Қалалық мәслихатының 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 17/174-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 30 қаңтарда N 14-1-88 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011 жылғы 30 мамырдағы N 1-136 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қалалық мәслихатының 2011.05.30 N 1-136 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 3 тармағына және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-85 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
2009 жылға арналған қала бюджеті 1-қосымшаға сәйкес келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 23 211 640 мың теңге:
салықтық түсімдер – 15 591 640 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 660 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 469 793 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 134 547 мың теңге;
2) шығындар – 21 044 311 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -14 606 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 606 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 200 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 200 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 981 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - - 1 981 935 мың теңге:
қарыздарды өтеу – 2 032 031 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 096 мың теңге.
мынадай мазмұндағы 7-1 тармақпен толықтырылсын:
7-1. Қала бюджетінде 2009 жылға келесідей шығындарға облыстық бюджеттен нысаналы даму трансферттері қарастырылғаны ескерілсін:
білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға – 11 986 мың теңге;
мынадай мазмұндағы 7-2 тармақпен толықтырылсын:
7-2. Қала бюджетінде 2009 жылға Оңтүстік Қазақстан облысы әкімдігінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы N 28 қаулысына сәйкес 2008 жылы 1 830 052 мың теңге сомасындағы облыстық бюджеттен бөлініп, түгел пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді пайдалануға рұқсат берілгені ескере отырып, олардың нысаналы мақсаты сақтала отырып келесі бағдарламаларға қарастырылған:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27 января 2009 года N 17/174-4с. Зарегистрировано Управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 30 января 2009 года N 14-1-88. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30 мая 2011 года N 1-136
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - письмо Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 30.05.2011 N 1-136.
В соответствии с пунктом 3 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Шымкент на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-85, опубликовано 9 января 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержание:
1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 23 211 640 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 591 640 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 660 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3 469 793 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 134 547 тысяч тенге;
2) затраты – 21 044 311 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -14 606 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 14 606 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 200 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 200 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 981 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 981 935 тысяч тенге:
погашение займов – 2 032 031 тысяч тенге;
изпользуемые остатки бюджетных средств – 50 096 тысяч тенге.
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
7-1. Учесть, что в городском бюджете на 2009 год предусмотрены целевые трансферты на развитие из областного бюджета на следующие расходы:
на строительство и реконструкция объектов образования – 11 986 тысяч тенге;
дополнить пунктом 7-2 следующего содержания:
7-2. Учесть, что в городском бюджете на 2009 год на основании постановления акимата Южно Казахстанской области от 23 января 2009 года за N 28 разрешено использование недоиспользованных целевых трансфертов, выделенных в 2008 году из областного бюджета в сумме 1 830 052 тысяч тенге с соблюдением их целевого назначения по следующим программам:

458 015 000 "Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру" - 129 521 мың теңге;
458 016 000 "Елдi мекендердiң санитариясын қамтамасыз ету" - 263 330 мың теңге;
458 018 000 "Елдi мекендердi абаттандыру және көгалдандыру" - 221 638 мың теңге;
458 023 015 "Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету" - 678 542 мың теңге;
123 009 000 "Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету" - 5 027 мың теңге;
467 009 015 "Жылу-энергетикалық жүйені дамыту" - 384 195 мың теңге;
468 001 003 "Қала құрылысы және сәулет бөлімінің қызметін қамтамасыз ету" - 65 065 мың теңге;

458 015 000 "Освещение улиц в населенных пунктах" - 129 521 тысяч тенге;
458 016 000 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 263 330 тысяч тенге;
458 018 000 "Благоустройство и озеленение населенных пунктов" - 221 638 тысяч тенге;
458 023 015 "Обеспечение функционирования автомобильных дорог" - 678 542 тысяч тенге;
123 009 000 "Обеспечение санитарии населенных пунктов" - 5 027 тысяч тенге;
467 009 015 "Развитие теплоэнергетической системы" - 384 195 тысяч тенге;
468 001 003 "Обеспечение деятельности отдела архитектуры и градостроительства" - 65 065 тысяч тенге;

468 003 000 "Аудан аумағы қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу" - 81 802 мың теңге;
467 005 015 "Коммуналдық шаруашылығын дамыту" - 932 мың теңге;
аталған шешімнің 1,2,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы            Л. Бектуров
Қалалық мәслихат хатшысы                         Н. Джарболов
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 27 қаңтардағы
N 17/174-4с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 16/161-4с шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
I шк i сыныбы
Атауы
1
2
3
І . КІРІСТЕР

468 003 000 "Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов" - 81 802 тысяч тенге;
467 005 015 "Развитие коммунального хозяйства" - 932 тысяч тенге;
приложения 1,2,4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2,3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии городского маслихата   Л. Бектуров
Секретарь городского маслихата             Н. Джарболов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 27 января 2009 года N 17/174-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с
Бюджет города Шымкент на 2009 год
Категория
Сумма,
тыс. тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
І . ДОХОДЫ