Ерейментау ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбелерін белгілеу туралы
Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 16 маусымдағы № А-6/259 қаулысы. Ақмола облысы Ерейментау аудандық Әділет басқармасында 2010 жылғы 13 шілдедегі № 1-9-155 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011 жылғы 4 наурыздағы № а-3/72 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Ерейментау ауданы әкімдігінің 2011.03.04 № а-3/72 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Заңының 31 бабы 1 тармағының 13 тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Халықты жұмыспен қамту туралы» Заңының 5 бабының 2 тармағына, 7 бабының 2 тармақшасына сәйкес, Ерейментау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ерейментау ауданындағы халықтың нысаналы топтарына жататын тұлғалардың қосымша тізбесі белгіленсін:
1) ұзақ уақыт жұмыс істемейтін тұлғалар (бір жылданартық);
2) 27 жасқа дейінгі жастар;
3) туберкулездік, онкологиялық аурулар, жүрек-қан тамырларының ауруларымен ауратын тұлғалар, адамның қорғаныш тапшылығының қоздырғышын, жұқтырған қорғаныш тапшылығы белгiсiн жұқтырған тұлғалар;
4) зейнеталды жастағы тұлғалар (заңнамамен анықталған 50 жастан зейнеткерлікке шығу жасына дейін);
2. «Ерейментау ауданы жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдармалар бөлімі» мемлекеттік мекемесіне қосымша нысаналы топтарға жататын тұлғаларды жұмыспен қамтуға көмек көрсету және әлеуметтік қорғау шараларын уақытында қаматамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ерейментау ауданы әкімінің орынбасары С.Қ. Көшкінбаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы 2010 жылғы 1 қаңтардан бастап пайда болған құқық қатынастарына таратылады
5. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау ауданының әкімі                 Н. Ережепов
«КЕЛІСІЛДІ»
"Ерейментау ауданы жұмыспен
қамту және әлеуметтік
бағдарламалар бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                     Сердцева Марина Леонидовна

Об установлении дополнительного перечня лиц относящихся к целевым группам населения Ерейментауского района
Постановление акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 16 июня 2010 года № А-6/259. Зарегистрировано Управлением юстиции Ерейментауского района Акмолинской области 13 июля 2010 года № 1-9-155. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 4 марта 2011 года № а-3/72
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Ерейментауского района Акмолинской области от 04.03.2011 № а-3/72
В соответствии с подпунктом 13 пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан»,пунктом 2 статьи 5, подпунктом 2 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О занятости населения», акимат района Ерейментауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить дополнительный перечень лиц относящихся к целевым группам населения Ерейментауского района:
1) лица, длительно не работающие (более года);
2) молодежь в возрасте до 27 лет;
3) туберкулезные, онкологические больные, лица, страдающие сердечно-сосудистыми заболеваниями, инфицированные вирусом иммунодефицита человека, синдромом приобретенного иммунодефицита.
4) лица, предпенсионного возраста (от 50 лет до достижения пенсионного возраста установленного законодательством);
2. Государственному учреждению «Отдел занятости и социальных программ Ерейментауского района» своевременно обеспечивать меры по содействию занятости и социальной защите лиц дополнительно отнесенных к целевым группам.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района Ерейментауского района Кушкунбаева С.К.
4. Настоящее постановление распространяется на правоотношения возникшие с 1 января 2010 года.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие со дня официального опубликования
Аким района                                Н. Ережепов
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения "Отдел занятости
и социальных программ
Ерейментауского района"     Сердцева Марина Леонидовна