Бір жолғы талондардың құны туралы
Шығыс Қазақстан облысы Риддер қалалық мәслихатының XIV сессиясының 2009 жылғы 29 қаңтардағы N 14/7-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Риддер қаласының әділет басқармасында 2009 жылғы 6 ақпанда N 5-4-104 тіркелді. Күші жойылды - ШҚО Риддер қалалық мәслихатының 2009 жылғы 25 желтоқсандағы N 21/4-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - ШҚО Риддер қалалық мәслихатының 2009.12.25 N 21/4-IV шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148-ІІ «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару туралы» Заңының 6-бабын және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы № 100-ІV «Салықтар мен бюджетке төленетін басқа міндетті төлемдер туралы» (Салық Кодексі) Қазақстан Республикасының Кодексінің қызметіне енгізуі туралы» Кодексінің 36-бабын басшылыққа ала отырып, Риддер қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаланың базарларында тауарларды жүзеге асыру құқығы бойынша бір жолғы талондардың бағасы бекітілсін (№ 1 қосымша).
2. Эпизодикалық мінезді қызметі бар (базарда жүзеге асырылатын қызметтен басқа) жеке тұлғаларға бір жолғы талондардың бағасы белгіленсін (№ 2 қосымша).
3. Риддер қалалық мәслихаттың 2008 жылғы 9 қаңтардағы № 5-4-78 нөмірімен нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеуінің Тізілімінде тіркелген «Бір жолғы талондардың құны туралы» 2007 жылғы 26 желтоқсандағы № 5/4-ІV шешімінің күшін жойылды деп есептелсін.

О стоимости разовых талонов
Решение XIV сессии Риддерского городского маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 января 2009 года N 14/7-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции города Риддера Восточно-Казахстанской области 6 февраля 2009 года за N 5-4-104. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата ВКО от 25 декабря 2009 года N 21/4-IV
Сноска. Утратило силу - решением Риддерского городского маслихата ВКО от 25.12.2009 N 21/4-IV.
Руководствуясь статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении в Республике Казахстан» № 148-II от 23 января 2001 года и статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет» (Налоговый кодекс)» № 100-IY от 10 декабря 2008 года Риддерский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить стоимость разовых талонов на право реализации товаров на рынках города (приложение 1).
2. Установить стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер (за исключением осуществляемых на рынках) (приложение 2).
3. Считать утратившим силу решение Риддерского городского маслихата № 5/4-IV от 26 декабря 2007 года «О стоимости разовых талонов», зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-4-78 от 9 января 2008 года.