Бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелері туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/183-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 24 наурызда N 14-1-92 тіркелді. Күші жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2018 жылғы 29 мамырдағы № 28/241-6с шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Оңтүстiк Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 29.05.2018 № 28/241-6с (алғашқы ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/328-5с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Кодексінің (Салық кодексі) 422 бабына , Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағы 15) тармақшасына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Осы шешiмнiң қосымшасына сәйкес, қызметiн Шымкент қаласының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушiлер үшiн бiрыңғай тiркелген салық мөлшерлемелері белгiленсiн.

О единых ставках фиксированного налога
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 20 февраля 2009 года N 18/183-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 24 марта 2009 года N 14-1-92. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29 мая 2018 года № 28/241-6с
Сноска. Утратило силу решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 29.05.2018 № 28/241-6с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сноска. В заголовок решения внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/328-5с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Установить единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков, осуществляющих деятельность на территории города Шымкента согласно приложению к настоящему решению.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/328-5с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2. "Кәсіпкерлік қызметтің жекелеген түрлеріне арналған тіркелген жиынтық салық ставкалары туралы" қалалық мәслихаттың 2008 жылдың 14 сәуірдегі N 9/81-4с шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-76 тіркелген, 2008 жылдың 13 мамырдағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған) 2009 жылғы 1 қаңтарынан күшін жойды деп танылсын.

Сноска. В пункт 1 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/328-5с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. С 1 января 2009 года признать утратившим силу решение городского маслихата "О ставках фиксированного суммарного налога для отдельных видов предпринимательской деятельности" от 14 апреля 2008 года N 9/81-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-76, опубликовано 13 мая 2008 года в газетах "Шымкент келбетi", "Панорама Шымкента").

3. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткенде қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы Л.Бектұров
Қалалық мәслихат хатшысы Н.Джарболов
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 20 ақпандағы
N 18/183-4с шешіміне қосымша
Қызметін Шымкент қаласының аумағында жүзеге асыратын салық төлеушілер үшін бірыңғай тіркелген салық мөлшерлемелері
Ескерту. Қосымшада "ставкалары", "ставкасы" деген сөздері "мөлшерлемелері", "мөлшерлемесі" деген сөздермен ауыстырылды - Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 27.03.2015 № 46/328-5с шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Рет
N
Салық салу объектісінің
атауы
Айлық тіркелген салық мөлшерлемесі
(АЕК)
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
12
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған, ұтыссыз ойын автоматы
18
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын дербес компьютер
4
4.
Ойын жолы
25
5.
Карт
12
6.
Бильярд үстелі
12

3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата Л. Бектуров
Секретарь городского маслихата Н. Джарболов
Приложение к решению Шымкентского
городского маслихата от 20 февраля
2009 года N 18/183-4с
Единые ставки фиксированного налога для налогоплательщиков,
осуществляющих деятельность на территории г. Шымкента
Сноска. В приложение внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не изменяется в соответствии с решением Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 27.03.2015 № 46/328-5с (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
N
п/п
Наименование объекта налогообложения
Месячная ставка
фиксированного
налога (МРП)
1
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
12
2
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
18
3
Персональный компьютер, используемый для проведения игры
4
4
Игровая дорожка
25
5
Карт
12
6
Бильярдный стол
12