Заңды тұлғаларды - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2007 жылғы 2 шілдедегі № 02-02/158а бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу және Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының кейбір бұйрықтарының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы 23 ақпандағы N 04.2-40/44 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 30 сәуірде Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6202 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Басқармасының 2013 жылғы 25 ақпандағы № 62 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Ұлттық Банкі Басқармасының 25.02.2013 № 62 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қолданушылардың назарына!!!
Бұйрықтың қолданысқа енгізілу тәртібін 5-тармақтан қараңыз.
«Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуді және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуді оңайлату мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2010 жылғы 20 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Заңды тұлғаларды - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) Ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігі Төрағасының 2007 жылғы 2 шілдедегі № 02-02/158а (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 4834 нөмірімен тіркелген, «Заң газетінде» 2007 жылғы 24 тамыздағы № 130 (1159) жарияланған) бұйрығына келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Заңды тұлғаларды - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушыларын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) Ережесінде:
бүкіл мәтіні бойынша «Мемлекеттік регистріне», «Реестрін (бұдан әрі - Реестр)», «Реестрін», «Реестрді», «Реестріне», «Реестрден», «Реестрге» және «Мемлекеттік Реестрге», «біртұтас мемлекеттік заңды тұлғалардың Тіркеліміне», «біртұтас мемлекеттік регистрден», «біртұтас мемлекеттік Регистріне», «біртұтас мемлекеттік заңды тұлғалардың Тіркеліміне» деген сөздері «мемлекеттік тіркеліміне», «тізілімін (бұдан әрі - Тізілім)», «Тізілімін», «Тізілімді», «Тізіліміне», «Тізілімнен», «Тізілімге» және «мемлекеттік тіркелімге», «заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркеліміне», «бірыңғай мемлекеттік тіркелімнен», «бірыңғай мемлекеттік тіркеліміне», «заңды тұлғалардың бірыңғай мемлекеттік тіркеліміне» деген сөздерімен сәйкесінше ауыстырылсын;
7-тармақ мына мазмұнда жазылсын:

О внесении изменений и дополнений в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 2 июля 2007 года № 02-02/158а "Об утверждении Правил государственной регистрации (перерегистрации) юридических лиц - участников регионального финансового центра города Алматы" и признании утратившими силу некоторых приказов Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы
Приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 30 апреля 2010 года № 6202. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка Республики Казахстан от 25 февраля 2013 года № 62
Сноска. Утратил силу постановлением Правления Национального Банка РК от 25.02.2013 № 62 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 20 января 2010 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам упрощения государственной регистрации юридических лиц и учетной регистрации филиалов и представительств" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 2 июля 2007 года № 02-02/158а "Об утверждении Правил государственной регистрации (перерегистрации) юридических лиц - участников регионального финансового центра города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4834, опубликованный в "Юридической газете" 24 августа 2007 года № 130 (1333)) следующие изменения и дополнения:
в Правилах государственной регистрации (перерегистрации) юридических лиц - участников регионального финансового центра города Алматы, утвержденных вышеназванным приказом:
внести соответствующие изменения в текст на государственном языке;
пункт 7 изложить в следующей редакции:

«7. Заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін алымның ставкасы «Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы» Қазақстан Республикасының кодексімен (Салық кодексі) анықталады.»;
10-тармақта:
3) тармақшасында «шығарады» деген сөз «шығарылады» деген сөзбен ауыстырылсын;
6) тармақша алынып тасталсын;
8) тармақшада:
«салық төлеушінің куәлігін,» деген сөздері алынып тасталсын;
«тіркеуші орган» деген сөздерінен кейін «тізімдеме бойынша (5-қосымша)» деген сөздерімен толықтырылсын;
10-2-тармақта:
бірінші абзацында «өзінің мемлекеттік тіркеуге жататын» деген сөздер алып тасталынсын;
6) тармақша мына мазмұнда жазылсын:
«6) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
10-3-тармақта:
5) тармақшадағы «және статистикалық карточканың» деген сөздері алынып тасталсын;
6) тармақша мына мазмұнда жазылсын:
«6) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
үшінші бөлік алып тасталынсын;
10-4-тармақта:
бірінші абзацында «мемлекеттік тіркеуге жататын» деген сөздер алып тасталынсын;
6) тармақша мына мазмұнда жазылсын:
«6) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
10-5-тармақта:
бірінші абзацында «бір заңды тұлғаның құрамынан бір және бірнеше заңды тұлғалар» деген сөздері «заңды тұлғаның» деген сөздерімен ауыстырылсын;
6) тармақша мына мазмұнда жазылсын:
«6) заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
10-6-тармақтағы «тізілімін» деген сөзді «талап етілетін» деген сөздерімен ауыстырылсын;
14-тармақта:
1) тармақшасында «ұсынылған» деген сөздің алдында «пакеттің» деген сөз қосылсын;
6) тармақшадағы «салық төлеушінің куәлігінің түпнұсқаларымен» деген сөздері алынып тасталсын;
18-тармақта:
1) тармақшасындағы «жасалғандығын» деген сөзден кейін «(рәсімдеуінен)» деген сөзбен толықтырылсын;
5) тармақшада:
«қайта рәсімделген мемлекеттік тіркеу және қайта тіркеу туралы куәлікті, статистикалық карточканы және салық төлеуші куәлігін беру қажеттілігінің жоқтығы жағдайында,» деген сөздері алынып тасталсын;
«қайтарылады» және «тігіледі» деген сөздері «қайтарады» және «тігеді» деген сөздерімен тиісінше ауыстырылсын;
19-тармақта:
3) тармақшадағы «заңды тұлғаның мекен жайы туралы» деген сөздер «заңды тұлға туралы» деген сөздермен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «Тіркеуші органның» деген сөздері алынып тасталсын;
5) тармақша мына мазмұнда жазылсын:
«5) бұрын ұсынылған құжаттардың түпнұсқалары заңды тұлғаның тіркеу материалдарына тігеді;»;
6-бөлім мына мазмұнда жазылсын:

