"Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2010 жылғы 6 қыркүйеткгі N 441 Бұйрығы және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банк Басқармасының 2010 жылғы 1 қарашадағы N 86 Қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2010 жылы 7 желтоқсанда N 6658 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2018 жылғы 8 ақпандағы № 147 және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2018 жылғы 26 ақпандағы № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы министрінің 08.02.2018 № 147 және ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 26.02.2018 № 24 бірлескен бұйрығы және қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертуі!
Осы бұйрық пен қаулының қолданысқа енгізілу тәртібін 3-тармақтан қараңыз.
БҰЙРЫҚ және ҚАУЛЫ
"Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабының 3-тармағына сәйкес Қазақстан Республикасы Қаржы министрі БҰЙЫРАДЫ және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Өкімдердің нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 23 қаңтардағы № 27 бұйрығына және Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2009 жылғы 27 ақпандағы № 16 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5585 тіркелген, 2009 жылғы 3 сәуірде "Заң газеті" басылымының № 49 (1472) жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
кіріспеде "Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 5 сәуірдегі Кеден кодексінің 352-бабының" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабының" деген сөздермен ауыстырылсын;
1-тармақтың екінші абзацы "төлемдерді" деген сөзден кейін ", салықтар мен өсімпұлдарды" деген сөздермен толықтырылсын;
1-қосымшада:
мәтін бойынша "Қазақстан Республикасы Кеден кодексінің 352-бабына" деген сөздер "Қазақстан Республикасындағы кеден ісі туралы" 2010 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасы Кодексінің 162-бабына" деген сөздермен ауыстырылсын;
атауы "төлемдерді" деген сөзден кейін ", салықтар мен өсімпұлдарды" деген сөздермен толықтырылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігі Кедендік бақылау комитеті (Кәрбозов Қ-К.Ж.) осы бұйрықтың және қаулының Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін заңнамада белгіленген тәртіппен қамтамасыз етсін.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 6 сентября 2010 года № 441 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 1 ноября 2010 года № 86. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 3 декабря 2010 года № 6658. Утратил силу совместным приказом Министра финансов Республики Казахстан от 8 февраля 2018 года № 147 и постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 26 февраля 2018 года № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу совместным приказом Министра финансов РК от 08.02.2018 № 147 и постановлением Правления Национального Банка РК от 26.02.2018 № 24 (вводятся в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 3 статьи 162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан" Министр финансов Республики Казахстан ПРИКАЗЫВАЕТ и Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 23 января 2009 года № 27 и постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 27 февраля 2009 года № 16 "Об утверждении форм распоряжений" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5585, опубликованный в издании "Юридическая газета" 3 апреля 2009 года № 49 (1472) следующие изменения и дополнения:
в преамбуле слова "352 Таможенного кодекса Республики Казахстан от 5 апреля 2003 года" заменить словами "162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан";
абзац второй пункта 1 после слова "платежей" дополнить словами ", налогов и пеней";
в приложении 1:
по тексту слова "352 Таможенного кодекса Республики Казахстан" заменить словами "162 Кодекса Республики Казахстан от 30 июня 2010 года "О таможенном деле в Республике Казахстан";
заголовок после слова "платежей" дополнить словами ", налогов и пеней".
2. Комитету таможенного контроля Министерства финансов Республики Казахстан (Карбузов К-К.Ж.) обеспечить в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящих приказа и постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан.

3. Осы бұйрық және қаулы, оның бірінші ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2010 жылғы 1 шілдеден бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
______________Б. Жәмішев
М.О.
Қазақстан Республикасының
Ұлттық банк төрағасы
______________Г. Марченко
М.О.

3. Настоящий приказ и постановление вводятся в действие со дня его первого официального опубликования и распространяются на отношения, возникшие с 1 июля 2010 года.
Министр финансов
Председатель
Республики Казахстан
Национального Банка
Республики Казахстан
______________ Б. Жамишев
_____________ Г. Марченко
М.П.
М.П.