2010 жылға арналған аудан бюджетінің қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорттың лауазымдық мамандарының тізбесін анықтау туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 15 қаңтардағы № А-1/36 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 26 ақпандағы № 1-9-146 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № а-3/73 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011.03.04 № а-3/73 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 15 мамырдағы Еңбек Кодексінің 18, 238-баптарына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес, «2010 жылға арналған аудан бюджетінің қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорттың лауазымдық мамандарының тізбесін келісу туралы» Ерейментау аудандық мәслихаттың 2009 жылғы 20 желтоқсандағы № 4С-22/2-09 шешімінің негізінде, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2010 жылға арналған аудан бюджетінің қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорттың лауазымдық мамандарының тізбесі анықталсын.
2. «2009 жылға арналған аудандық бюджет қаражаттары есебіне ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорт мамандарының лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкалары қала жағдайларындағы осындай қызмет түрлерімен айналысатын мамандардың еңбекақылары мен ставкаларын салыстырғанда кемінде жиырма бес пайызға жоғары арттыруға құқығы бар мамандардың тізбесін анықтау туралы» Ерейментау ауданы әкімдігінің 2009 жылғы 02 маусымындағы № а-6/166 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-9-123 тіркелген, 2009 жылғы 11 шілдесінде «Ереймен» аудандық газетінде және 2009 жылғы 11 шілдесінде «Ерейментау» аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Қ.Көшкінбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2010 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.

Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района на 2010 год
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 15 января 2010 года № А-1/36. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 26 февраля 2010 года № 1-9-146. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № а-3/73
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 04.03.2011 № а-3/73
В соответствии со статьями 18, 238 Трудового Кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года, Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», на основании решения Ерейментауского районного маслихата от 20 декабря 2009 года № 4С-22/2-09 «О согласовании перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки из средств районного бюджета на 2010 год», акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов дожностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района на 2010 год.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Ерейментауского района «Об определении перечня должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, за счет средств районного бюджета на 2009 год» от 02 июня 2009 года № а-6/166 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-9-123, опубликовано 11 июля 2009 года в районной газете «Ереймен», 11 июля 2009 года в районной газете «Ерейментау»).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района С.К.Кушкунбаева.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2010 года.

5. Осы қаулы Ақмола облысы Ерейментау ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданы
әкімінің м.а.                              А.А.Манадыров
Ерейментау ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 15 каңтардағы
№ а-1/36 қаулысына
қосымша
2010 жылға арналған аудан бюджетінің қаражаттарынан лауазымдық еңбекақылары мен тарифтік ставкаларын жиырма бес пайызға арттыруға құқығы бар ауылдық (селолық) жерлерде жұмыс істейтін әлеуметтік қамтамасыз ету, білім, мәдениет және спорттың лауазымдық мамандарының
ТІЗБЕСІ
1. Әлеуметтік қамтамасыз ету мамандарының лауазымдары:
1) Күту бойынша әлеуметтік қызметкер.
2. Мәдениет мамандарының лауазымдары:
1) Клуб меңгерушісі;
2) Аккомпаниатор;
3) Үйірме басшысы;
4) Кітапханашы.
5) Әдіскер
3. Дене тәрбиесі және спорт мамандарының лауазымдары:
1) Әдіскер
4. Білім мамандарының лауазымдары:
1) Мемлекеттік мекемелер мен қазыналық кәсіпорындардың басшысы мен басшысының орынбасары;
2) Барлық мамандардың мұғалімдері;
3) Кітапханашы;
4) Үйретуші;
5) Педагог – психолог;
6) Мейірбике;
7) Тәрбиелеуші;
8) Тәрбиелеушінің көмекшісі;
9) Музыка жетекшісі;
10) Оқытушы;
11) Әдіскер;

5. Настоящее постановление акимата района вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования.
И.о. акима
Ерейментауского района                     А.А.Манадыров
Приложение
к постановлению акимата
Ерейментауского района
от 15 января 2010 г. № а-1/36
Перечень должностей специалистов социального обеспечения, образования, культуры и спорта, работающих в аульной (сельской) местности, имеющих право на повышенные на двадцать пять процентов дожностные оклады и тарифные ставки из средств бюджета района на 2010 год.
1. Должности специалистов социального обеспечения:
1) Социальный работник по уходу
2. Должности специалистов культуры:
1) Заведующий клубом;
2) Аккомпаниатор;
3) Руководитель кружка;
4) Библиотекарь;
5) Методист;
3. Должности специалистов культуры и спорта:
1) Методист
4. Должности специалистов образования:
1) Руководитель и заместитель руководителя государственного учреждения и казенного предприятия;
2) Учителя всех специальностей;
3) Библиотекарь;
4) Вожатый;
5) Педагог-психолог;
6) Медицинская сестра;
7) Воспитатель;
8) Помощник воспитателя:
9) Музыкальный руководитель;
10) Преподаватель;
11) Методист.