Акимовка, Оксановка ауылдарының көшелеріне атаулар беру туралы
Ақмола облысы Астрахан ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 2010 жылғы 13 шілдедегі № 03 шешімі. Ақмола облысы Астрахан ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 тамыздағы № 1-6-137 тіркелді.
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 14 бабының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 35 бабының 2 тармағына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Қызылжар ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - Ақмола облысы Астрахан ауданы Қызылжар ауылдық округі әкімінің 27.03.2017 № 02 (ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
1.Акимовка, Оксановка ауылдарының көшелеріне атаулар берілсін:
Акимовка ауылында № 1 көшесіне Сарыкөл атауы;
Оксановка ауылында № 1 көшесіне Достық атауы.
2.Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3.Осы шешім Астрахан ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылжар ауылдық
округінің әкімі
Р.Шәймерденов
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының "Мәдениет
және тілдерді дамыту бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
М.Сексенбаев
Астрахан ауданының "Сәулет
және қала құрылысы бөлемі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
Н.Герасимова

О присвоении наименований улицам сел Акимовка, Оксановка
Решение акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 13 июля 2010 года № 03. Зарегистрировано Управлением юстиции Астраханского района Акмолинской области 17 августа 2010 года № 1-6-137.
В соответствии с подпунктом 4) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", пунктом 2 статьи 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", с учетом мнения населения, аким Кызылжарского сельского округа РЕШИЛ:
Сноска. Преамбула – в редакции решения акима Кызылжарского сельского округа Астраханского района Акмолинской области от 27.03.2017 № 02 (вводится в действие со дня официального опубликования).
1. Присвоить наименования улицам сел Акимовка, Оксановка:
улице № 1 в селе Акимовка наименование Сарыколь;
улице № 1 в селе Оксановка наименование Достык.
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3.Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Астраханского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Кызылжарского
сельского округа
Р.Шаймерденов
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник Государственного
учреждения "Отдел культуры
и развития языков"
Астраханского района
М.Сексенбаев
Начальник Государственного
учреждения "Отдел архитектуры
и градостроительства"
Астраханского района
Н.Герасимова