2006 жылғы 15 желтоқсандағы № 33-5 "Семей қаласының базарларындағы біржолғы талондар құнын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласы мәслихатының 2009 жылғы 24 сәуірдегі N 17/134-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Семей қаласындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 12 мамырда N 5-2-111 тіркелді. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013 жылғы 28 маусымдағы N 01-26/236 хатымен
Ескерту. Шешімнің қабылдау мерзімінің өтуіне байланысты қолдану тоқтатылды - Шығыс Қазақстан облысы Семей қаласының мәслихат аппаратының 2013.06.28 N 01-26/236 хатымен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-IV «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексін (Салық кодексі) қолданысқа енгізу туралы» Заңының 36 бабының және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының негізінде Семей қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2006 жылғы 15 желтоқсандағы № 33-5 «Семей қаласының базарларындағы біржолғы талондар құнын бекіту туралы» шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2007 жылғы 10 қаңтардағы № 5-2-54 болып тіркелген, 2007 жылғы 25 қаңтардағы № 4 «Семей таңы» және «Семипалатинские вести» газеттерінде жарияланған) келесідей өзгеріс енгізілсін:
№ 1 қосымшада 4 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Н. Қайырбеков
Қалалық мәслихаттың хатшысы                Қ. Мирашев

О внесении изменения в решение от 15 декабря 2006 года № 33-5 "Об утверждении стоимости разовых талонов на рынках города Семипалатинска"
Решение маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 24 апреля 2009 года N 17/134-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Семей Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 12 мая 2009 года за N 5-2-111. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28 июня 2013 года N 01-26/236
Сноска. Прекращено действие по истечении срока, на который решение было принято, на основании письма аппарата маслихата города Семей Восточно-Казахстанской области от 28.06.2013 N 01-26/236
На основании статьи 36 Закона Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года № 100-IV «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс) и статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» маслихат города Семей РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 15 декабря 2006 года № 33-5 «Об утверждении стоимости разовых талонов на рынках города Семипалатинска» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 10 января 2007 года за № 5-2-54, опубликовано в газетах «Семей таңы» и «Семипалатинские вести» от 25 января 2007 года № 4) следующее изменение:
В приложении № 1 пункт 4 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
городского маслихата                       Н. Кайрбеков
Секретарь городского
маслихата                                  К. Мирашев