2010 жылға біржолғы талондардың бағасын бекіту туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы N 20/6-IV шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Глубокое аудандық Әділет басқармасында 2009 жылғы 26 қаңтарда N 5-9-120 тіркелді. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011 жылғы 05 қаңтардағы N 1 хаты)
Ескерту. Қолдану мерзімінің өтуіне байланысты күші жойылды (Глубокое аудандық мәслихатының 2011.01.05 N 1 хаты).
«Салықтар және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының Кодексін қолданысқа енгізу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 36 бабын, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабын басшылыққа алып, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Белгіленсін:
Глубокое ауданы бойынша эпизодтық сипаттағы жеке тұлғалардың қызметі үшін біржолғы талондардың бағасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес;
Глубокое ауданының базарларының аумағындағы дүңгіршектердегі, жабық ғимараттардағы (жекеленген блоктардағы) саудадан басқа, тауарлар сату, жұмыстар атқару, қызметтер көрсетуді жүзеге асыратын жеке тұлғалар, жеке кәсіпкерлер мен заңды тұлғалар үшін біржолғы талондардың бағасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес.
2. Осы шешім ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы                   А. Бурдаков
Глубокое аудандық
мәслихатының хатшысы              А. Брагинец
Глубокое аудандық мәслихатының
2009 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 20/6-IV шешіміне
1 қосымша
Глубокое ауданы бойынша қызметтері эпизодтық сипаттағы жеке
тұлғалар үшін біржолғы талондардың бағасы
р/н
Кәсіпкерлік қызмет түрі Талонның бір
күнгі теңгедегі
бағасы
1
Сату (жабық ғимаратта іске асырылатын
қызметтерден басқасы):
1.1
Газеттер мен журналдар
80
1.2
Тұқымдар, сондай-ақ отырғызу
материалдары (отырғызу көшеттері,
көшеттер)

Об установлении стоимости разовых талонов на 2010 год
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 декабря 2009 года N 20/6-IV. Зарегистрировано управлением юстиции Глубоковского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 26 января 2010 года за N 5-9-120. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05 января 2011 года № 1)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия (письмо Глубоковского районного маслихата от 05.01.2011 № 1).
Руководствуясь статьей 36 Закона Республики Казахстан «О введении в действие Кодекса Республики Казахстан «О налогах и других обязательных платежах в бюджет»», статьей 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Установить:
стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность которых носит эпизодический характер, по Глубоковскому району согласно приложению 1 к настоящему решению;
стоимость разовых талонов для физических лиц, индивидуальных предпринимателей и юридических лиц, осуществляющих деятельность по реализации товаров, выполнению работ, оказанию услуг на рынках Глубоковского района, за исключением реализации в киосках, стационарных помещениях (изолированных блоках) на территории рынка согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии              А. Бурдаков
Секретарь Глубоковского
районного маслихата              А. Брагинец
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 24 декабря 2009 года № 20/6-IV
Стоимость разовых талонов для физических лиц, деятельность
которых носит эпизодический характер, по Глубоковскому району
п/п
Вид деятельности Стоимость
талона в тенге
за один день
1
Реализация (за исключением деятельности,
осуществляемой в стационарных помещениях):
1.1
газет и журналов
80
1.2
семян, а также посадочного материала
(саженцы, рассада)