"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар заң колледжіне қабылдау ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2008 жылғы 30 маусымдағы № 379 бұйрығына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2010 жылғы 28 шілдедегі № 222 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 11 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6385 болып енгізілді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрінің 2012 жылғы 22 ақпандағы № 106 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Ішкі істер министрінің 2012.02.22 № 106 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Әділет органдары туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабы 2-тармағының 3) тармақшасын басшылыққа алып, БҰЙЫРАМЫН:
1. «Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар заң колледжіне қабылдау ережесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2008 жылғы 30 маусымдағы № 379 бұйрығына (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 5284 болып енгізілді) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
Аталған бұйрықпен бекітілген, Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің Павлодар заң колледжіне қабылдау ережесіне:
4-тармақта «0202002» цифрлары «0202000» цифрларымен өзгертілсін;
5-тармақта:
үшінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
«Қабылдау комиссиясы Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің (бұдан әрі – ҚАЖ комитеті) бұйрығымен тағайындалады.»;
төртінші сөйлем алынып тасталсын;
6-тармақта:
«Басқармасының» деген сөз «Департаментінің» деген сөзбен ауыстырылсын;
«Колледж бастығы» деген сөздерден кейін «ҚАЖ комитетімен келісе отырып» деген сөздермен толықтырылсын;
7-тармақта екінші абзацындағы «0202002» цифрлары «0202000» цифрларымен және «30» цифры «білім беру саласындағы өкілетті мемлекеттік органмен тағайындалған ҰБТ пәндері бойынша сұрақтар санына сәйкес анықталады» сөздерімен ауыстырылсын;
11-тармақта «Колледж бастығының» деген сөздер «ҚАЖ комитетінің» деген сөздермен ауыстырылсын;
13-тармақта бірінші сөйлем мынадай редакцияда жазылсын:
«Колледжге қабылдау Колледж бастығының бұйрығымен рәсімделетін комиссиясының ашық отырысында жүргізіледі.»;
16-тармақта «Дене дайындығы көрсеткіштері бойынша» деген сөздерден кейін «ҚАЖ комитетімен келісе отырып» деген сөздермен толықтырылсын.

О внесении изменений и дополнений в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2008 года № 379 "Об утверждении Правил приема в Павлодарский юридический колледж Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июля 2010 года № 222. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 августа 2010 года № 6385. Утратил силу приказом Министра внутренних дел Республики Казахстан от 22 февраля 2012 года № 106
Сноска. Утратил силу приказом Министра внутренних дел РК от 22.02.2012 № 106 (вводится в действие после его официального опубликования).
Руководствуясь подпунктом 3) пункта 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан "Об органах юстиции", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 июня 2008 года № 379 "Об утверждении Правил приема в Павлодарский юридический колледж Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан", (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5284, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 15 октября 2008 года № 10), следующие изменения и дополнения:
в Правилах приема в Павлодарский юридический колледж Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункте 4 цифры "0202002" заменить цифрами "0202000";
в пункте 5:
предложение третье изложить в следующей редакции:
"Состав приемной комиссии назначается приказом Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан (далее – Комитет УИС).";
четвертое предложение исключить;
в пункте 6:
слово "Управления" заменить словом "Департамента";
после слов "начальником Колледжа" дополнить словами "по согласованию с Комитетом УИС";
в абзаце втором пункта 7 цифры "0202002" заменить цифрами "0202000" и цифру "30" заменить словами "определяется в соответствии с количеством вопросов по предметам ЕНТ, установленном уполномоченным государственным органом в области образования";
в пункте 11 слова "начальника Колледжа" заменить словами "Комитета УИС";
первое предложение пункта 13 изложить в следующей редакции:
"Зачисление в Колледж производится на открытом заседании приемной комиссии, которое оформляется приказом начальника Колледжа.";
в пункте 16 после слов "по физическим показаниям" дополнить словами "по согласованию с Комитетом УИС".

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Қылмыстық-атқару жүйесі комитетінің төрағасына жүктелсін.
3. Осы бұйрық оның бірінші ресми түрде жарияланған күнінен он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Әділет Министрінің
міндетін атқарушы                          Д. Құсдәулетов

2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на председателя Комитета уголовно-исполнительной системы Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. Министра юстиции
Республики Казахстан                       Д. Куставлетов