Республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысын бекіту туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2010 жылғы 12 сәуірдегі № 22-290қ Қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2010 жылғы 17 мамырда нормативтік құқықтық кесімдерді Мемлекеттік тіркеудің тізіліміне N 629 болып енгізілді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2013 жылғы 17 мамырдағы № 107-789 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 17.05.2013 № 107-789 қаулысымен (01.07.2013 бастап қолданысқа енгізіледі).
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-545қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 2-тармағына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 3-тармағының 7) тармақшасына, «Мемлекет басшысының 2009 жылғы 6 наурыздағы «Дағдарыстан жаңару мен дамуға» атты Қазақстан халқына жолдауын іске асыру жөніндегі Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылға арналған іс-қимыл жоспарын (Жол картасын) орындау жөніндегі іс-шаралар жоспарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 10 наурыздағы № 274 қаулысына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған республикалық бюджеттен мақсатты ағымдағы трансферттер есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы шеңберінде кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы (бұдан әрі – Мемлекеттік білім беру тапсырысы) бекітілсін.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-545қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
2. Бюджеттік бағдарлама әкімшісі 060 «Кадрларды даярлау және қайта даярлау» деген бюджеттік бағдарлама бойынша Мемлекеттік тапсырысты уақытылы қаржыландыруды қамтамасыз етсін.
3. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесі осы қаулыны әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді қамтамасыз етсін.

Об утверждении государственного образовательного заказа на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Постановление акимата города Астаны от 12 апреля 2010 года N 22-290п. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 17 мая 2010 года N 629. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17 мая 2013 года № 107-789
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 17.05.2013 № 107-789 (вводится в действие с 01.07.2013).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-545п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
В соответствии с пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", подпунктом 7) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан "Об образовании", постановлением Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2009 года № 274 "Об утверждении Плана мероприятий по исполнению Плана действий Правительства Республики Казахстан на 2009 год по реализации Послания Главы государства народу Казахстана от 6 марта 2009 года "Через кризис к обновлению и развитию" (Дорожная карта) акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на подготовку кадров в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета (далее - Государственный образовательный заказ).
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными постановлением акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-545п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
2. Администратору бюджетной программы обеспечить своевременное финансирование Государственного заказа по бюджетной программе 060 "Подготовка и переподготовка кадров".
3. Государственному учреждению "Управление образования города Астаны" обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции.

4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары А.Ғ.Балаеваға жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                           И. Тасмағамбетов
Астана қаласы әкімдігінің
2010 жылғы 12 сәуірдегі
№ 22-290қ қаулысына
қосымша
Республикалық бюджеттің ағымдағы мақсатты трансферттері есебінен 2010-2013 оқу жылдарына Жол картасы аясында кадрларды даярлауға арналған мемлекеттік білім беру тапсырысы
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Астана қаласы әкімдігінің 2011.06.16 N 22-545қ (қаулы алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі) Қаулысымен.
Мамандық коды
Техникалық және кәсіптік білімді, орта білімнен кейінгі білімді мамандарды даярлау бағыттарының атауы
Оқушыларды қабылдау
Барлығы
11-сынып
қазақ тілінде оқыту
орыс тілінде оқыту
Мемлекеттік кәсіптік лицейлер
№ 1 кәсіптік лицей

4. Контроль за выполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Балаеву А.Г.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким                                       И. Тасмагамбетов
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 12 апреля 2010 года № 22-290п
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата города Астаны от 16.06.2011 № 22-545п (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Государственный образовательный заказ на подготовку кадров
в рамках Дорожной карты на 2010-2013 учебные годы за счет
целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета
Код
специаль-
ности
Наименование направлений
подготовки специалистов с
техническим и
профессиональным,
послесредним образованием
Прием учащихся
Всего
11 класс
с казахским
языком
обучения
с русским
языком
обучения
Государственные профессиональные лицеи
Профессиональный лицей № 1