"7. Ставка сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию, за выдачу дубликата свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) устанавливается Кодексом Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс).";
в пункте 10:
в подпункте 3) слово "издает" заменить словом "издается";
подпункт 6) исключить;
в подпункте 8):
слова "свидетельство налогоплательщика," исключить;
дополнить словами "по описи (Приложение 5)";
в пункте 10-2:
в абзаце первом слова ", которое подлежит государственной регистрации" исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
в пункте 10-3:
в подпункте 5) слова "и статистической карточки" исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
часть третью исключить;
в пункте 10-4:
в абзаце первом слова ", подлежащих государственной регистрации" исключить;
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
в пункте 10-5:
в абзаце первом слова ", когда из состава одного юридического лица выделяется одно и более юридических лиц," заменить словами "юридического лица";
подпункт 6) изложить в следующей редакции:
"6) квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию.";
в пункте 10-6 слово "перечня" заменить словом "требуемых";
в пункте 14:
в подпункте 1) перед словом "представленных" дополнить словом "пакета";
в подпункте 6) слова "свидетельство налогоплательщика," исключить;
в пункте 18:
в подпункте 1) после слов "составления" дополнить словом "(оформления)";
в подпункте 5) слова ", а также в случае отсутствия необходимости выдачи переоформленных свидетельства о государственной регистрации или перерегистрации, статистической карточки и свидетельства налогоплательщика, указанные документы возвращаются" и "подшиваются" заменить соответственно словами "возвращает" и "подшивает";
в пункте 19:
в подпункте 3) слова "о месте нахождения юридического лица" заменить словами "о юридическом лице";
в подпункте 4) слова ", регистрирующего органа" исключить;
в подпункте 5) слова "статистической карточки и другие представленные документы" заменить словами "представленных документов";
главу 6 изложить в новой редакции:

