Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 шілдедегі N 24/237-4с шешімі. Оңтүстік Қазақстан облысы Шымкент қаласының Әділет басқармасында 2009 жылғы 27 шілдеде N 14-1-97 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010 жылғы 5 мамырдағы N 1-10444/02 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты шешімнің күші жойылды - Шымкент қаласы Әділет басқармасының 2010.05.05 N 1-10444/02 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына және Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2009 жылғы 9 шілдедегі N 19/229-IV "2009 жылға арналған облыстық бюджет туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2008 жылғы 12 желтоқсандағы N 12/135-IV шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" шешіміне сәйкес қалалық мәслихат ШЕШЕМІЗ:
1. Қалалық мәслихаттың "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-85 тіркелген, 2009 жылдың 9 қаңтарында "Шымкент келбеті", Панорама Шымкента" газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 27 қаңтардағы N 17/174-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-88 тіркелген, 2009 жылдың 13 ақпандағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 12 газеттерінде жарияланған; қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 20 ақпандағы N 18/182-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-89 тіркелген, 2009 жылдың 13 наурыздағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 19 газеттерінде жарияланған, қалалық мәслихаттың 2009 жылғы 30 сәуірдегі N 21/207-4с "Қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 23 желтоқсандағы N 16/161-4с "2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы", нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде N 14-1-94 тіркелген, 2009 жылдың 15 мамырындағы "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 29 газеттерінде жарияланған, шешімдерімен өзгерістер мен толықтырулар енгізілген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год"
Решение Шымкентского городского маслихата Южно-Казахстанской области от 23 июля 2009 года N 24/237-4с. Зарегистрировано управлением юстиции города Шымкента Южно-Казахстанской области 27 июля 2009 года N 14-1-97. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 5 мая 2010 года N 1-10444/02
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока - письмо Управления юстиции города Шымкента от 05.05.2010 N 1-10444/02.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Южно-Казахстанского областного маслихата от 9 июля 2009 года N 19/229-IV "О внесении изменений и дополнений в решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2008 года N 12/135-IV "Об областном бюджете на 2009 год" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата "О бюджете города Шымкента на 2009 год" от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-85, опубликовано 9 января 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента", внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 27 января 2009 года N 17/174-4с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-88, опубликован 13 февраля 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 12, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 20 февраля 2009 года N 18/182-4с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-89, опубликован 13 марта 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 19, внесены изменения и дополнения решением городского маслихата от 30 апреля 2009 года N 21/207-4с "О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с "О бюджете города Шымкента на 2009 год", зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за N 14-1-94, опубликован 15 мая 2009 года в газетах "Шымкент келбеті", "Панорама Шымкента" N 29,) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:

"1. 2009 жылға арналған қала бюджеті 1- қосымшаға сәйкес келесідей көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 36 248 114 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 200 031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 217 625 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 313 007 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 517 451 мың теңге;
2) шығындар – 34 577 884 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - -14 705 мың теңге:
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 705 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 402 000 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 402 000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 282 935 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - - 1 282 935 мың теңге:
қарыздар түсімі – 699 000 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 032 031 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 50 096 мың теңге.";
3-тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Қала әкімдігінің 2009 жылға арналған резерві 195 933 мың теңге сомасында бекітілсін.";
7-6 тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"білім беру объектілерін күрделі жөндеуге – 45 285 мың теңге;
әлеуметтік жұмыс орындарын құруға – 214 761 мың теңге;
жастар тәжірибесі бағдарламасын кеңейтуге – 500 977 мың теңге;
жолдарды орташа жөндеуге – 300 000 мың теңге;
жолдарды ағымдағы жөндеу – 33 824 мың теңге;
көркейту нысандарын жөндеуге – 321 186 мың теңге.";
7-8 тармақ мынадай мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:

