Тіркелген салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының XIII сессиясының 2009 жылғы 18 ақпандағы N 13/3 шешімі. Шығыс Қазақстан облыстық Әділет департаментінің Өскемен қалалық Әділет басқармасында 2009 жылғы 03 наурызда N 5-1-103 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 2018 жылғы 22 маусымдағы № 31/3-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Өскемен қалалық мәслихатының 22.06.2018 № 31/3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 422 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2011 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес Өскемен қалалық мәслихаты ШЕШТІ:

О ставках фиксированного налога
Решение XIII сессии Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 февраля 2009 года N 13/3. Зарегистрировано управлением юстиции города Усть-Каменогорска Восточно-Казахстанской области 03 марта 2009 года за N 5-1-103. Утратило силу решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июня 2018 года № 31/3-VI
Сноска. Утратило силу - решением Усть-Каменогорского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 22.06.2018 № 31/3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте сохранена авторская орфография и пунктуация.
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении в Республике Казахстан" Усть-Каменогорский городской маслихат РЕШИЛ :

1. Қосымшаға сәйкес Өскемен қаласының аумағында айына салық салу объектісінің бірлігіне тіркелген салықтың ставкалар мөлшері белгіленсін.
2. Өскемен қалалық мәслихатының 2007 жылғы 29 қарашадағы № 3/4 "Тіркелген жиынтық салығының ставкалары туралы" (тіркеу № 5-1-72, 2007 жылғы 25 желтоқсандағы "Дидар" газетінің № 156 және 2007 жылғы 22 желтоқсандағы "Рудный Алтай" газетінің № 190-191 сандарында жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.

1. Установить размеры ставок фиксированного налога на единицу объекта налогообложения в месяц на территории города Усть-Каменогорска согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение Усть-Каменогорского городского маслихата "О ставках фиксированного суммарного налога" от 29 ноября 2007 года № 3/4 (регистрационный номер № 5-1-72, опубликовано в газетах "Дидар" от 25 декабря 2007 года № 156 и "Рудный Алтай" от 22 декабря 2007 года № 190-191).