Қосымша дәрі–дәрмекпен қамтамасыз ету туралы
Астана қаласы мәслихатының 2010 жылғы 13 қазандағы N 400/52-IV Шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 10 қарашада нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 653 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011 жылғы 26 маусымдағы N 458/63-IV шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихтының 2011.06.26 N 458/63-IV шешімімен
«Халық денсаулығы және денсаулық сақтау жүйесі туралы» Қазақстан Республикасының 2009 жылғы 18 қыркүйектегі Кодексінің 9-бабы 1-тармағының 5-тармақшасын басшылыққа ала отырып, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созылмалы миелолейкозбен ауыратын науқастар 2010 жылғы жергілікті бюджет қаражаты есебінен «Нилотиниб» (Тасигна, 200 мг капсулалары) препаратымен амбулаториялық деңгейде тегін дәрі-дәрмекпен қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешім оны алғашқы ресми жариялаған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихатының
сессия төрағасы                            Е. Оспанов
Астана қаласы мәслихатының
хатшысы                                    В. Редкокашин
КЕЛІСІЛДІ
Астана қаласы денсаулық
сақтау басқармасының бастығы               Д. Есімов
Астана қаласы экономика
және бюджеттік жоспарлау
басқармасының бастығы                      Ж. Нұрпейісов

О дополнительном лекарственном обеспечении
Решение маслихата города Астаны от 13 октября 2010 года № 400/52-IV. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 10 ноября 2010 года № 653. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 16 июня 2011 года № 458/63-IV
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 16.06.2011 № 458/63-IV (вводится в действие со дня принятия)
Руководствуясь подпунктом 5 пункта 1 статьи 9 Кодекса Республики Казахстан от 18 сентября 2009 года «О здоровье народа и системе здравоохранения», маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Предоставить бесплатное лекарственное обеспечение на амбулаторном уровне препаратом «Нилотиниб» (Тасигна, капсулы 200 мг) больным, страдающим хроническим миелолейкозом за счет средств местного бюджета на 2010 год.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Астаны                    Е. Оспанов
Секретарь
маслихата города Астаны                    В. Редкокашин
СОГЛАСОВАНО
Начальник управления
здравоохранения города Астаны              Д. Есимов
Начальник управления
экономики и бюджетного
планирования города Астаны                 Ж. Нурпиисов