Атбасар ауданында қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметінің есебінде тұрған адамдар үшін, бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшін және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 18 тамыздағы № А-8/216 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 20 қыркүйекте № 1-5-145 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № а-4/106 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 12.04.2016 № а-4/106 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Ескерту. Атауы жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2012.08.27 № А-9/515 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Халықты жұмыспен қамту туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, жұмысқа орналасуда қиындық көріп жүрген бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғаларды және интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандарды әлеуметтік қорғау мақсатында, оларды жұмыспен қамтамасыз ету үшін Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Атбасар ауданында бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған тұлғалар және интернаттық ұйымдарды бітіруші интернаттық ұйымдарды бітіруші кәмелетке толмағандар үшін қылмыстық-атқару инспекциясының қызмет пробациясында есепте тұрған тұлғалары үшін жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз көлемінде жұмыс орындарына квота белгіленсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2012.08.27 № А-9/515 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Атбасар ауданы әкімінің орынбасары Ж.Ғ.Қаженовке жүктелсін.
3. Осы қаулы Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа еңгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі Р.Әубәкіров

Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Атбасарском районе
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 18 августа 2010 года № А-8/216. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 20 сентября 2010 года № 1-5-145. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 12 апреля 2016 года № а-4/106
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Атбасарского района Акмолинской области от 12.04.2016 № а-4/106 (вводится в действие со дня подписания).
Сноска. Заголовок в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 27.08.2012 № А-9/515 (вводится в действие со дня официального опубликования)
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 23 января 2001 года "О занятости населения", в целях социальной защиты лиц, освободившихся из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций, испытывающих трудности в поиске работы, для обеспечения их занятости, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно-исполнительной инспекции, лиц, освобожденных из мест лишения свободы и для несовершеннолетних выпускников интернатных организаций в Атбасарском районе в размере одного процента от общей численности рабочих мест.
Сноска. Пункт 1 в редакции постановления акимата Атбасарского района Акмолинской области от 27.08.2012 № А-9/515 (вводится в действие со дня официального опубликования)
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима Атбасарского района Каженова Ж.Г.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района Р.Аубакиров