"2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруын өткізу туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 4 мамырдағы N 100 қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 9 қыркүйектегі N 178 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Тимирязев ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 7 қазанда N 13-12-93 тіркелді
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 37-бабына, «Әскери мiндеттiлiк және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңы 20-бабы 1-тармағына сәйкес аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «2009 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды мерзімді әскери қызметке кезекті шақыруын өткізу туралы» (2009 жылғы 6 мамырдағы № 13-12-89 нормативтік құқықтық актілер мемлекеттік тірку тізімінде тіркелген, 2009 жылғы 9 мамырдағы № 19 «Көтерілген тың», 2009 жылғы 9 мамырдағы № 19 «Нива» газеттерінде жарияланған) аудан әкімдігінің қаулысына келесі толықтыру енгізу:
келесі 2-1 тармақтың мазмұнын толықтыру:
«2-1. Қосымшаға сәйкес азаматтарды әскери қызметке шақыруын өткізу кестесін бекіту»;
Осы қаулыға қосымшаға сәйкес қосымшамен.

О внесении дополнения в постановление акимата района от 4 мая 2009 года N 100 "О проведении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата Тимирязевского района Северо-Казахстанской области от 9 сентября 2009 года N 178. Зарегистрировано Управлением юстиции Тимирязевского района Северо-Казахстанской области 7 октября 2009 года N 13-12-93
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 1 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В постановление акимата района от 4 мая 2009 года № 100 «О проведении очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре–декабре 2009 года» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13-12-89 от 6 мая 2009 года, опубликовано в газетах «Көтерілген тың» от 9 мая 2009 года № 19, «Нива» от 9 мая 2009 года № 19) внести следующее дополнение:
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
«2-1. Утвердить график проведения призыва граждан на воинскую службу согласно приложению»;
Приложением согласно приложению к настоящему постановлению.

2. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі                                Қ. Қасенов
Келісілді:
9 қыркүйек 2009 жылы               Сәбира Науқанқызы Дайырова –
Тимирязев аудандық орталық
ауруханасының бас дәрігері
9 қыркүйек 2009 жылы        Александр Николаевич Константинов-
Тимирязев аудандық қорғаныс істері
жөніндегі бөлімінің бастығы
9 қыркүйек 2009 жылы                   Самат Сәлімұлы Сахатов -                                         Тимирязев аудандық ішкі істер
бөлімінің бастығы

2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня официального опубликования.
Аким района                                К. Касенов
Согласовано:
Даирова
Сабира Наукановна –    главный врач Тимирязевской
центральной районной больницы
9 сентября 2009 года
Константинов
Александр Николаевич - начальник отдела по делам
обороны Тимирязевского района
9 сентября 2009 года
Сахатов
Самат Салимович -      начальник отдела внутренних
дел Тимирязевского района
9 сентября 2009 года
Приложение
к постановлению акимата
Тимирязевского района