жылу энергиясын тұтыну нормаларын бекіту туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 9 сәуірдегі N 149 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша ауданының әділет басқармасында 2009 жылғы 5 мамырда N 13-11-147 тіркелді
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық әкімдігінің 20.08.2014 N 462 қаулысымен.
«Электр энергетикасы туралы» Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 9 шілдедегі Заңына, «Монополияшы кәсіпорындардың қызмет көрсетулеріне бағалар мен тарифтерді мемлекеттік реттеу жөніндегі қосымша шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 сәуірдегі № 400 қаулысына, Қазақстан Республикасының энергетика және минералдық ресурстар Министрлігінің 2005 жылғы 24 қаңтардағы № 10 бұйрығымен бекітілген жылу энергиясын пайдалану Ережелерінің 67 тармағына және жылу энергиясын тұтыну нормаларын анықтау үшін ұсынылған есептеулерге сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Тайынша қаласының тұрғын үйлердің тұтынуы үшін бір шаршы метрге шаққандағы жылу энергиясын тұтыну нормасы бекітілсін:
1) «Тайынша» шаруашылығын жүргізу құқындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны бойынша жылына 0,3050 гекокалорий мөлшерінде;
2) «Тайынша Жылу» шаруашылығын жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорны бойынша жылына 0,193 гекокалорий мөлшерінде.
2. «2007-2008 жылдардағы жағып жылыту кезеңіне тұрғын үй ғимараты жалпы алаңының бір шаршы метрге шаққандағы жылу энергиясының жұмсалу нормасын бекіту туралы» аудан әкімдігінің 2008 жылғы 8 ақпандағы № 33 қаулысы жойылсын (Мемлекеттік тіркелім тізілімінде 2008 жылғы 4 наурызда № 13-11-95 тіркелді, 2008 жылғы 30 мамырдағы «Тайыншинские вести», 2008 жылғы 30 мамырдағы «Тайынша таңы» газеттерінде жарияланған).
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімінің м.а.И. Турков

Об утверждении норм потребления тепловой знергии по городу Тайынша
Постановление акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 9 апреля 2009 года N 149. Зарегистрировано Управлением юстиции Тайыншинского района Северо-Казахстанской области 5 мая 2009 года N 13-11-147
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 20.08.2014 N 462.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об электроэнергетике», постановлением Правительства Республики Казахстан от 9 апреля 1999 года № 400 «О дополнительных мерах по государственному регулированию цен и тарифов на услуги предприятий-монополистов», пунктом 67 Правил пользования тепловой энергией, утвержденных приказом Министерства энергетики и минеральных ресурсов Республики Казахстан от 24 января 2005 года № 10, и предоставленных расчетов для определения норм потребления тепловой энергии, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить нормы потребления тепловой энергии на один квадратный метр для жилых домов города Тайынша:
1) по государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения «Тайынша» в размере 0,3050 гекокалорий в год;
2) по государственному коммунальному предприятию на праве хозяйственного ведения «Тайынша Жылу» в размере 0,193 гекокалорий в год.
2. Отменить постановление акимата района от 8 февраля 2008 года № 33 «Об утверждении норм расхода тепловой энергии на один квадратный метр общей площади жилого здания на отопительный сезон 2007–2008 годов» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации № 13-11-95 от 4 марта 2008 года, опубликовано в газетах «Тайыншинские вести» от 30 мая 2008 года, «Тайынша таңы» от 30 мая 2008 года).
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
И.о. акима районаИ. Турков