2010 жылдың 3 тоқсанына арналған кедейлік шегін анықтау туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 30 маусымдағы N 233-ө Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 1 шілдеде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6318 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Еңбек және Халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010 жылғы 30 қыркүйектегі N 327-ө Бұйрығымен.
Күші жойылды - ҚР Еңбек және Халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2010.09.30 N 327-ө (ресми жарияланған күннен бастап күшiне енедi және 2010 жылдың 1 қазанынан бастап туындаған қатынастарға қолданылады) Бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертуі!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 4-тармақтан қараңыз.
«Кедейлік шегін анықтау тәртібі туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 8 сәуірдегі № 537 қаулысымен бекітілген кедейлік шегін анықтау ережесінің 4-тармағын орындау үшін БҰЙЫРАМЫН:
1. 2010 жылдың 3 тоқсанына арналған Қазақстан Республикасы бойынша кедейлік шегі Қазақстан Республикасының Статистика агенттігі өткен тоқсанға есептеген ең төменгі күнкөріс деңгейінің 40 пайызы мөлшерінде анықталсын.
2. Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қызметтер департаменті (Манабаева К.А.) осы бұйрықты:
1) заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін және ресми жариялауын;
2) облыстық, Астана және Алматы қалаларының жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасына жеткізуді қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Вице-министр Ә.Б. Нүсіповаға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнiнен бастап күшiне енедi және 2010 жылдың 1 шілдесінен бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Министр                                   Г. Әбдіқалықова

Об определении черты бедности на 3 квартал 2010 года
Приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 июня 2010 года № 233-ө. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 1 июля 2010 года № 6318. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30 сентября 2010 года № 327-ө
Сноска. Утратил силу приказом Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 30.09.2010 № 327-ө (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Во исполнение пункта 4 Правил определения черты бедности, утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 8 апреля 2000 года № 537 "О порядке определения черты бедности", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Определить черту бедности на 3 квартал 2010 года по Республике Казахстан в размере 40 процентов от прожиточного минимума, рассчитанного за истекший квартал Агентством Республики Казахстан по статистике.
2. Департаменту социальной помощи и социальных услуг обеспечить (Манабаева К.А.):
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан и официальное опубликование в установленном законодательством порядке;
2) доведение настоящего приказа до областных, гг. Астана и Алматы управлений координации занятости и социальных программ.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра Нусупову А.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 июля 2010 года.
Министр                                    Г. Абдыкаликова