Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 6 шілдедегі № А-7/243 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі № 3С-28-6 "Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлерін белгілеу туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2010 жылғы 6 сәуірдегі № А-4/107 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2010 жылғы 6 сәуірдегі № 4С-23-8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 7 мамырда № 3355 тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы», 2009 жылғы 9 ақпандағы «Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы» Заңдарына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2009 жылғы 3 қыркүйектегі № 862 «Ақмола облысының Щучье ауданын қайта атау туралы» Жарлығына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлерін белгілеу туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 6 шілдедегі № А-7/243 қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының 2007 жылғы 6 шілдедегі № ЗС-28-6 шешіміне (нормативтiк құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3233 тіркелген, 2007 жылғы 23 тамызда «Арқа ажары» газетінде, 2007 жылғы 28 тамызда «Акмолинская правда» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
«Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Жер кодексінің 50 бабының 3 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:»;
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
«3. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы мен Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.»;
жоғарыда көрсетілген қаулы мен шешімнің «Ақмола облысында жеке меншікте болуы мүмкін жер учаскелерінің шекті (ең жоғары) мөлшерлері» қосымшасында:
«Аудандар мен қалалардың атауы» бағанында «Щучье» сөзі «Бурабай» сөзімен ауыстырылсын.

О внесении изменений в постановление акимата Акмолинской области от 6 июля 2007 года № А-7/243 и решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года № 3С-28-6 "Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области"
Постановление акимата Акмолинской области от 6 апреля 2010 года № А-4/107 и решение Акмолинского областного маслихата от 6 апреля 2010 года № 4С-23-8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 мая 2010 года № 3355
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 9 февраля 2009 года «О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам местного государственного управления и самоуправления»,  Указом Президента Республики Казахстан от 3 сентября 2009 года № 862 «О переименовании Щучинского района Акмолинской области» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области от 6 июля 2007 года № А-7/243 и решение Акмолинского областного маслихата от 6 июля 2007 года № 3С-28-6 «Об установлении предельных (максимальных) размеров земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3233, опубликовано от 23 августа 2007 года в газете «Арка ажары», от 28 августа 2007 года в газете «Акмолинская правда») следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
«В соответствии с пунктом 3 статьи 50 Земельного кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ и Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:»;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.»;
в приложении к вышеуказанным постановлению и решению «Предельные (максимальные) размеры земельных участков, которые могут находиться в частной собственности в Акмолинской области»:
в графе «Наименование районов и городов» слово «Щучинский» заменить словом «Бурабайский».

2. Осы Ақмола облысы әкімдігінің қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Дьяченко
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы                       Ө.Мұсабаев

2. Настоящее постановление акимата Акмолинской области и решение Акмолинского областного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Дьяченко
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата                       У.Мусабаев