Білім беру ұйымдарындағы қызметті қоспағанда, дене шынықтыру-cауықтыру, спорттық қызметтер көрсететін заңды және жеке тұлғаларды тексеру жөніндегі тексеру парағының нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрінің 2010 жылғы 3 наурыздағы № 01-01-07/35 және Қазақстан Республикасы Экономика және бюджеттік жоспарлау министрінің 2010 жылғы 10 наурыздағы № 128 Бірлескен бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 2 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6147 болып енгізілді. 2011 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады
Ескерту. Бұйрық 2011.01.01 дейін қолданыста болады (5-тармақты қараңыз).
«Жеке кәсіпкерлік туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 38-бабының 1-тармағына және «Дене шынықтыру және спорт туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 23-бабының 27) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫЗ:
1. Қоса беріліп отырған Білім беру ұйымдарындағы қызметті қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық қызметтер көрсететін заңды және жеке тұлғаларды тексеру жөніндегі тексеру парағының нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің Спорт комитеті (А.Қ. Құлназаров):
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Туризм және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналасуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Туризм және спорт вице-министрі Т.А. Ермегияевке жүктелсін.
4. Осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді.
5. Осы бұйрық ресми жарияланған бірінші күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2011 жылғы 1 қаңтарға дейін қолданыста болады.
Қазақстан Республикасының       Қазақстан Республикасының
Туризм және спорт министрі      Экономика және бюджеттік
________ Т. Досмұхамбетов       жоспарлау министрі
_____________ Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Туризм және спорт министрінің
2010 жылғы 3 наурыздағы
№ 01-01-07/35 және
Қазақстан Республикасы
Экономика және бюджеттік
жоспарлау министрінің
2010 жылғы 10 наурыздағы
№ 128 бірлескен бұйрығымен
бекітілген
нысан
Білім беру ұйымдарындағы қызметті қоспағанда, дене шынықтыру-сауықтыру, спорттық қызметтер көрсететін заңды және жеке тұлғаларды тексеру жөніндегі тексеру парағы
Тексерісті белгілеген уәкілетті немесе
жергілікті атқарушы орган ________________________________________
Нұсқама __________________________________________________________
(№, күні)
Жеке тұлғаның Т.А.Ә. немесе
заңды тұлғаның атауы _________________________________________
СТН (ЖСН, БСН) ___________________________________________________
Жеке кәсіпкердің мемлекеттік тіркелгені туралы куәлігі (жеке тұлғалар үшін),
заңды тұлғаның мемлекеттік тіркелгені (қайта тіркелгені) туралы куәлігі (заңды тұлғалар үшін) ____________________________________
Орналасқан орнының мекенжайы _____________________________________
р/с №
Талаптар
болуы/болмағаны
Ескерту
1.
Спорт ғимараттарын пайдаланудың сенімділігі бөлігінде, беріктілігіне техникалық тексеру актісінің болуы
2.
Спорт ғимаратының санитарлық-гигиеналық және өртке қарсы нормалар мен талаптарға сәйкестігі туралы қорытындының болуы
3.