«6. Заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасын беру
20. Заңды тұлғаның өтініші бойынша тіркеуші орган үш жұмыс күні ішінде заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасын береді.
20-1. Телнұсқаны алу үшін тіркеуші органға мыналар табыс етіледі:
1) осы Ереженің 9-қосымшасына сәйкес белгіленген үлгідегі өтініш;
2) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасының жоғалғаны туралы ақпараттың мерзімді баспа басылымында жарияланғанын растайтын құжат;
3) заңды тұлғаларға мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасын бергені үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат.
20-2. Ұсынылған құжаттарды қарастырып болғаннан кейін тіркеуші орган:
1) заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасын заңды тұлғаға беру туралы бұйрық шығарады;
2) тіркеуші орган, тіркеу нөмірі, БСН (бар болғанда), тіркеу (қайта тіркеу) күні, берілген орны, заңды тұлғаның атауы мен мекен-жайы туралы мәліметтер көрсетілген бастықтың қолы және баспамен бекітілген сәйкес куәлікті ресімдейді;
3) куәліктің бланкісінде телнұсқаны ресімдеу уақыты көрсетілген мемлекеттік және орыс тілдерінде «телнұсқа» мөртаңбасын қояды.»;
22-тармақта:
екінші бөліктегі «7» деген саны «8» деген санымен ауыстырылсын;
бесінші бөлік мына мазмұнда жазылсын:
«Құрылтай құжаттардың, мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің түпнұсқалары, сондай-ақ таратуды тіркеуге ұсынылған өзге де құжаттар тіркеуші органда сақталады.»;
24-тармақтағы «бастап үш жұмыс күнінен кешіктірілмей» деген сөздері «кейін бір жұмыс күнінен кешіктірмей» деген сөздерімен ауыстырылсын;
1-қосымшада:
1-тармақтағы жетінші абзац мына мазмұнда жазылсын:
«заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
2-тармақта:
алтыншы абзацтағы «, салық төлеуші куәлігінің және статистикалық карточканың түпнұсқаларын» деген сөздері «түпнұсқасы» деген сөзімен ауыстырылсын;
жетінші абзац мына мазмұнда жазылсын:
«заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
мына мазмұндағы сегізінші және тоғызыншы абзацтарымен толықтырылсын:
«қаржы орталығы қатысушысы - заңды тұлғаның орналасқан жерін айқындайтын құжаттар. Келесі құжаттар заңды тұлғаның орналасқан жерін айқындайтын құжаттар болып саналады: жалға алудың, сату-сатып алу келісімінің, ғимаратқа деген құқықтың тіркелу куәлігі немесе азаматтық заңнамада қарастырылған басқа құжаттың көшірмесі. Ғимараттың иесі жеке тұлға болған жағдайда, жеке тұлғаның нотариалды расталған заңды тұлға - қаржы орталығы қатысушысының орналасатын жері ретінде ғимаратты беруге келісімі;
заңды тұлғаның құрылтайшысы басқа заңды тұлға болған жағдайда, Қазақстан Республикасы аумағында құрылтайшының міндетті зейнетақы төлемдері, әлеуметтік төлемдер, салық төлемдері бойынша берешегі (бұдан әрі - салық берешегі) жоқ (бар) екендігі туралы анықтама;»;
3-тармақтың бесінші абзацындағы «, салық төлеуші куәлігінің» деген сөздері алынып тасталсын;
4-тармақта:
төртінші абзацтағы «салық төлеуші куәлігі» деген сөздері алынып тасталсын;
он екінші абзац мына мазмұнда жазылсын:
«заңды тұлғаларды мемлекеттік тіркеуден және филиалдар мен өкілдіктерді есептік тіркеуден, сондай-ақ оларды қайта тіркеуден өткізу үшін бюджетке алым төлегені туралы квитанция немесе оны растайтын құжат;»;
4-қосымша алынып тасталсын;
осы бұйрықтың 1, 2, 3 және 4-қосымшаларына сәйкес тиісінше 238 және 9-қосымшалары жаңа мазмұнда жазылсын;

"6. Выдача дубликата свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица
20. По заявлению юридического лица регистрирующий орган в течение трех рабочих дней производит выдачу дубликата свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица.
20-1. Для получения дубликата в регистрирующий орган представляются:
1) заявление по форме согласно приложению 9 к настоящим Правилам;
2) документ, подтверждающий публикацию в периодическом печатном издании информации об утере подлинника свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица;
3) квитанция или документ, подтверждающие уплату в бюджет сбора за выдачу юридическим лицам дубликата свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации).
20-2. После рассмотрения представленных документов регистрирующий орган:
1) издает приказ о выдаче юридическому лицу дубликата свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации);
2) оформляет соответствующее свидетельство с указанием сведений о регистрирующем органе, регистрационном номере, БИНе (в случае наличия), дате регистрации (перерегистрации), месте выдачи, наименовании юридического лица, месте нахождения, которое подписывается руководителем и скрепляется печатью регистрирующего органа;
3) на бланке свидетельства проставляет штамп "дубликат" на государственном и русском языках, предусматривающий дату оформления дубликата.";
в пункте 22:
в части второй цифру "7" заменить цифрой "8";
часть пятую изложить в следующей редакции:
"Подлинники учредительных документов, свидетельства о государственной регистрации (перерегистрации), а также другие представленные для регистрации ликвидации документы хранятся в регистрирующем органе.";
в пункте 24 слова "трех рабочих дней со дня" заменить словами "одного рабочего дня, следующего за днем";
в приложении 1:
абзац седьмой пункта 1 изложить в следующей редакции:
"квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
в пункте 2:
в абзаце седьмом:
слово "подлинники" заменить словом "подлинник";
слова ", свидетельства налогоплательщика" исключить;
абзац восьмой изложить в следующей редакции:
"квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
внести дополнения в текст пункта на государственном языке;
в абзаце пятом пункта 3 слова "и свидетельство налогоплательщика" исключить;
в пункте 4:
в абзаце четвертом слова ", свидетельство налогоплательщика и" исключить;
абзац двенадцатый изложить в следующей редакции:
"квитанция или документ, подтверждающий уплату в бюджет сбора за государственную регистрацию юридических лиц и учетную регистрацию филиалов и представительств, а также их перерегистрацию;";
приложение 4 исключить;
приложения 238 и 9 изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему приказу соответственно;

