Новоалександровка ауылының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданының Новоалександровка селолық округінің әкімдігінің 2010 жылғы 11 қарашадағы № 16 шешімі. Ақмола облысы Атбасар ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 23 желтоқсанда № 1-5-151 тіркелді
Ескерту. Тақырыпқа өзгеріс енгізілді - Ақмола облысы Атбасар ауданы Новоалександровка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Ескерту. Бүкіл мәтін бойынша "селосы", "селолық" деген сөздер "ауылы", "ауылдық" деген сөздермен ауыстырылды - Ақмола облысы Атбасар ауданы Новоалександровка ауылдық округі әкімінің 18.12.2014 № 1 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы «Қазақстан Республикасының әкімшілік–аумақтық құрылысы туралы», 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңдарына сәйкес халықтың пікірін ескере отырып Новоалександровка ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1.Новоалександровка ауылының көшелеріне келесі атаулар берілсін:
№ 1 көшеге - Сибағат Боранбаев атындағы атау;
№ 2 көшеге – Байғара атауы;
№ 3 көшеге - Мәдениет атауы;
№ 4 көшеге - Целинная атауы;
№ 5 көшеге - Достар атауы;
№ 6 көшеге – Бірлік атауы.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім Атбасар ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Новоалександровка ауылдық
округінің әкімі                            Ж.Әміржанов
«КЕЛІСІЛДІ»
«Атбасар ауданының мәдениет және
тілдерді дамыту бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        С.Бекенова
«Атбасар ауданының
сәулет және қала құрылысы бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            З.Кенжебаев

О присвоении наименований улицам села Новоалександровка
Решение акимата Новоалександровского сельского округа Атбасарского района Акмолинской области от 11 ноября 2010 года № 16. Зарегистрировано Управлением юстиции Атбасарского района Акмолинской области 23 декабря 2010 года № 1-5-151
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года «Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан», от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», с учетом мнения населения аким Новоалександровского сельского округа РЕШИЛ:
1. Присвоить следующие наименования улицам села Новоалександровка:
улице № 1 - наименование имени Сибагата Боранбаева;
улице № 2 - наименование Байгара;
улице № 3 - наименование Мадениет;
улице № 4 - наименование Целинная;
улице № 5 - наименование Достар;
улице № 6 - наименование Бирлик.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Атбасарского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Новоалександровского
сельского округа                           Ж.Амиржанов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел культуры и развития
языков Атбасарского района»                С.Бекенова
Начальник
государственного учреждения
«Отдел архитектуры
и градостроительства
Атбасарского района»                       З.Кенжебаев