"Болашақ" халықаралық стипендиясын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 237 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрдің м.а. 2010 жылғы 30 шілдедегі № 401 Бұйрығы. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2010 жылғы 23 тамызда Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 6420 болып енгізілді
Қазақстан Республикасы Президентінің 2000 жылғы 12 қазандағы № 470 Жарлығымен бекітілген Шетелде кадрлар даярлау жөнiндегi республикалық комиссия туралы ереженің 10-тармағының 5) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Болашақ» халықаралық стипендиясын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы» Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрінің 2010 жылғы 18 мамырдағы № 237 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6263 тіркелген, «Егемен Қазақстан» газетінің 2010 жылғы 5 маусымдағы № 140 (26201) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
2-тармақтың 2) тармақшасындағы «ғылыми тағылымдамаға» деген сөздер «квоталар бойынша» деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Дамыту стратегиясы департаменті (С. Өмірбаев):
1) осы бұйрықты белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін қамтамасыз етсін;
2) мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін оның бұқаралық ақпарат құралдарында жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Баспасөз қызметі осы ақпаратты Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрлігінің веб-сайтында жарияласын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау вице-министр С.Ә. Ырсалиевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық оның алғаш рет ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Министрдің
міндетін атқарушы                          М. Сарыбеков

О внесении изменения в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 237 "О некоторых мерах по реализации международной стипендии "Болашак"
Приказ и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 30 июля 2010 года № 401. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 23 августа 2010 года № 6420
В соответствии с подпунктом 5) пункта 10 Положения о Республиканской комиссии по подготовке кадров за рубежом, утвержденного Указом Президента Республики Казахстан от 12 октября 2000 года № 470, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра образования и науки Республики Казахстан от 18 мая 2010 года № 237 "О некоторых мерах по реализации международной стипендии "Болашак" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6263, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 5 июня 2010 года № 140 (26201)) следующее изменение:
в подпункте 2) пункта 2 слова "для научных стажировок" заменить словами "по квотам".
2. Департаменту стратегии развития (Омирбаев С.):
1) обеспечить в установленном порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) после прохождения государственной регистрации обеспечить его официальное опубликование в средствах массовой информации.
3. Пресс-службе опубликовать данную информацию на веб-сайте Министерства образования и науки Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра Ирсалиева С.А.
5. Настоящий приказ вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
и.о. Министра                              М. Сарыбеков