Об утверждении формы Проверочного листа по проверке физических и юридических лиц, оказывающих физкультурно-оздоровительные, спортивные услуги, за исключением деятельности в организациях образования
Совместный приказ Министра туризма и спорта Республики Казахстан от 3 марта 2010 года № 01-01-07/35 и Министра экономики и бюджетного планирования Республики Казахстан от 10 марта 2010 года № 128. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 2 апреля 2010 года № 6147. Действует до 1 января 2011 года
Сноска. Приказ действует до 1 января 2011 года (см. п. 5).
В соответствии с пунктом 1 статьи 38 Закона Республики Казахстан "О частном предпринимательстве" и подпунктом 27) статьи 23 Закона Республики Казахстан "О физической культуре и спорте" ПРИКАЗЫВАЕМ:
1. Утвердить форму Проверочного листа по проверке физических и юридических лиц, оказывающих физкультурно-оздоровительные, спортивные услуги, за исключением деятельности в организациях образования.
2. Комитету по спорту Министерства туризма и спорта Республики Казахстан (Кульназаров А.К.):
1) обеспечить государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после государственной регистрации настоящего приказа обеспечить его официальное опубликование;
3) обеспечить размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства туризма и спорта Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Вице-министра туризма и спорта Республики Казахстан Ермегияева Т.А.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня государственной регистрации в Министерстве юстиции Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования и действует до 1 января 2011 года.
Министр туризма и спорта                Министр экономики и
Республики Казахстан                    бюджетного планирования
___________ Т. Досмухамбетов            Республики Казахстан
____________ Б. Султанов
Утвержден совместным приказом
Министра туризма и спорта
Республики Казахстан
от 3 марта 2010 года № 01-01-07/35
и Министра экономики
и бюджетного планирования
Республики Казахстан
от 10 марта 2010 года № 128
форма
Проверочный лист
физических и юридических лиц, оказывающих
физкультурно-оздоровительные, спортивные услуги, за исключением
деятельности в организациях образования
Уполномоченный или местный исполнительный орган,
назначивший проверку _________________________________________
Предписание __________________________________________________
(№, дата)
Ф.И.О. физического лица или
наименование юридического лица _______________________________
РНН (ИИН, БИН) _______________________________________________
Свидетельство о государственной регистрации индивидуального
предпринимателя (для физических лиц),
свидетельство о государственной регистрации (перерегистрации)
юридического лица (для юридических лиц) ______________________
Адрес места нахождения _______________________________________
п/п
Требования
наличие/
отсутствие
Примечание
1.
Наличие акта технического
обследования спортивного сооружения
в части эксплуатационной надежности
2.
Наличие заключения о соответствии
спортивного сооружения
санитарно-гигиеническим и
противопожарным нормам и
требованиям
3.
Наличие:

1) заңды тұлғалар үшін – «дене шынықтыру және спорт» мамандығы бойынша жоғары кәсіптік немесе орта кәсіптік білімі бар жаттықтырушы-оқытушылар құрамының болуы;
2) жеке тұлғалар үшін – «дене шынықтыру және спорт» мамандығы бойынша жоғары немесе орта кәсіптік білімінің немесе «дене шынықтыру және спорт» мамандығы бойынша жоғары немесе орта кәсіптік білімі бар қызметкермен еңбек шартының болуы
4.
Тұрақты білікті медициналық қызметтің болуы
5.
Спорт мүкәммалдары мен жабдықтарының болуы
6.
Шұғылданушылардың сандық құрамының жоспарлы-есептік көрсеткіштері және спорт ғимаратының тәуліктік жұмыс тәртібінің болуы
7.
Мүмкіндігі шектеулі тұлғаларға спорт ғимараттарына барулары үшін қол жетімділігі
Лауазымды тұлғалар ______________________________  ____________
(лауазым)               (қолы)
______________________________  ____________
(лауазым)               (қолы)
Жеке немесе заңды тұлға _________________________  ____________
(Т.А.Ә., лауазым)        (қолы)

1) для юридических лиц -
тренерско-преподавательского
состава с высшим профессиональным
или средним профессиональным
образованием по специальности
«физическая культура и спорт»;
2) для физических лиц - высшего или
среднего профессионального
образования по специальности
«физическая культура и спорт» или
трудового договора с работником,
имеющим высшее или среднее
профессиональное образование по
специальности «физическая культура
и спорт».
4.
Наличие постоянного
квалифицированного медицинского
обслуживания
5.
Наличие спортивного оборудования и
инвентаря
6.
Наличие планово-расчетных
показателей количественного состава
занимающихся и суточного режима
работы спортивных сооружений
7.
Доступность спортивного сооружения
для посещения лиц с ограниченными
физическими возможностями
Должностные лица: ___________________________    ____________
(должность)                (подпись)
___________________________   ____________
(должность)                (подпись)
Физическое или юридическое лицо: ______________________   ___________
(Ф.И.О., должность)     (подпись)