2011 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2010 жылғы 26 қарашада № 45 тіркелді. Ақмола облысы Көкшетау қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 22 желтоқсанда № 1-1-134 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 2013 жылғы 19 наурыздағы № 01-33-282 хатымен
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты қаулының күші жойылды - Ақмола облысы Көкшетау қаласы әкімінің 19.03.2013 № 01-33-282 хатымен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 3337 баптарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасы 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережесіне» сәйкес, Көкшетау қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. 2011 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. 2010 жылғы 13 қаңтардағы № 1-1-116 нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде тіркелген (2010 жылғы 21 қаңтардағы № 2 «Степной Маяк» және 2010 жылғы 21 қаңтардағы № 3 «Көкшетау» газеттерінде жарияланған) Көкшетау қаласы әкімінің 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 44 «Көкшетау қаласының Қорғаныс істері жөніндегі басқармасы» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесінде осы жылы он жеті жасқа толған ер азаматтарды тіркеу туралы шешімінің күші жойылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Көкшетау қаласы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Көкшетау қаласы әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі                                 М.Батырханов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Көкшетау қаласының Қорғаныс
істері жөніндегі басқармасы»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            С.Балғожинов

Об организации и обеспечении в январе-марте 2011 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Управление по делам обороны города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского акимата Акмолинской области от 26 ноября 2010 года № 45. Зарегистрировано Управлением юстиции города Кокшетау Акмолинской области 22 декабря 2010 года № 1-1-134. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19 марта 2013 года № 01-33-282)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо акима города Кокшетау Акмолинской области от 19.03.2013 № 01-33-282).
В соответствии со статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким города Кокшетау РЕШИЛ:
1.Организовать и обеспечить в январе-марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау».
2. Признать утратившим силу решение акима города Кокшетау от 24 декабря 2009 года № 44 «Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Управление по делам обороны города Кокшетау», зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 13 января 2010 года № 1-1-116 (опубликованное в газетах «Степной Маяк» от 21 января 2010 года № 2 и «Кокшетау» от 21 января 2010 года № 3).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Кокшетау Мусралимову А.Е.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции города Кокшетау и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким города                                М.Батырханов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Управление по делам обороны
города Кокшетау»                           С.Балгожинов