2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2010 жылғы 19 қаңтардағы № 3 шешімі. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 ақпанда № 1-10-108. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2010 жылғы 20 желтоқсандағы № 32 шешімімен.
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімінің 2010.12.20 № 32 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 33 бабына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңының 17 бабына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 05 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге» сәйкес, Еңбекшілдер ауданының әкіміШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Еңбекшілдер ауданы әкімінің «2009 жылы Еңбекшілдер аудандық қорғаныс істері жөніндегі бөліміне тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды тіркеуден өткізуді ұйымдастыру туралы» 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 8 шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 1-10-79 тіркелген, 2009 жылы 30 қаңтарда аудандық «Жаңа дәуір» газетінде және 2009 жылы 31 қаңтарда аудандық «Сельская новь» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Ж. Шәуеновке жүктелсін.
4. Осы шешім Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т.Хамитов
КЕЛІСІЛДІ:
«Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің
бастығы                                    Б.Н.Есімов

Об организации и обеспечении в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области"
Решение акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 19 января 2010 года № 3. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 9 февраля 2010 года № 1-10-108. Утратило силу решением акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 20 декабря 2010 года № 32
Сноска. Утратило силу решением акима Енбекшильдерского района Акмолинской области от 20 декабря 2010 года № 32
В соответствии со статьей 33 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», «Правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», утвержденных постановлением Правительства Республики Казахстан от 05 мая 2006 года № 371, аким Енбекшильдерского района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе-марте 2010 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области».
2. Признать утратившим силу решение акима Енбекшильдерского района «Об организации проведения приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку отдела по делам обороны Енбекшильдерского района в 2009 году» от 29 декабря 2008 года № 8 (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 1-10-79, опубликованное 30 января 2009 года в районной газете «Жаңа дәуір» и 31 января 2009 года в районной газете «Сельская новь»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на руководителя аппарата акима района Шауенова С.Ж.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского
района                                     Т.Хамитов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Енбекшильдерского района
Акмолинской области»                       Есимов Б.Н.