2010 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде шақыру учаскесіне тіркеу жылында жасы он жетіге толатын 1993 жылы туған еркек жынысты азаматтардың тіркеуін ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2010 жылғы 6 қаңтардағы № 2 шешімі. Ақмола облысы Жарқайың ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 6 қаңтарда 1-12-118 тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2010 жылғы 12 қарашадағы № 12 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің 2010.11.08 № 12 шешімімен.
«Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 қаулысымен бекітілген Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережеге сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2010 жылдың қаңтарынан наурызға дейінгі мерзімде 1993 жылы туған, тіркелетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтардың «Ақмола облысы Жарқайың ауданының Қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркелуі ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Ақмола облысы Жарқайың ауданы әкімінің «Тізімге алу уақытында жастары он жеті жасқа толатын ер азаматтарды шақыру учаскесі тізіміне алынуының жүргізілуі туралы» 2008 жылғы 29 желтоқсандағы № 14 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 1-12-99 тіркелген, 2009 жылдың 23 қаңтарында аудандық «Целинное знамя» газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Жарқайың ауданы әкімінің орынбасары Ұ.А.Ахметоваға жүктелсін.
4. Осы шешім Жарқайың ауданы Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарқайың ауданының
әкімі                                      А.Қалжанов
КЕЛСІЛГЕН:
«Ақмола облысы Жарқайың
ауданының Қорғаныс істері
жөніндегі біріккен бөлімі»
Мемлекеттік мекемесінің бастығы            Д.Б.Ділдебаев

Об организации и обеспечении приписки граждан мужского пола 1993 года рождения, в период с января по март 2010 года, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку
Решение акима Жаркаинского района Акмолинской области от 6 января 2010 года № 2. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаркаинского района Акмолинской области 6 января 2010 года № 1-12-118. Утратило силу - Решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 12 ноября 2010 года № 12
Сноска. Утратило силу - Решением акима Жаркаинского района Акмолинской области от 12.11.2010 № 12
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», правилами о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан, утвержденных Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371, аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в период с января по март 2010 года приписку граждан мужского пола 1993 года рождения, которым в год приписки исполняется семнадцать лет, к призывному участку государственного учреждения «Объединенный отдел по делам обороны Жаркаинского района Акмолинской области».
2. Признать утратившим силу решение акима Жаркаинского района Акмолинской области «О проведении приписки к призывному участку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет» от 29 декабря 2008 года № 14 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-12-99, опубликовано 23 января 2009 года в районной газете «Целинное знамя»).
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима Жаркаинского района Ахметову У.А.
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаркаинского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаркаинского района                   А.Калжанов
СОГЛАСОВАНО:
Начальник Государственного
учреждения «Объединенный
отдел по делам Обороны
Жаркаинского района
Акмолинской области»                       Дильдибаев Д.Б.