"1. Утвердить городской бюджет на 2009 год согласно приложению 1 в следующих объемах:
1) доходы - 36 248 114 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 200 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 217 625 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 313 007 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 517 451 тысяч тенге;
2) затраты – 34 577 884 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -14 705 тысяч тенге:
погашение бюджетных кредитов – 14 705 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 402 000 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 402 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 1 282 935 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - -1 282 935 тысяч тенге:
поступление займов – 699 000 тысяч тенге;
погашение займов – 2 032 031 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 50 096 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции следующего содержания:
Утвердить резерв акимата города на 2009 год в сумме 195 933 тысяч тенге.";
пункт 7-6 изложить в новой редакции следующего содержания:
"на капитальный ремонт объектов образования – 45 285 тысяч тенге;
на открытие социальных рабочих мест – 214 761 тысяч тенге;
на организацию молодежной практики – 500 977 тысяч тенге;
на средний ремонт дорог – 300 000 тысяч тенге;
на текущий ремонт дорог – 33 824 тысяч тенге;
на ремонт объектов благоустройства – 321 186 тысяч тенге.";
пункт 7-8 изложить в новой редакции следующего содержания:

"көркейту нысандарын жөндеуге – 157 005 мың теңге;
жолдарды ағымдағы жөндеу – 3 184 мың теңге.";
аталған шешімнің 1,2,4 қосымшалары осы шешімнің 1,2,3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2009 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат сессиясының төрағасы      Д. Ахметов
Қалалық мәслихат хатшысы                   Ж. Махашов
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 шілдедегі
N 24/237-4с шешіміне 1 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 16/161-4с шешіміне 1 қосымша
2009 жылға арналған Шымкент қаласының бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1
2
3
І. КІРІСТЕР

"на ремонт объектов благоустройства – 157 005 тысяч тенге;
на текущий ремонт дорог – 3 184 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2009 года.
Председатель сессии
городского маслихата                       Д. Ахметов
Секретарь городского маслихата             Ж. Махашов
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 июля 2009 года N 24/237-4с
Приложение 1 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с
Бюджет города Шымкент на 2009 год
Категория
Сумма, тыс. тенге
Класс      Наименование
Подкласс
1
2
3
І. ДОХОДЫ

467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
007
Қаланы және елді мекендерді көркейтуді дамыту
9
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
09
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
019
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
009
Жылу-энергетикалық жүйені дамыту
12
Көлiк және коммуникация
01
Автомобиль көлiгi
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
09
Көлік және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
009
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын, қала және елді-мекендер көшелерін салу және қайта жаңарту
13
Басқалар
09
Басқалар
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Шымкент қалалық мәслихатының
2009 жылғы 23 шілдедегі
N 24/237-4с шешіміне 3 қосымша
Шымкент қалалық мәслихатының
2008 жылғы 23 желтоқсандағы
N 16/161-4с шешіміне 4 қосымша
2009 жылға арналған қаладағы аудандардың бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
1
2
3
Шығындар
248 915
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер көрсету
95 464
Абай ауданы
27 591
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
27 591
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
27 591
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
27 591
Әл-Фараби ауданы
26 509
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
26 509
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
26 509
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
26 509
Еңбекші ауданы
41 364
1
Мемлекеттiк басқарудың жалпы функцияларын орындайтын өкiлдi, атқарушы және басқа органдар
41 364
123
Қаладағы аудан аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл (село), ауылдық (селолық) округ әкімі аппаратының жұмыс істеуі
41 364
001
Қаладағы ауданның, аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың (селоның), ауылдық (селолық) округтің әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз ету
41 364
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру

467
Отдел строительства района (города областного значения)
007
Развитие благоустройства городов и населенных пунктов
9
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
09
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
019
Развитие теплоэнергетической системы
467
Отдел строительства района (города областного значения)
009
Развитие теплоэнергетической системы
12
Транспорт и коммуникации
01
Автомобильный транспорт
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
09
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
009
Строительство и реконструкция автомобильных дорог районного значения, улиц городов и населенных пунктов в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
13
Прочие
09
Прочие
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 3 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 июля 2009 года N 24/237-4с
Приложение 4 к решению
Шымкентского городского маслихата
от 23 декабря 2008 года N 16/161-4с
Бюджетные программы районов в городе на 2009 год
Функциональная группа
Сумма, тыс. тенге
Функциональная подгруппа
Наименование
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
Затраты
248 915
01
Государственные услуги общего характера
95 464
Абайский район
27 591
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
27 591
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
27 591
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
27 591
Аль-Фарабийский район
26 509
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
26 509
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 509
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
26 509
Энбекшинский район
41 364
1
Представительные, исполнительные и другие органы, выполняющие общие функции государственного управления
41 364
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41 364
001
Функционирование аппарата акима района в городе, города районного значения, поселка, аула (села), аульного (сельского) округа
41 364
06
Социальная помощь и социальное обеспечение