осы бұйрықтың 5 және 6-қосымшаларына сәйкес тиісінше 6 және  7-қосымшалары жаңа мазмұнда жазылсын;
2. Агенттігі Төрағасының келесі бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) «Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігімен ұсынылатын мемлекеттік қызмет көрсетудің кейбір стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 26 қарашадағы № 02-02/290 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 5060 нөмірімен тіркелген, «Заң газетінде» 2008 жылғы 18 қаңтардағы № 8 (1234) жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу Агенттігімен ұсынылатын мемлекеттік қызмет көрсетудің кейбір стандарттарын бекіту туралы» 2007 жылғы 26 қарашадағы № 02-02/290 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» 2008 жылғы 17 шілдедегі № 04.2-09/159 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу реестрінде № 5279 нөмірімен тіркелген, «Заң газетінде» 2008 жылғы 22 тамыздағы № 128 (1354) жарияланған).
3. Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігінің (бұдан әрі - Агенттік) Тіркеу департаменті:
1) Агенттіктің Заң басқармасымен бірге осы бұйрықтың Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуі бойынша шаралар қабылдасын;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінен келген күннен кейін бескүндік мерзім ішінде Агенттіктің мүдделі құрылымдық бөлімшелердің, Қазақстан Республикасының Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау Агенттігінің, «Қазақстан қор биржасы» акционерлік қоғамының және «Қазақстан қаржыгерлер қауымдастығы» заңды тұлғалар бірлестігінің назарына жеткізсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Агенттік Төрағасының бағыттаушы орынбасарына (Д.Қ. Нұрпейісов) жүктелсін.
5. 2010 жылғы 13 тамыздан бастап қолданысқа енгізілетін 1-тармақтың сегізінші, оныншы, он бірінші, он үшінші, он жетінші, жиырма екінші, жиырма алтыншы, отыз екінші, отыз алтыншы, отыз жетінші, қырқыншы, қырық бірінші, елу алтыншы, алпыс үшінші, алпыс тоғызыншы, жетпіс бірінші, жетпіс бесінші және жетпіс алтыншы абзацтарды қоспағанда, осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Төраға                                         А. Арыстанов
"Келісілді"                            "Келісілді"
Қазақстан Республикасы                 Қазақстан Республикасы
Қаржы министрі                         Әділет министрі
________ Б. Жәмішев                    ________ Р. Түсіпбеков
"Келісілді"
Қазақстан Республикасы
Статистика агенттігінің төрағасы
________ Ә. Смайылов
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 1-қосымша
Заңды тұлғалар – Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тіркеу
(қайта тіркеу) Ережесіне
2-қосымша
Нысан
________________________________
Тіркеуші органның атауы
Заңды тұлғаны - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысын мемлекеттік тіркеу туралы өтініш

приложения 6 и 7 изложить в новой редакции согласно приложениям 5 и 6 к настоящему приказу соответственно.
2. Признать утратившими силу следующие приказы Председателя Агентства:
1) от 26 ноября 2007 года № 02-02/290 "Об утверждении некоторых стандартов оказания государственных услуг, предоставляемых Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5060, опубликованный в "Юридической газете" 18 января 2008 года № 8 (1408));
2) от 17 июля 2008 года № 04.2-09/159 "О внесении изменении и дополнении в приказ Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы от 26 ноября 2007 года № 02-02/290 "Об утверждении некоторых стандартов оказания государственных услуг, предоставляемых Агентством Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5279, опубликованный в "Юридической газете" 22 августа 2008 года № 128 (1528)).
3. Департаменту регистрации Агентства Республики Казахстан по регулированию деятельности регионального финансового центра города Алматы (далее - Агентство):
1) совместно с Юридическим управлением Агентства принять меры по государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) довести до сведения заинтересованных структурных подразделений Агентства, Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций, акционерного общества "Казахстанская фондовая биржа" и Объединения юридических лиц "Ассоциация финансистов Казахстана" в пятидневный срок со дня получения настоящего приказа из Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Председателя Агентства (Нурпеисов Д.К.).
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования, за исключением абзацев восьмого, десятого, одиннадцатого, тринадцатого, семнадцатого, двадцать второго, двадцать шестого, тридцать второго, тридцать пятого, тридцать восьмого, тридцать девятого, пятьдесят третьего, шестидесятого, шестьдесят четвертого, шестьдесят шестого, семидесятого и семьдесят первого пункта 1, которые вводятся в действие с 13 августа 2010 года.
Председатель                               А. Арыстанов
СОГЛАСОВАН                             СОГЛАСОВАН
Министр юстиции                        Министр финансов
Республики Казахстан                   Республики Казахстан
__________ Р. Тусупбеков               __________ Б. Жамишев
30 апреля 2010 года                    __________ 2010 года
СОГЛАСОВАН
Председатель Агентства
Республики Казахстан по статистике
__________ А. Смаилов
10 марта 2010 года
Приложение 1
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 2
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Форма
_____________________________________
Наименование регистрирующего органа
Заявление
о государственной регистрации юридического лица –
участника регионального финансового центра города Алматы

