Краснояр селолық округіне жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін 2010 жылы бюджеттік кредит және көтерме жәрдемақы ұсыну туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2010 жылғы 5 қарашадағы № С-40/7 шешімі. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 14 желтоқсанда № 1-1-132 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011 жылғы 8 қарашадағы № С-52/7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2011.11.08 № С-52/7 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтарындағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шiлдедегi «Агроөнеркәсiптiк кешендi және ауылдық аумақтарды дамытуды мемлекеттiк реттеу туралы» Заңының 7 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2009 жылғы 18 ақпандағы «Ауылдық елді мекендерге жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына әлеуметтік қолдау шараларын ұсыну мөлшерін және ережесін бекіту туралы» № 183 Қаулысының 2 тармағына сәйкес Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Краснояр селолық округіне 2010 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарының көтерме жәрдемақысы бір маманға 70 (жетпіс) айлық есептік көрсеткішке тең сомада ұсынылсын.
2. Краснояр селолық округіне 2010 жылы жұмыс істеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына тұрғын үй сатып алу үшін бір маманға әлеуметтік қолдау - 630 (алты жүз отыз) айлық есептік көрсеткіштен аспайтын сомада бюджеттік кредит ұсынылсын.
3. Көкшетау қалалық мәслихатының 2009 жылғы 23 желтоқсандағы № С-31/7 «Краснояр селолық округіне жұмыс істеу үшін және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет және спорт мамандарына көтерме жәрдемақы ұсыну туралы» (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-1-114 болып тіркелген, 2010 жылғы 14 қаңтарда «Көкшетау» газетінде және «Степной Маяк» газетінде жарияланған) шешімі күші жойылды деп танылсын.

О предоставлении в 2010 году подъемного пособия и бюджетного кредита для приобретения жилья специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в Красноярский сельский округ
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 5 ноября 2010 года № С-40/7. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 14 декабря 2010 года № 1-1-132. Утратило силу - решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 8 ноября 2011 года № С-52/7
Сноска. Утратило силу решением Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 08.11.2011 № С-52/7 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О государственном регулировании развития агропромышленного комплекса и сельских территорий», пунктом 2 Постановления Правительства Республики Казахстан от 18 февраля 2009 года № 183 «Об утверждении размеров и Правил предоставления мер социальной поддержки специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Предоставить подъемное пособие специалистам сферы здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в Красноярский сельский округ в 2010 году, в сумме равной 70 (семидесятикратному) месячному расчетному показателю на одного специалиста.
2.Предоставить специалистам сферы здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в Красноярский сельский округ в 2010 году на социальную поддержку для приобретения жилья - бюджетный кредит в сумме, не превышающей 630 (шестисоттридцатикратный) размер месячного расчетного показателя на одного специалиста.
3.Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата «О предоставлении подъемного пособия специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры и спорта, прибывшим для работы и проживания в Красноярский сельский округ» от 23 декабря 2009 года № С-31/7 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-1-114, опубликовано 14 января 2010 года в газете «Кокшетау» и в газете «Степной Маяк»).

4. Осы шешім Көкшетау қаласының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткеннен кейін күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық мәслихатының
40 сессияның төрағасы                      Б.Бегалин
Төртінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Қ.Мұстафина
«КЕЛІСІЛДІ»:
Көкшетау қаласының әкімі                   М.Батырханов
Ауылшаруашылық және
ветеренария бөлімінің бастығы              Қ.Омаров

4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель 40 сессии
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                Б.Бегалин
Секретарь
Кокшетауского городского
маслихата четвертого созыва                К.Мустафина
«СОГЛАСОВАНО»:
Аким города Кокшетау                       М.Батырханов
Начальник отдела сельского
хозяйства и ветеренарии                    К.Омаров