Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 "Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 ақпандағы № С-32/6 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 11 наурызда № 1-1-119 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2013 жылғы 23 сәуірдегі № С-16/16 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 23.04.2013 № С-16/16 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "Көкшетау қаласының жекелеген санаттардағы мұқтаж азаматтарына әлеуметтік көмек көрсету туралы" 2009 жылғы 4 желтоқсандағы № С-30/11 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-113 тіркелген, 2009 жылғы 24 желтоқсанда "Көкшетау" газетінде және 2009 жылғы 24 желтоқсанда "Степной маяк" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 2) тармақшасының 4 азат жолы жаңа редакцияда баяндалсын:
"1, 2 және 3 топ мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектері және оларға теңестірілген тұлғалар мен Ұлы Отан соғысына қатысушылардың жеңілдіктері мен кепілдіктеріне теңестірілген басқа санаттағы тұлғаларға, 1941 жылғы 22 маусым мен 1945 жылғы 9 мамыр аралығындағы мерзімде тылда 6 айдан кем емес уақыт жұмыс өтілі анықталған тұлғалар мен еңбек ардагерлеріне, Социалистік Еңбек Ерлеріне жылына бір рет сауықтыру үшін";
1 тармақтың 2) тармақшасының 6 азат жолындағы:
"30" саны "15" санымен ауыстырылсын;
1 тармақтың 3) тармақшасының келесі мазмұндағы азат жолдары алынсын:
8 Наурыз Халықаралық әйелдер күніне орай "Күміс алқа", "Алтын алқа", "Батыр ана" белгілерімен марапатталған көп балалы аналарға – 8000 теңге;
Чернобыль атом электр станциясында болған апат салдарын жоюға қатысқандарды еске алу күніне орай – 5000 теңге".
2. Осы шешім 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
3. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
32 сессия төрағасы
Б.Байәділов
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
хатшысы
Қ.Мұстафина

О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 4 декабря 2009 года № С-30/11 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 5 февраля 2010 года № С-32/6. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 11 марта 2010 года № 1-1-119. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23 апреля 2013 года № С-16/16.
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 23.04.2013 № С-16/16.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан города Кокшетау" от 4 декабря 2009 года № С-30/11 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-113 опубликовано 24 декабря 2009 года в газете "Кокшетау" и 24 декабря 2009 года в газете "Степной маяк") следующие изменения:
абзац 4 подпункта 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"Инвалидам 1, 2 и 3 групп, участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лиц, приравненных к ним, другим категориям лиц, приравненным по льготам и гарантиям к участникам Великой Отечественной войны, лицам, которым установлен стаж работы в тылу не менее 6 месяцев в период с 22 июня 1941 года по 9 мая 1945 года, ветеранам труда, Героям Социалистического труда для оздоровления один раз в год";
в абзаце 6 подпункта 2) пункта 1:
цифру "30" заменить цифрой "15";
в подпункте 3) пункта 1 исключить абзацы следующего содержания:
к международному женскому Дню - 8 Марта, многодетным матерям, награжденным подвесками "Алтын Алка", "Кумыс Алка", орденом "Мать- героиня" - 8000 тенге;
ко Дню памяти участникам ликвидации аварии на Чернобыльской атомной электростанции - 5000 тенге".
2. Данное решение распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 32 сессии
Кокшетауского городского маслихата
четвертого созыва
Б.Баядилов
Секретарь
Кокшетауского городского маслихата
четвертого созыва
К.Мустафина