1. Заңды тұлғаның ұйымдық-құқықтық нысаны (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
Акционерлік қоғам _________________________________________________Жауапкершілігі шектеулі серіктестік _______________________________
Өзге ______________________________________________________________
2. Заңды тұлғаның атауы ___________________________________________
3. Заңды тұлғаның құрамында шетел инвесторларының қатысуы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә _____________ 2) жоқ ________________
4. Заңды тұлға еншілес ұйым болып табылады (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) иә _____________ 2) жоқ ________________
5. Заңды тұлғаның мекен-жайы:
__________________________________________________________________
(пошта индексі, қаладағы аудан, көше, даңғыл, ықшамаудан,__________________________________________________________________
үйдің, пәтердің, бөлменің (кеңсенің) №, телефон, факс №)
6. Заңды тұлғаның жетекшісі туралы мәліметтер (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) Қазақстан Республикасының азаматы _____________________________
2) шетелдік тұлға ________________________________________________
3) азаматтығы жоқ тұлға __________________________________________
Тұрғылықты мекен-жайының елі _____________________________________
Т.А.Ә. ___________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат:___________________________________
(берілген күні, нөмірі, кіммен берілді)
ЖСН ______________________________________________________________
Телефон нөмірі:______________ Факс нөмірі:_________
Е-mail:____________
7. Меншік нысаны (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) мемлекеттік _______ 2) жеке меншік _____________
8. Негізгі қызмет түрі: _________________________________________
9. Жарғылық капиталдың көлемі ___________________________________
10. Жарғылық капиталдың түрі (резидент еместер үшін)_____________
11. Заңды тұлғаның құрылтайшылар құрамы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) заңды тұлға __________ 2) жеке тұлға ___________
Заңды тұлға (резидент):
Атауы ____________________________________________________________
БСН _______________________________ Тіркеу күні __________________
Жарғылық капиталдағы үлесі% ______________________________________
Салым сомасы _____________________________________________________
(мың теңге, шетел валютасы)
Заңды тұлға (резидент емес):
Тіркелу елі ______________________________________________________
Атауы ____________________________________________________________
Субьектінің заңды тұлға болып табылатынын растайтын құжаттың атауы
__________________________________________________________________ Сауда тізілімінен немесе басқа заңдастырылған құжаттың үзіндісіне сәйкес тіркеу нөмірі _____________________________________________
Тіркелу күні _____________________________________________________
СТН немесе салық тіркеу нөмірі ___________________ БСН ___________
Жарғылық капиталдағы үлесі % _____________________________________
Салым сомасы _____________________________________________________
Жеке тұлға (Қазақстан Республикасының азаматы):
Т.А.Ә. ___________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: __________________________________
(берілген күні, нөмірі, кіммен берілді)ЖСН _______________________________________________________________
Тұрғылықты мекен-жайының елі ______________________________________
Жарғылық капиталдағы үлесі % ______________________________________
Салым сомасы ______________________________________________________
Жеке тұлға (шетел азаматы):
Т.А.Ә. ____________________________________________________________
Жеке басын куәландыратын құжат: ___________________________________
(берілген күні, нөмірі, кіммен берілді)
Салық тіркеу нөмірі _______________________________________________
Тұрғылықты мекен-жайының елі ______________________________________
Жарғылық капиталдағы үлесі % ______________________________________
Салым сомасы ______________________________________________________

