Астрахан ауданы әкімдігінің 2010 жылдағы 12 сәуір № 78 "2010 жылға арналған Астрахан ауданы аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесін белгілеу туралы" қаулысына толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 маусымдағы № 173 қаулысы. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 16 шілдеде № 1-6-129 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 19 қаңтардағы № 34 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Астрахан ауданы әкімдігінің 2011.01.19 № 34 қаулысымен
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына, «Халықты жұмыспен қамту туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 5 және 7 баптарына сәйкес, Астрахан ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Астрахан ауданы әкімдігінің «2010 жылға арналған Астрахан ауданы аумағында тұратын, нысаналы топқа жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгілеу туралы» 2010 жылғы 12 сәуір № 78 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде № 1-6-121 тіркелген, 2010 жылдың 7 мамырында «Маяк» газетінде жариялған) келесі толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ мына мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
«әлеуметтік- психологиялық оңалту курсын өткен есірткіге тәуелділер.»
2.Осы қаулының орындалуына бақылау жасау Астрахан ауданы әкімінің орынбасары М.Қ.Қожахметке жүктелсін.
3.Осы қаулы Астрахан ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан ауданының
әкімінің міндетін атқарушы                 М.Қожахмет

О внесении дополнения в постановление акимата Астраханского района от 12 апреля 2010 года № 78 "Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Астраханского района на 2010 год"
Постановление акимата Астраханского района Акмолинской области от 16 июня 2010 года № 173. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 16 июля 2010 года № 1-6-129. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19 января 2011 года № 34
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Астраханского района Акмолинской области от 19.01.2011 № 34
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьями 5 и 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат Астраханского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1.Внести в постановление акимата Астраханского района «Об установлении дополнительного перечня лиц, относящихся к целевым группам, проживающим на территории Астраханского района на 2010 год» от 12 апреля 2010 года № 78 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-6-121, опубликовано от 7 мая 2010 года в газете «Маяк») следующее дополнение:
пункт 1 дополнить абзацем следующего содержания:
«наркозависимые, прошедшие курс социально-психологической реабилитации.»
2.Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Астраханского района Кожахмет М.К.
3.Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима Астраханского района                 М.Кожахмет