Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 21 шілдедегі № 213 Қаулысы. Оңтүстік Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2009 жылғы 24 шілдеде № 2013 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 108 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 17.05.2013 № 108 қаулысымен.
Қазақстан Республикасы Орман Кодексіне сәйкес және Оңтүстік Қазақстан облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасының 2009 жылғы 9 маусымдағы N 04/1638 хатына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес 2009 жылдың 20 қыркүйегіне дейін орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салынуы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары Б.С.Оспановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі                                А. Мырзахметов
Облыс әкімінің бірінші орынбасары          Б. Оспанов
Облыс әкімі аппаратының басшысы            Б. Жылқышиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Е. Айтаханов
Облыс әкімінің орынбасары                  Б. Әлиев
Облыс әкімінің орынбасары                  Ә. Бектаев
Облыс әкімінің орынбасары                  У. Қайназаров
Облыстық экономика және бюджеттік
жоспарлау басқармасының бастығы            Е. Садыр
Облыстық қаржы басқармасының бастығы       Г. Морозова
Оңтүстік Қазақстан облысы
әкімдігінің 2009 жылғы
21 шілдедегі N 213 қаулысына
қосымша
Өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың болуына тыйым салынған облыстың мемлекеттік орман қоры учаскелерінің тізбесі
р/с
Орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемелерінің атауы
Орманшылықтардың атауы, орамдардың нөмірлері
Алаңы, га
1
Арыс орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Байырқұм орманшылығы, 1, 2, 5, 7, 23, 25, 37, 39, 42 орамдары

О запрете пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда области в период высокой пожарной опасности в лесу
Постановление акимата Южно-Казахстанской области № 213 от 21 июля 2009 года. Зарегистрировано Департаментом юстиции Южно-Казахстанской области от 24 июля 2009 года за № 2013. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17 мая 2013 года № 108
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Южно-Казахстанской области от 17.05.2013 № 108.
В соответствии с Лесным Кодексом Республики Казахстан и согласно письму управления природных ресурсов и регулирования природопользования Южно-Казахстанской области от 9 июня 2009 года N 04/1638, акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить запрет на пребывание физических лиц в период высокой пожарной опасности в лесу до 20 сентября 2009 года на территории государственного лесного фонда области согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на первого заместителя акима области Оспанова Б.С.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области                               А.Мырзахметов
Первый заместитель акима области           Б.Оспанов
Руководитель аппарата акима области        Б. Жилкишиев
Заместитель акима области                  Е.Айтаханов
Заместитель акима области                  Б.Алиев
Заместитель акима области                  А.Бектаев
Заместитель акима области                  У.Кайназаров
Начальник управления экономики
и бюджетного планирования области          Е.Садыр
Начальник управления финансов области      Г.Морозова
Приложение к постановлению
акимата Южно-Казахстанской
области от 21 июля 2009 года N 213
Перечень
участков государственного лесного фонда области, запрещенных для пребывания физических лиц в период высокой пожароопасности
N
п/п
Наименование государственных учреждения по охране лесов и животного мира
Наименование лесничеств, номера кварталов
Площадь, га
1
Арысское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Байыркумское лесничество, кварталы 1, 2, 4, 5, 7, 23, 25, 37, 39, 42

2122
Тақыркөл орманшылығы, 1, 2, 9, 21, 24 орамдары
824
2
Отырар орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Балтакөл орманшылығы, 1, 6, 12, 36, 38, 50 орамдары
995,8
Отырар орманшылығы, 66, 95, 103, 111, 117, 123, 125, 136, 143, 165, 168 орамдары
1456,1
Шәуілдір орманшылығы 43, 48, 62, 67, 96, 101, 105, 295 орамдары
1031,7
3
Түркістан орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Қызылшаруа орманшылығы, 4-8 орамдары
839
Қаратау орманшылығы, 29-38, 52-58, 61-63, 74, 75, 81-85, 88-93, 95-110 орамдары
20350
4
Шардара орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Арнасай орманшылығы, 376, 378, 379, 380-385, 386-399, 402 орамдары
4214
Сүткент орманшылығы, 88, 97-113, 97а, 109а-113а, 331-340, 347-353 орамдары
27870
Шардара орманшылығы, 125а, 126а, 135а-138а, 146а-159а, 354-401 орамдары
13735
5
Созақ орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Шолаққорған орманшылығы, 39, 96 орамдары
11111
6
Бадам орман және жануарлар әлемін қорғау жөніндегі мемлекеттік мекемесі
Шымкент орманшылығы, 36, 38 орамдары
Ордабасы орманшылығы, 1-7, 60, 71 орамдары
509

2122
Такыркульское лесничество, кварталы 1, 2, 3, 9, 21, 24
824
2
Отрарское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Балтакольское лесничество, кварталы 1, 6, 12, 36, 38, 50
995,8
Отрарское лесничество, кварталы 66, 95, 103, 111, 117, 123, 125, 136, 143, 165, 168
1456,1
Шаульдерское лесничество, кварталы 43, 48, 62, 67, 96, 101, 105, 295
1031,7
3
Туркестанское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Кызылшарвинское лесничество, кварталы 4-8
839
Каратауское лесничество, кварталы 29-38, 52-58, 61-63, 74, 75, 81-85, 88-93, 95-110
20350
4
Шардаринское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Арнасайское лесничество, кварталы 376, 378, 379, 386-399, 402
4214
Сюткентское лесничество, кварталы 88, 97-113, 97а, 109а-113а, 331-340, 347-353
27870
Шардаринское лесничество, кварталы 125а, 126а, 135а-138а, 146а-159а, 354-401
13735
5
Сузакское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Шолаккорганское лесничество, кварталы 39, 96
11111
6
Бадамское государственное учреждение по охране лесов и животного мира
Шымкентское лесничество, кварталы 36, 38
Ордабасинское лесничество, кварталы 1-7, 60, 71
509