Халықтың нысаналы топтарының тізбесін анықтау туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 23 сәуірдегі N 257 қаулысы. Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әділет басқармасында 2009 жылғы 29 мамырда N 7-3-79 тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 шілдедегі N 578 қаулысымен.
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі ауданы әкімдігінің 2010.07.29 N 578 Қаулысымен.
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған Халықтың нысаналы топтарының тізбесі анықталсын.
2. "Бөрлі ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі халықтың нысаналы топтарын жұмысқа орналастыруға жәрдемдесу жөніндегі шараларды көздесін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары В. Савченкоға жүктелсін.
Аудан әкімінің міндетін атқарушы Г. Урынгалиев
Бөрлі ауданы әкімдігінің
2009 жылғы 23 сәуірдегі
N 257 қаулысымен
бекітілген
Халықтың нысаналы топтарының
тізбесі
1. Табысы аз адамдар.
2. Жиырма бір жасқа дейінгі жастар.
3. Балалар үйінің тәрбиеленушілері, жетім балалар мен ата-ананың қамқорлығынсыз қалған жиырма үш жасқа дейінгі балалар.
4. Кәмелетке толмаған балаларды тәрбиелеп отырған жалғызбасты, көп балалы ата-аналар.
5. Қазақстан Республикасының заңдарында белгіленген тәртіппен асырауында тұрақты күтімді, көмекті немесе қадағалауды қажет етеді деп танылған адамдары бар азаматтар.
6. Зейнеткерлік жас алдындағы адамдар жасына байланысты (зейнеткерлікке шығуға екі жыл қалған).
7. Мүгедектер.
8. Қазақстан Республикасының Қарулы Күштері қатарынан босаған адамдар.
9. Бас бостандығынан айыру және (немесе) мәжбүрлеп емдеу орындарынан босатылған адамдар.
10. Оралмандар.
11. Ұзақ уақыт жұмыс істемейтіндер (бір жыл және одан да көп).
12. Елу жастан асқан адамдар.
13. Бастауыш, орта және жоғары кәсіби білім беретін оқу орындарының түлектері.
14. Алған мамандық бойынша еңбек өтілі және тәжірибесі жоқ, жұмыстан бос жастар.
15. Жұмыспен қамту мәселелері жөніндегі уәкілетті органның жолдамасы бойынша кәсіптік оқуды бітірген жұмыссыздар.
16. Жалпы білім беру мектептерінде, кәсіптік бастауыш, орта және жоғары оқу орындарында оқитын жастар (демалыс кезінде).

Об определении перечня целевых групп населения
Постановление акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 23 апреля 2009 года N 257. Зарегистрировано Управлением юстиции Бурлинского района Западно-Казахстанской области 29 мая 2009 года за N 7-3-79. Утратило силу - постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29 июля 2010 года N 578.
Сноска. Утратило силу - Постановлением акимата Бурлинского района Западно-Казахстанской области от 29.07.2010 N 578 (только на государственном языке).
В соответствии Законами Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", "О занятости населения", акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить прилагаемый Перечень целевых групп населения.
2. Государственному учреждению "Отдел занятости и социальных программ Бурлинского района Западно-Казахстанской области" предусмотреть меры по содействию занятости целевым группам населения.
3. Данное постановление вводится в действие по истечении 10 календарных дней со дня первого официального опубликования.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района В. Савченко.
Исполняющий обязанности акима района Г. Урынгалиев
Утвержден
постановлением акимата
Бурлинского района
N 257 от 23 апреля 2009 года
Перечень
целевых групп населения
1. Малообеспеченные.
2. Молодежь в возрасте до двадцати одного года.
3. Воспитанники детских домов, дети-сироты, оставшиеся без попечения родителей, в возрасте до двадцати трех лет.
4. Одинокие, многодетные родители, воспитывающие несовершеннолетних детей.
5. Граждане, имеющие на содержании лиц, которые в порядке, установленном законодательством Республики Казахстан, признаны нуждающимися в постоянном уходе, помощи или надзоре.
6. Лица предпенсионного возраста (за два года до выхода на пенсию по возрасту).
7. Инвалиды.
8. Лица, уволенные из рядов Вооруженных Сил Республики Казахстан.
9. Лица, освобожденные из мест лишения свободы и (или) принудительного лечения.
10. Оралманы.
11. Длительно неработающие граждане (год и более).
12. Лица старше пятидесяти лет.
13. Выпускники учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования.
14. Не занятая молодежь, не имеющая опыта и стажа работы по полученной специальности.
15. Безработные, завершившиеся профессиональное образование по направлению уполномоченного органа по вопросам занятости.
16. Учащаяся молодежь общеобразовательных школ, учебных заведений начального, среднего и высшего профессионального образования (в период каникул).