Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 317 "Жеңілдіктер беру туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 14 шілдедегі № 310 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 28 шілдеде № 3339 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2013 жылғы 14 тамыздағы № 152 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 14.08.2013 № 152 (01.01.2014 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 «Нормативтік құқықтық актілер туралы» Заңының 3 бабы 3 тармағының 4) тармақшасына және 28 бабына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. Облыстық мәслихаттың 2006 жылғы 12 желтоқсандағы № 317 «Жеңілдіктер беру туралы» шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3193 тіркелген, «Актюбинский вестник» және «Ақтөбе» газеттерінің 2007 жылғы 5 қаңтардағы № 1-2 жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
Шешімнің 2 - тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
«2. Жоғарыда аталған қатысушыларға жеңілдіктер беру туралы қоса беріліп отырған Нұсқаулық бекітілсін».
Қосымшадағы «шешіміне Қосымша» деген сөздер «шешімімен бекітілді» деген сөздермен ауыстырылсын;
Қосымша атауындағы «Қағида» деген сөз «Нұсқаулық» деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың         Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы                  хатшысы
Ж. СЕЙІТПАҒАМБЕТОВ              Б. ОРДАБАЕВ

О внесении изменений в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года № 317 "О предоставлении льгот"
Решение маслихата Актюбинской области от 14 июля 2010 года № 310. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 июля 2010 года № 3339. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14 августа 2013 года № 152
Сноска. Утратило силу решением маслихата Актюбинской области от 14.08.2013 № 152 (вводится в действие с 01.01.2014).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 4) пункта 3 статьи 3 и статьей 28 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 «О нормативных правовых актов», областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Внести в решение областного маслихата от 12 декабря 2006 года № 317 «О предоставлении льгот» (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3193, опубликованное в газетах «Актюбинский вестник» и «Ақтөбе» от 5 января 2007 года № 1-2), следующие изменения:
Пункт 2 решения изложить в новой редакции:
«2. Утвердить прилагаемую Инструкцию предоставления льгот вышеперечисленным участникам».
в Приложении слова «Приложение к решению» заменить на слова «Утверждено решением»;
в названии Приложения слово «Правила» заменить на слово «Инструкция».
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня их первого официального опубликования.
Председатель сессии                   Секретарь
областного маслихата            областного маслихата
Ж. СЕЙТПАГАМБЕТОВ                  Б. УРДАБАЕВ