"2010 жылдың қаңтар-наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды "Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу туралы" Жақсы ауданы әкімінің 2009 жылғы 01 желтоқсандағы № 10 ешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2010 жылғы 13 қаңтарда № 01 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 15 қаңтарда № 1-13-103 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 3337 баптарына, «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 08 шілдедегі Заңының 17 бабына сәйкес, аудан әкімі ШЕШТІ:
1. «2010 жылдың қаңтар - наурызында тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды «Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеуді жүргізу туралы» Жақсы ауданы әкімінің 2009 жылғы 01 желтоқсандағы № 10 шешіміне өзгерістер енгізу туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 1-13-101 тіркелген, «Жақсы жаршысы» газетінде 2010 жылдың 08 қаңтарында жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
атауындағы «2010 жылдың қаңтар – наурызында еркек жынысты азаматтарды тіркеуді жүргізу туралы» сөздері «2010 жылдың қаңтар – наурызында еркек жынысты азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы» сөздеріне ауыстырылсын;
1 тармақтағы «2010 жылдың қаңтар – наурызында еркек жынысты азаматтарды тіркеуді жүргізу» сөздері «2010 жылдың қаңтар – наурызында еркек жынысты азаматтарды тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету» сөздеріне ауыстырылсын;
2 тармақ алынып тасталсын.
2. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркеуден өткен күнінен және ресми жарияланған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Жақсы ауданының әкімі                      И.Қабдуғалиев
КЕЛІСІЛДІ:
«Акмола облысы Жақсы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников

О внесении изменений в решение акима района от 01 декабря 2009 года № 10 "О проведении приписки в январе-марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жаксынскогорайона Акмолинской области"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 13 января 2010 года № 01. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 15 января 2010 года № 1-13-103. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии со статьями 3337 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», статьей 17 Закона Республики Казахстан от 08 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», аким района РЕШИЛ:
1.Внести в решение акима Жаксынского района «О проведении приписки в январе – марте 2010 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области» от 01 декабря 2009 года № 10 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 1-13-101, опубликовано 8 января 2010 года в газете «Жаксынский вестник») следующие изменения:
слова в наименовании «О проведении приписки в январе – марте 2010 года приписки граждан мужского пола» заменить на слова «Об организации и обеспечении в январе – марте 2010 года приписки граждан мужского пола»;
в пункте 1 слова «Провести в январе - марте 2010 года приписки граждан мужского пола» заменить на слова «Организовать и обеспечить в январе – марте 2010 года приписку граждан мужского пола»;
пункт 2 исключить.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в управлении юстиции Жаксынского района и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Жаксынского района                    И.Кабдугалиев
СОГЛАСОВАНО:
Начальник государственного
учреждения «Отдел по делам
обороны Жаксынского района
Акмолинской области»                       Н.Мельников