"Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істер жөніндегі бөлімі" мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2011 жылдың қаңтар-наурызында тіркеуді ұйымдастыру және қамтамасыз ету туралы
Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімінің 2010 жылғы 15 қарашадағы № 11 шешімі. Ақмола облысы Жақсы ауданының Әділет басқармасында 2010 жылғы 9 желтоқсанда № 1-13-122 тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 2013 жылғы 26 маусымдағы № 04-596 хатымен)
Ескерту. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты күші жойылды - (Ақмола облысы Жақсы ауданы әкімі аппаратының 26.06.2013 № 04-596 хатымен).
Қазақстан Республикасының 2005 жылғы 8 шілдедегі «Әскери міндеттілік және әскери қызмет туралы» Заңына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2006 жылғы 5 мамырдағы № 371 «Қазақстан Республикасында әскери міндеттілер мен әскерге шақырылушыларды әскери есепке алуды жүргізу тәртібі туралы ережені бекіту туралы» Қаулысына сәйкес, аудан әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «Ақмола облысы Жақсы ауданының қорғаныс істері жөніндегі бөлімі» мемлекеттік мекемесінің шақыру учаскесіне тіркеу өткізілетін жылы он жеті жасқа толатын еркек жынысты азаматтарды 2011 жылдың қаңтар – наурызында тіркеу ұйымдастырылсын және қамтамасыз етілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А.Д.Бралинаға жүктелсін.
3. Осы шешім Жақсы ауданының Әділет басқармасында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді, 2011 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Аудан әкімі                                И.Қабдуғалиев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Акмола облысы Жақсы ауданының
қорғаныс істері жөніндегі бөлімі»
мемлекеттік мекемесінің бастығы            Н.Мельников

Об организации и обеспечении в январе-марте 2011 года приписки граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения "Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области"
Решение акима Жаксынского района Акмолинской области от 15 ноября 2010 года № 11. Зарегистрировано Управлением юстиции Жаксынского района Акмолинской области 9 декабря 2010 года № 1-13-122. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26 июня 2013 года № 04-596)
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока применения - (письмо аппарата акима Жаксынского района Акмолинской области от 26.06.2013 № 04-596).
В соответствии c Законом Республики Казахстан от 8 июля 2005 года «О воинской обязанности и воинской службе», Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Постановлением Правительства Республики Казахстан от 5 мая 2006 года № 371 «Об утверждении Правил о порядке ведения воинского учета военнообязанных и призывников в Республике Казахстан», аким района РЕШИЛ:
1. Организовать и обеспечить в январе – марте 2011 года приписку граждан мужского пола, которым в год приписки исполняется семнадцать лет к призывному участку государственного учреждения «Отдел по делам обороны Жаксынского района Акмолинской области».
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима района Бралину А.Д.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Управлении юстиции Жаксынского района, вводится в действие с 1 января 2011 года и подлежит официальному опубликованию.
Аким района                                И.Кабдугалиев
«СОГЛАСОВАНО»
Начальник
государственного учреждения
«Отдел по делам обороны Жаксынского
района Акмолинской области»                Н.Мельников