Белгіленген салық ставкалары туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2009 жылғы 9 ақпандағы N 16-5-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Бородулиха ауданындағы Әділет басқармасында 2009 жылғы 17 ақпанда N 5-8-79 тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2018 жылғы 30 наурыздағы № 20-6-VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 30.03.2018 № 20-6-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі) Кодексінің 422-бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Ескерту. Преамбула жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 07.06.2016 № 3-3-VI шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
1. Бородулиха ауданының аумағында салық салынатын объектілердің бірлігінен бір айда алынатын белгіленген салық ставкасының мөлшері қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Аудандық мәслихаттың 2007 жылғы 14 ақпандағы № 27-3 "Ойындар өткізу үшін пайдаланылатын жеке бір компьютерге тіркелген жиынтық салығының ең төменгі ставкасы туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 2007 жылдың 26 ақпанда № 5-8-42 санымен тіркелген, аудандық "Пульс района" газетінің 2007 жылғы 2 наурыздағы № 9 (6613) санында жарияланған) шешімнің күші жойылды деп саналсын.
3. Осы шешім Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және алғаш ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Қ. Галиев
Аудандық мәслихаттың хатшысы Б. Аргумбаев
Аудандық мәслихаттың
2009 жылғы 9 ақпандағы
№ 16-5-IV шешіміне
қосымша
Белгіленген салық ставкалары туралы
Р/с
Салық салынатын объектілер
Ставка мөлшері*
1.
Бір ойыншымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1 АЕК
2.
Біреуден артық ойыншылардың қатысуымен ойын өткізуге арналған ұтыссыз ойын автоматы
1 АЕК
3.
Ойын өткізу үшін пайдаланылатын жеке компьютер
1 АЕК
4.
Ойын жолы (боулинг, кегельбан)
5 АЕК
5.
Карта
2 АЕК
6.
Бильярд үстелі
3 АЕК
*АЕК - айлық есептік көрсеткіш

О ставках фиксированного налога
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 9 февраля 2009 года N 16-5-IV. Зарегистрировано Управлением юстиции Бородулихинского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 17 февраля 2009 года за N 5-8-79. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 марта 2018 года № 20-6-VI
Сноска. Утратило силу - решением Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30.03.2018 № 20-6-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 422 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бородулихинский районный маслихат Восточно-Казахстанской области РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 07.06.2016 № 3-3-VI (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Установить размеры ставок фиксированного налога с единицы объекта налогообложения в месяц на территории Бородулихинского района согласно приложению.
2. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 14 февраля 2007 года № 27-3 "О минимальной ставке фиксированного суммарного налога на один персональной компьютер, используемый для проведения игры" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 26 февраля 2007 года № 5-8-42, опубликовано в районной газете "Пульс района" 2 марта 2007 года № 9 (6263)).
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции и вводится в действие по истечении 10 календарных дней после первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Галиев
Секретарь районного маслихата Б. Аргумбаев
Приложение
к решению районного маслихата
от 9 февраля 2009 года
№ 16-5-IV
О ставках фиксированного налога
№ п/п
Объекты обложения
Размеры
ставок*
1.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с одним игроком
1 МРП
2.
Игровой автомат без выигрыша, предназначенный для проведения игры с участием более одного игрока
1 МРП
3.
Персональной компьютер, используемый для проведения игры
1 МРП
4.
Игровая дорожка(боулинг, кегельбан)
5 МРП
5.
Карт
2 МРП
6.
Бильярдный стол
3 МРП
*МРП - месячный расчетный показатель