Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың мемлекеттік орман қоры аумағында болуына тыйым салу туралы
Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2010 жылғы 19 тамыздағы № 263 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2010 жылғы 31 тамызда № 3342 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012 жылғы 22 мамырдағы № 07-3/1839 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық әкімдігінің 2012.05.22 № 07-3/1839 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 8 шілдедегі № 477 Орман кодексінің 15-бабының 11) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27-бабының 2-тармағына сәйкес облыс әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Орманда өрт қаупі жоғары кезеңдерде жеке тұлғалардың облыстың мемлекеттiк орман қоры аумағында болуына 2010 жылдың 31 қазанына дейін тыйым салынсын.
2. "Ақтөбе облысының табиғи ресурстар және табиғатты пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі ормандарды өрттерден күзетуді және қорғауды ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің бірінші орынбасары І.Өмірзақовқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғаш рет ресми жарияланған күннен бастап күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс Әкімі
Е.Сағындықов

О запрещении пребывания физических лиц на территории государственного лесного фонда в период высокой пожарной опасности в лесу
Постановление акимата Актюбинской области от 19 августа 2010 года № 263. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 31 августа 2010 года № 3342. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акимата Актюбинской области от 22 мая 2012 года № 07-3/1839.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо акимата Актюбинской области от 22.05.2012 № 07-3/1839.
В соответствии с подпунктом 11) статьи 15 Лесного кодекса Республики Казахстан от 8 июля 2003 года № 477, пунктом 2 статьи 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. В период высокой пожарной опасности в лесу установить запрет до 31 октября 2010 года на пребывание физических лиц на территории государственного лесного фонда Актюбинской области.
2. ГУ "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Актюбинской области" принять меры по организации охраны и защиты лесов от пожаров.
3. Контроль за исполнением данного постановления возложить на первого заместителя акима области Умурзакова И.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Аким области
Е.Сагиндиков