2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында азаматтарды кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 21 мамырдағы № А-5/147 қаулысы. Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 17 маусымда № 1-10-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010 жылғы 29 желтоқсандағы № а-11/380 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің 2010.12.29 № а-11/380 қаулысымен
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір-маусымында және қазан-желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Жарлығына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 15 сәуірдегі № 313 «Белгіленген әскери қызмет мерзімін өткерген мерзімді әскери қызметтегі әскери қызметшілерді запасқа шығару және Қазақстан Республикасының азаматтарын 2010 жылдың сәуір - маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыру туралы» Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 29 наурыздағы № 960 Жарлығын іске асыру туралы» қаулысына сәйкес Еңбекшілдер ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесі (келісім бойынша) арқылы шақырудан босатылуға немесе кейінге қалдыруға құқығы жоқ, сондай-ақ оқу орындарынан босатылған, жиырма жеті жасқа толмаған және шақыру бойынша белгіленген мерзімді әскери қызметін атқармаған он сегізден жиырма жеті жасқа дейінгі ер азаматтарды 2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында кезекті мерзімді әскери қызметке шақыруды жүргізу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Шақыру комиссиясы 1 қосымшаға сәйкес құрамда құрылсын және бекітілсін.
3. 2010 жылдың сәуір – маусымында және қазан - желтоқсанында азаматтарды әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі 2 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
4. Әкімдіктің осы қаулысының ықпалы 2010 жылғы 15 сәуірден бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Қ. Шаяхметовке жүктелсін.

Об организации и обеспечении проведения очередного призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года
Постановление акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 21 мая 2010 года № А-5/147. Зарегистрировано Управлением юстиции Енбекшильдерского района Акмолинской области 17 июня 2010 года № 1-10-118. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 29 декабря 2010 года № а-11/380
Сноска. Утратило силу - постановлением акимата Енбекшильдерского района Акмолинской области от 29.12.2010 № а-11/380
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Указом Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года», постановлением Правительства Республики Казахстан от 15 апреля 2010 года № 313 «О реализации Указа Президента Республики Казахстан от 29 марта 2010 года № 960 «Об увольнении в запас военнослужащих срочной воинской службы, выслуживших установленный срок воинской службы, и очередном призыве граждан Республики Казахстан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре-декабре 2010 года» акимат Енбекшильдерского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Организовать и обеспечить проведение очередного призыва на срочную воинскую службу в апреле – июне и октябре-декабре 2010 года граждан мужского пола в возрасте от восемнадцати до двадцати семи лет, не имеющих право на отсрочку или освобождение от призыва, а так же граждан, отчисленных из учебных заведений, не достигших двадцати семи лет и не выслуживших установленные сроки воинской службы по призыву через государственное учреждение «Отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области» (по согласованию).
2. Образовать и утвердить состав призывной комиссии, согласно приложения 1.
3. Утвердить график проведения призыва граждан на срочную воинскую службу в апреле-июне и октябре – декабре 2010 года, согласно приложения 2.
4. Действие настоящего постановление акимата района распространяется на правоотношения, возникшие с 15 апреля 2010 года.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Шаяхметова К.

6. Осы қаулы Еңбекшілдер ауданының әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Еңбекшілдер ауданының әкімі                Т. ХАМИТОВ
«КЕЛІСІЛДІ»
«Ақмола облысы Еңбекшілдер
ауданының қорғаныс істері
жөніндегі бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Б.Н. Есімов
«Қазақстан Республикасының Ішкі
істер министрлігі Ақмола облысы
Ішкі істер департаментінің
Еңбекшілдер аудандық ішкі
істер бөлімі» мемлекеттік
мекемесінің бастығы                        Е.Е. Каппель
Ақмола облыстық денсаулық
сақтау басқармасы жанындағы
«Еңбекшілдер аудандық
орталық ауруханасы»
мемлекеттік коммуналдық қазыналық
кәсіпорнының бас дәрігері                  Д.Б. Сыздықова
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 21 мамырдағы № А-5/147
қаулысымен бекітілген 1 қосымша
Аудандық шақыру комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Есімов Бауыржан Неғметұлы
«Ақмола облысы Еңбекшілдер ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің бастығы, шақыру комиссиясының төрағасы
Қайыржанов Бауыржан Әлімжанұлы
«Еңбекшілдер ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік - құқықтық жұмыс бөлімінің бас маманы, шақыру комиссиясы төрағасының орынбасары
Комиссия мүшелері
Баймағамбетов Қайрат Есқожаұлы
«Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ақмола облысы Ішкі істер департаментінің Еңбекшілдер аудандық ішкі істер бөлімі» мемлекеттік мекемесі бастығының орынбасары (келісім бойынша)
Құрманбаев Ерғали Мұқлайұлы
Ақмола облыстық денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Еңбекшілдер аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының хирургия бөлімшесінің хирург – дәрігері, медициналық комиссияның төрағасы (келісім бойынша)
Гудименко Оксана Геннадьевна
Ақмола облыстық денсаулық сақтау басқармасы жанындағы «Еңбекшілдер аудандық орталық ауруханасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының стоматология кабинетінің медбикесі, шақыру комиссиясының хатшысы (келісім бойынша)
Еңбекшілдер ауданы әкімдігінің
2010 жылғы 21 мамырдағы № А-5/147
қаулысымен бекітілген 2 қосымша
2010 жылдың сәуір – маусымында және
қазан - желтоқсанында азаматтарды
әскери қызметке шақыруды жүргізу кестесі
Округтардың атаулары
Комиссия жұмыстарының күндері

6. Настоящее постановление акимата вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Енбекшильдерского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Енбекшильдерского района              Т. ХАМИТОВ
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Енбекшильдерского района
Акмолинской области»                       Есимов Б.Н.
Начальник государственного
учреждения «Отдел внутренних дел
Енбекшильдерского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства внутренних дел
Республики Казахстан»                      Каппель Е.Е.
Главный врач государственного
коммунального казенного предприятия
«Енбекшильдерская центральная
районная больница» при
управлении здравоохранения
Акмолинской области                        Сыздыкова Д.Б.
Приложение 1
Утверждено постановлением
акимата Енбекшильдерского района
от 21 мая 2010 года № А-5/147
СОСТАВ
Районной призывной комиссии
Есимов Бауржан Негметович
начальник государственного учреждения «Отдел по делам обороны Енбекшильдерского района Акмолинской области», председатель призывной комиссии
Каиржанов Бауржан Алимжанович
главный специалист отдела государственно-правовой работы государственного учреждения «Аппарат акима Енбекшильдерского района», заместитель председателя призывной комиссии
Члены комиссии
Баймагамбетов Кайрат Ескожаевич
заместитель начальника государственного учреждения «Отдел внутренних дел Енбекшильдерского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства внутренних дел Республики Казахстан» (по согласованию)
Курманбаев Ергали Муклаевич
врач-хирург хирургического отделения государственного коммунального казенного предприятия «Енбекшильдерская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, председатель медицинской комиссии (по согласованию)
Гудименко Оксана Геннадьевна
медсестра стоматологического кабинета государственного казенного коммунального предприятия «Енбекшильдерская центральная районная больница» при управлении здравоохранения Акмолинской области, секретарь призывной комиссии (по согласованию)
Приложение 2
Утверждено постановлением
акимата Енбекшильдерского района
от 21 мая 2010 года № А-5/147
График проведения призыва граждан
на срочную воинскую службу в
апреле-июне и октябре – декабре 2010 года
Наименование округов
Дни работы призывной комиссии