Шал ақын ауданы Семипол селолық округінің Балуан селосының құрамдас бөліктеріне атау беру туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы Семипол селолық округі әкімінің 2009 жылғы 2 желтоқсандағы N 15 шешімі. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 қаңтарда N 13-14-90 тіркелді.
Ескерту. Шешiмнің мемлекеттік тілдегі деректемелерінде және бүкіл мәтіні бойынша "селосы", "селолық", "селосының" сөздері тиісінше "ауылы", "ауылдық", "ауылының" сөздерімен ауыстырылды - Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы әкімінің 15.01.2021 № 1 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-11 Заңы 35-бабы 2-тармағына, 37-бабына, "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылымы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңы 14-бабы 4) тармақшасына сәйкес, Балуан селосы азаматтарының қоғамдық кеңесінің шешімін есепке ала отырып, ШЕШІМ қабылдаймын:
1. Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің Балуан ауылының құрамдас бөліктеріне қосымшаға сәйкес атау берілсін.
2. Осы шешім бірінші ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн аяқталғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Ауылдық округ әкімі А. Ақышева
Ауылдық округ әкімінің
2009 жылғы 2 желтоқсандағы № 15
шешіміне қосымша
Шал ақын ауданы Семипол ауылдық округінің атау берілген Балуан ауылының құрамдас бөліктерінің тізбесі
Бірінші көшеге – Сейтен Сауытбеков атындағы;
Екінші көшеге – Жеңіс;
Үшінші көшеге – Орталық;
Төртінші көшеге – Абай Құнанбаев атындағы

О присвоении наименований составным частям села Балуан Семипольского сельского округа района Шал акына
Решение акима Семипольского сельского округа района Шал акына Северо-Казахстанской области от 2 декабря 2009 года N 15. Зарегистрировано Управлением юстиции района Шал акына Северо-Казахстанской области 14 января 2010 года N 13-14-90.
Сноска. В реквизиты и текст решения внесены изменения на государственном языке, текст на русском языке не меняется, решением акима района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15.01.2021 № 1 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 35, статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148-11 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", учитывая решение схода граждан села Балуан, принимаю РЕШЕНИЕ:
1. Присвоить наименования составным частям села Балуан Семипольского сельского округа района Шал акына согласно приложению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким сельского округа А. Акишева
Приложение
к решению акима сельского округа
от 2 декабря 2009 года № 15
Перечень составных частей села Балуан Семипольского сельского округа района Шал акына, которым присвоены наименования
Первой улице – имя Сейтена Сауытбекова;
Второй улице – Женис;
Третьей улице – Орталык;
Четвертой улице – имя Абая Кунанбаева.