"2009 жылдың сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларында аудан аумағында жедел әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдан № 98 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 15 қыркүйектегі N 188 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 5 қазанда N 13-14-85 тіркелді. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011 жылғы 7 қазандағы N 238 Қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2011.10.07 N 238 Қаулысымен
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздан № 213 Заңының 28-бабына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2009 жылдың сәуір-маусым, қазан-желтоқсан айларында аудан аумағында жедел әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру туралы" аудан әкімдігінің 2009 жылғы 5 мамырдан № 98 қаулысына (2009 жылы 29 мамырда № 22 "Новатор", 2009 жылғы 29 мамырдан № 21 "Парыз" газеттерінде жарияланған, Шал ақын ауданының әділет басқармасында 2009 жылдың 15 мамырдан № 13-14-75 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
Шал ақын ауданының қорғаныс істері жөніндегі Біріккен бөлімінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы (келісім бойынша) Мұратбеков Рамазан Рашидұлы, аудандық орталық аурухананың бас дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша) Әбдімәлік Бауыржан Әбдімәлікұлы, ауданның ішкі істер бөлімі бастығының орынбасары (келісім бойынша) Ескендіров Мұрат Қадырұлы шақыру комиссиясының құрамына енгізілсін;
шақыру комиссиясының құрамынан Чепухин Сергей Иванович, Хинизов Сабыр Махаммадұлы, Есенғожин Әлібек Сәлімұлы шығарылсын.
2. Осы қаулының көшірмесі қосымшаға сай жаңа басылымда жариялансын.
3. Осы қаулының орындалуына бақылау аудан әкімінің орынбасары Кузичева Елена Петровнаға жүктелсін.
4. Осы қаулы бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жарияланған кезден бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін іске енеді.
Аудан әкiмi                                А. Әмрин
«КЕЛІСІЛДІ»
Орталық аудандық                           С.М. Хинизов
аурухананың бас дәрігері
Шал ақын ауданының                         Л.М. Мұқамеджанова
қаржы бөлiмiнiң бастығы
Шал ақын ауданының қорғаныс істері         С.И. Чепухин
бойынша Біріккен бөлімінің бастығы
Шал ақын ауданының                         А.Н. Шоқыбаева
аудандық емханасының бас дәрігері
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 15 қыркүйектегі № 188
қаулысымен бекітілді
Аудан әкімдігінің

О внесении изменений в постановление акимата района от 5 мая 2009 года № 98 "Об организации призыва на срочную воинскую службу граждан на территории района в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года"
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2009 года N 188. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 5 октября 2009 года N 13-14-85. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 7 октября 2011 года N 238
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 07.10.2011 N 238
В соответствии со статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актах», в связи с изменением кадровой структуры, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата района от 5 мая 2009 года № 98 «Об организации призыва на срочную воинскую службу граждан на территории района в апреле-июне, октябре-декабре 2009 года» (опубликованное в газете «Новатор» от 29 мая 2009 года № 22, «Парыз» от 29 мая 2009 года № 21, зарегистрировано в Управлении юстиции района Шал акына от 15 мая 2009 года № 13-14-75) следующие изменения:
ввести в состав призывной комиссии Муратбекова Рамазана Рашидовича – председателя призывной комиссии, начальника Объединенного отдела по делам обороны района Шал акына (по согласованию), Әбдімәлік Бауыржана Әбдімәлікұлы – председателя медицинской комиссии, главного врача центральной районной больницы (по согласованию), Ескендирова Мурата Кадыровича – заместителя начальника отдела внутренних дел района (по согласованию);
вывести из состава призывной комиссии Чепухина Сергея Ивановича, Хинизова Сабыра Махаммадовича, Исенгужина Алибека Салимовича.
2. Приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кузичеву Елену Петровну.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней с момента официального опубликования в средствах массовой информации.
Аким района                                А. Амрин
«СОГЛАСОВАНО»
Главный врач                               Б.Ә. Әбдімәлік
центральной районной больницы
Начальник отдела                           Л.М. Мухамеджанова
финансов района Шал акына
Начальник Объединенного отдела по          Р.Р. Муратбеков
делам обороны района Шал акына
Приложение
к постановлению акимата района
от 2009 года №
Утвержден
постановлением акимата района

2009 жылғы 5 мамырдан № 98
қаулысымен бекітілді
Шақыру комиссиясының құрамы
Мұратбеков               - комиссияның төрағасы,
Рамазан Рашитұлы           Шал ақын ауданының Қорғаныс істері
бойынша біріккен бөлімінің бастығы;
Кузичева                 - комиссия төрағасының орынбасары,
Елена Петровна             аудан әкiмiнiң орынбасары.
Комиссия мүшесі:
Ескендіров               - Шал ақын ауданының ішкі істер
Мұрат Қадырұлы             бөлімі бастығының орынбасары
(келісім бойынша);
Әбдімәлік                - медициналық комиссияның төрағасы,
Бауыржан Әбдімәлікұлы      орталық аудандық аурухананың бас
дәрігері;
Шекенова                 - комиссия хатшысы.
Балдырған Шәпешқызы

от 5 мая 2009 года № 98
Состав призывной комиссии
Муратбеков          - председатель комиссии, начальник
Рамазан Рашидович     Объединенного отдела по делам обороны
района Шал акына (по согласованию)
Кузичева            - заместитель председателя комиссии,
Елена Петровна        заместитель акима района Шал акына
Члены комиссии:
Ескендиров          - заместитель начальника отдела
Мурат Кадырович       внутренних дел района Шал акына
(по согласованию);
Әбдімәлік           - председатель медицинской комиссии,
Бауыржан              главный врач Центральной районной
Әбдімәлікұлы          больницы (по согласованию);
Шекенова            - секретарь комиссии (по согласовнию)
Балдырган Шапешевна