1. Организационно-правовая форма юридического лица (укажите в
соответствующей строке х):
Акционерное общество ________________________________________________
Товарищество с ограниченной ответственностью ________________________
Иная ________________________________________________________________
2. Наименование юридического лица ___________________________________
3. Участие в составе юридического лица иностранных инвесторов
(укажите в соответствующем подпункте х):
1) да __________________________ 2) нет _____________________________
4. Юридическое лицо является дочерней организацией (укажите в
соответствующем подпункте х):
1) да __________________________ 2) нет _____________________________
5. Место нахождения юридического лица:
_____________________________________________________________________
(почтовый индекс, район в городе, улица, проспект, микрорайон,
____________________________________________________________________
№ дома, квартиры, комнаты (офиса), № телефона, факса)
6. Сведения о руководителе юридического лица (укажите в
соответствующем подпункте х):
1) гражданин Республики Казахстан ___________________________________
2) иностранное лицо _________________________________________________
3) лицо без гражданства _____________________________________________
Страна постоянного местожительства __________________________________
Ф.И.О. ______________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность ___________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
ИИН _________________________________________________________________
Номер телефона: ________ Номер факса: _________ E-mail: _____________
7. Форма собственности (укажите в соответствующей ячейке х):
1) государственная ______________ 2) частная ________________________
8. Основной вид деятельности: _______________________________________
9. Размер уставного капитала ________________________________________
10. Вид уставного капитала (для нерезидента) ________________________
11. Состав учредителей юридического лица (укажите в соответствующей
строке х):
1) юридическое лицо ______________ 2) физическое лицо _______________
Юридическое лицо (резидент):
Наименование ________________________________________________________
БИН _____________________ Дата регистрации __________________________
Доля в уставном капитале % __________________________________________
Сумма вклада ________________________________________________________
(тыс. тенге, иностранная валюта)
Юридическое лицо (нерезидент):
Страна регистрации __________________________________________________
Наименование ________________________________________________________
Наименование документа, удостоверяющего, что субъект является
юридическим лицом ___________________________________________________
Регистрационный номер согласно выписке из торгового реестра или
другого легализованного документа ___________________________________
Дата регистрации ____________________________________________________
РНН либо номер налоговой регистрации _____________ БИН ______________
Доля в уставном капитале, % _________________________________________
Сумма вклада ________________________________________________________
Физическое лицо (гражданин Республики Казахстан):
Ф.И.О. ______________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность ___________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
ИИН _________________________________________________________________
Страна постоянного проживания _______________________________________
Доля в уставном капитале, % _________________________________________
Сумма вклада ________________________________________________________
Физическое лицо (иностранный гражданин):
Ф.И.О. ______________________________________________________________
Документ, удостоверяющий личность ___________________________________
(номер, дата выдачи, кем выдан)
Номер налоговой регистрации _________________________________________
Страна постоянного проживания _______________________________________
Доля в уставном капитале, % _________________________________________
Сумма вклада ________________________________________________________

12. Күтілетін (шамамен) жұмыс істейтін адам саны __________________
13. Заңды тұлғаны құру қайта құру жолы арқылы (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) қайта құру ____________________ 2) қосылу ______________________
3) бөлу _________________________ 4) бөліну _______________________
14. Қайта құруда қатысатын заңды тұлғалардың саны _________________
15. Қайта құрылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету қажет:
Заңды тұлғаның бұрынғы атауы ______________________________________
БСН _______________________________________________________________
16. Қосылған жағдайда келесі мәліметтерді көрсету қажет:
Қосылуға қатысатын заңды тұлғалардың атауы ________________________
БСН _______________________________________________________________
17. Бөлу кезінде келесі мәліметтерді көрсету қажет:
Жаңа заңды тұлға бөлініп шыққан жұмыс істейтін заңды тұлғаның атауы
__________________________________________________________________
БСН ______________________________________________________________
18. Бөліну кезінде келесі мәліметтерді көрсету қажет:
Базасында заңды тұлға құрылған заңды тұлғаның атауы
__________________________________________________________________
БСН ______________________________________________________________
Өтінішке қоса беріледі: __________________________________________
Құрылтайшы немесе құрылтайшымен уәкілеттік берілген тұлғаның Т.А.Ә. және қолы
«__»_____________ 20__ жыл.
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 2-қосымша
Заңды тұлғалар – Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тіркеу
(қайта тіркеу)
Ережесіне 3-қосымша
Нысан
________________________________
Тіркеуші органның атауы
Заңды тұлғаны - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысын қайта тіркеу туралы өтініш
1. Қайта тіркелетін заңды тұлғаның атауы
_________________________________________________________________
2. БСН __________________________________________________________
3. Қайта тіркеу негіздемесі:
1) жарғылық капитал мөлшерінің азаюы ____________________________
(көрсетіңіз)
2) атауының өзгеруі _____________________________________________
(жаңа атауды көрсетіңіз)
3) шаруашылық серіктестіктің қатысушылар құрамының өзгеруі (шаруашылық серіктестік қатысушылары реестрін жүргізу бағалы қағаздар ұстаушыларының реестрлер жүйесін жүргізу бойынша жұмыс істеуге лицензиясы бар бағалы қағаздар нарығының кәсіби қатысушысы арқылы жүзеге асырылатын шаруашылық серіктестіктерін қоспағанда) ________
__________________________________________________________________
(құрамға кіру немесе шығуды көрсетіңіз)

12. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек _______________
13. Созданию юридического лица предшествует реорганизация (укажите в
соответствующем подпункте х):
1) преобразование __________________ 2) слияние _____________________
3) выделение _____________________ 4) разделение ____________________
14. Количество юридических лиц, участвующих в реорганизации _________
15. В случае преобразования необходимо указать следующие сведения:
Прежнее наименование юридического лица ______________________________
БИН _________________________________________________________________
16. В случае слияния необходимо указать следующие сведения:
Наименования юридических лиц, участвующих в слиянии _________________
БИН _________________________________________________________________
17. В случае выделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование действующего юридического лица, из которого выделено
новое юридическое лицо ______________________________________________
БИН _________________________________________________________________
18. В случае разделения необходимо указать следующие сведения:
Наименование юридического лица, на базе которого созданы юридические
лица ________________________________________________________________
БИН _________________________________________________________________
К заявлению прилагаются: ____________________________________________
Ф.И.О. и подпись учредителя или лица, уполномоченного учредителем
"____" _______________ 20 __ года.
Приложение 2
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 3
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Форма
_____________________________________
Наименование регистрирующего органа
Заявление
о перерегистрации юридического лица –
участника регионального финансового центра города Алматы
1. Наименование перерегистрируемого юридического лица
_____________________________________________________________________
2. БИН ______________________________________________________________
3. Основание перерегистрации:
1) уменьшение размера уставного капитала ____________________________
(указать)
2) изменение наименования ___________________________________________
(указать новое наименование)
3) изменение состава участников хозяйственного товарищества (за
исключением хозяйственных товариществ, в которых ведение реестра
участников хозяйственного товарищества осуществляется
профессиональным участником рынка ценных бумаг, имеющим лицензию на
осуществление деятельности по ведению системы реестров держателей
ценных бумаг) _______________________________________________________
(указать вхождение или выход из состава)

13. Жұмыс істейтін адамның күтілетін саны (шамамен)________________
14. Жеке кәсіпкерлік субъектісі (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) орта кәсіпкерлік субъектісі ____________________________________
2) ірі кәсіпкерлік субъектісі _____________________________________
Өтінішке қоса беріледі: ___________________________________________
Құрылтайшы немесе құрылтайшымен уәкілеттік берілген тұлғаның Т.А.Ә. және қолы
«__»____________ 20__ жыл.
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 3-қосымша
Заңды тұлғалар – Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тіркеу
(қайта тіркеу)
Ережесіне 8-қосымша
Нысан
________________________________
Тіркеуші органның атауы
Заңды тұлғаны - Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының  қатысушысының таратылуын тіркеу туралы өтініш
1. Тоқтатылатын заңды тұлғаның атауы
________________________________________________________________
2. БСН _________________________________________________________
3. Тарату негізі _______________________________________________
4. Заңды тұлғаны тарату (тиісті ұяшықта х түрінде көрсетіңіз):
1) өз еркімен __________________ 2) мәжбүрлеу __________________
5. Шешім нөмірі және оның қабылданған күні _____________________
6. Қаржы орталығының қатысушысы - заңды тұлғаны тарату туралы     хабарлама жарияланған баспа органының атауы
________________________________________________________________
Өтінішке қоса беріледі: ________________________________________
Меншік иесі немесе меншік иесімен уәкілеттік берілген тұлғаның Т.А.Ә. және қолы
«__» ________20__ жыл
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 4-қосымша
Заңды тұлғаларды - Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тipкeу (қайта тіркеу)
Ережесіне 9-қосымша
Нысан
_____________________________
Тіркеуші органның атауы
Заңды тұлғаны – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысын мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәліктің телнұсқасын беру туралы өтініш
1. Заңды тұлғаның атауы ___________________________________________
2. БСН ____________________________________________________________
(бар болған жағдайда, мемлекеттік (қайта тіркеу) туралы куәліктің
күні мен нөмірін көрсету)

13. Ожидаемая (примерная) численность занятых человек _______________
14. Субъект частного предпринимательства (укажите в соответствующем
подпункте х):
1) субъект среднего предпринимательства _____________________________
2) субъект крупного бизнеса _________________________________________
К заявлению прилагаются: ____________________________________________
Ф.И.О. и подпись учредителя или лица, уполномоченного учредителем
"____" _________________ 20__ года
Приложение 3
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 8
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Форма
______________________________________
Наименование регистрирующего органа
Заявление
о регистрации прекращения деятельности юридического лица –
участника регионального финансового центра города Алматы
1. Наименование прекращающего деятельность юридического лица
_____________________________________________________________________
2. БИН ______________________________________________________________
3. Основание ликвидации _____________________________________________
4. Ликвидация юридического лица (укажите в соответствующем подпункте х):
1) добровольная _______________ 2) принудительная ___________________
5. Номер решения и дата его принятия ________________________________
6. Дата, номер и наименование печатного издания, в котором
опубликовано объявление о ликвидации юридического лица - участника
финансового центра __________________________________________________
К заявлению прилагаются: ____________________________________________
Ф.И.О. и подпись собственника или лица, уполномоченного собственником
"____" _____________ 20__ года
Приложение 4
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 9
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Форма
______________________________________
Наименование регистрирующего органа
Заявление
о выдаче дубликата свидетельства о государственной регистрации
(перерегистрации) юридического лица – участника
регионального финансового центра города Алматы
1. Наименование юридического лица ___________________________________
2. БИН ______________________________________________________________
(при наличии указать дату и номер свидетельства о государственной
регистрации (перерегистрации)

