Мақсатты топтарға жататын, Шал ақын ауданының аймағында тұратын, қосымша тұлғалардың тізбесін белгілеу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын аудандық әкімдігінің 2009 жылғы 4 қыркүйектегі N 183 қаулысы. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 қазанда N 13-14-86 тіркелді. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 19 мамырдағы N 127 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімдігінің 19.05.2015 N 127 қаулысымен (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңы 31-бабы 1-тармағы 14) тармақшасына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 7-бабы 2) тармақшасына, 5-бабына сәйкес, "2009 жылғы 6 наурыздағы Мемлекет Басшысының Қазақстан халқына "Дағдарыстан жаңару мен дамуға" атты Жолдауын жүзеге асыру бойынша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 6 наурыздағы № 264 қаулысын жүзеге асыру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шал ақын ауданының аумағында тұратын халықтың мақсатты топтарына жататын (қосымшаға сәйкес) қосымша тұлғалардың тізбесі белгіленсін.
2. "Шал ақын ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғаларды жұмыспен қамту және әлеуметтік қорғауда жәрдемдесу бойынша шараларды қарастырсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау ауданы әкімінің орынбасары М.Қ. Жақсыбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін күшіне енеді.
Аудан әкімі А. Әмрин
Аудан әкімдігінің
2009 жылғы 4 қыркүйектегі № 183
қаулысына қосымша
Халықтың мақсатты топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі
1. Ұзақ жұмыс істемейтін азаматтар (бір жыл шамасындай);
2. Отбасында екеуі де жұмыс істемейтін азаматтар;
3. 50 жастан асқан азаматтар;
4. 29 жасқа дейінгі жастар.

Об установлении дополнительного перечня лиц, проживающих на территории района Шал акына, относящихся к целевым группам
Постановление акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 4 сентября 2009 года N 183. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 12 октября 2009 года N 13-14-86. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19 мая 2015 года N 127
Сноска. Утратило силу постановлением акимата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 19.05.2015 N 127 (вводится в действие со дня подписания).
В соответствии с подпунктом 14) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 5, подпунктом 2) статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 6 марта 2009 года № 264 "О мерах по реализации Послания Главы Государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц, проживающих на территории района Шал акына, относящихся к целевым группам населения (согласно приложению).
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ района Шал акына" предусмотреть меры по содействию занятости и социальной защите лиц, относящихся к целевым группам населения.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Жаксыбаева М.К.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечение десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Амрин
Приложение
к постановлению акимата района
от 4 сентября 2009 года № 183
Дополнительный перечень лиц, относящихся к целевым группам населения
1. Лица, длительно не работающие (более одного года);
2. Лица из семей, где нет ни одного работающего;
3. Лица, старше 50 лет;
4. Молодежь в возрасте до 29 лет.