3. Мемлекеттік тіркеу (қайта тipкeу) туралы куәліктің телнұсқасын беру үшін негіздеме _______________________________________________
куәліктің жоғалу мән-жайлары
4. Телнұсқаны алу үшін шешімнің нөмірі және күні
__________________________________________________________________
5. Заңды тұлғаның куәлігінің, заңды тұлға құжаттарының телнұсқаларының жоғалғандығы туралы, жариялау нөмірі және күні туралы хабарландыру жарияланған мерзімді баспаның атауы _________________
Өтінішке қоса беріледі: __________________________________________
Жетекшінің Т.А.Ә. және қолы
«___»_______________ 20__ж.
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 5-қосымша
Заңды тұлғалар – Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
Ережесіне 6-қосымша
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Заңды тұлғаны – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушы мемлекеттік тіркеу туралы куәлік
________________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Алматы қаласы                         «___» ___________20__ жылғы
Заңды тұлғаның атауы ________________________
Орналасқан жері _____________________________
Куәлік Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының Қазақстан Республикасы заңдарының шеңберінде құрылтай құжаттарына сәйкес қызметті жүзеге асыру құқығын береді.
____________   _____________   ________________________
жетекші        қолы                 Т.А.Ә.
М.О.
Қазақстан Республикасы Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қызметін реттеу
Агенттігі Төрағасының 2010 жылғы
23 ақпандағы № 04.2-40/44
бұйрығына 6-қосымша
Заңды тұлғалар – Алматы
қаласының өңірлік қаржы
орталығының қатысушыларын
мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу)
Ережесіне 7-қосымша
Қазақстан Республикасы Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қызметін реттеу агенттігі Заңды тұлғаны – Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының қатысушысын қайта тіркеу туралы куәлік
____________________________
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
Алматы қаласы                           «___» ___________20__ жылғы
Заңды тұлғаның атауы ____________________________________
Орналасқан жері _________________________________________
Алғашқы мемлекеттік тіркелген күні ______________________
Куәлік Алматы қаласының өңірлік қаржы орталығының Қазақстан Республикасы Заңдарының шеңберінде құрылтай құжаттарына сәйкес қызметті жүзеге асыру құқығын береді
____________ _____________ _______________________________
жетекші        қолы                   Т.А.Ә.
М.О.

3. Основание для выдачи дубликата свидетельства о государственной
регистрации (перерегистрации), учредительных документов юридического
лица ________________________________________________________________
(обстоятельства утраты свидетельства)
4. Дата и номер решения о получении дубликата
_____________________________________________________________________
5. Наименование, номер и дата периодического печатного издания, в
котором опубликовано объявление об утрате свидетельства о
государственной регистрации (перерегистрации) юридического лица
_____________________________________________________________________
К заявлению прилагаются: ____________________________________________
Ф.И.О. и подпись руководителя
"____" ___________ 20__ года
Приложение 5
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 6
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности
регионального финансового центра города Алматы
Свидетельство
о государственной регистрации юридического лица - участника
регионального финансового центра города Алматы
______________________________
бизнес-идентификационный номер
город Алматы                               "___" __________ 20__ года
Наименование юридического лица ______________________________________
Место нахождения ____________________________________________________
Свидетельство дает право осуществлять деятельность
в региональном финансовом центре города Алматы в соответствии с
учредительными документами в рамках законодательства
Республики Казахстан
_______________________   ________________   _________________
руководитель               подпись          Ф. И. О.
М.П.
Приложение 6
к приказу Председателя Агентства
Республики Казахстан по регулированию
деятельности регионального финансового
центра города Алматы
от 23 февраля 2010 года № 04.2-40/44
Приложение 7
к Правилам государственной регистрации
(перерегистрации) юридических лиц –
участников регионального финансового
центра города Алматы
Агентство Республики Казахстан по регулированию деятельности
регионального финансового центра города Алматы
Свидетельство
о перерегистрации юридического лица - участника
регионального финансового центра города Алматы
____________________________
бизнес-идентификационный номер
город Алматы                              "___" ___________ 20__ года
Наименование юридического лица ______________________________________
Место нахождения ____________________________________________________
Дата первичной государственной регистрации: _________________________
Свидетельство дает право осуществлять деятельность
в региональном финансовом центре города Алматы в соответствии с
учредительными документами в рамках законодательства
Республики Казахстан
_______________________   ________________   _________________
руководитель            подпись            Ф. И. О.
М.П.