2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 333 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2011 жылғы 5 қаңтарда № 3356 тіркелді. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 07-01-02/194 хаты.
Ескерту. Қолданылу мерзімі аяқталуына байланысты күші жойылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2012.04.25 № 07-01-02/194 Хаты.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік Кодексінің 8 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2010 жылғы 29 қарашадағы № 357 "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңына және Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 13 желтоқсандағы № 1350 "2011 – 2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" қаулысына сәйкес облыстық мәслихат ШЕШІМ ЕТЕДІ:
1. 2011-2013 жылдарға арналған облыстық бюджет тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2011 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 96 709 891,2 мың теңге,
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша 29 427 427,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша 2 999 585,3 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша 64 281 923 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан
түсетін түсімдер - 955 мың теңге;
2) шығындар - 96 491 852,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 1 847 723 мың теңге,
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 3 125 495 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 277 772 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен жасалатын
операциялар бойынша сальдо - 1 464 532 мың теңге,
оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу 1 464 532 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы- - 3 094 216,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын
қаржыландыру - 3 094 216,5 мың теңге.
Ескерту. 1 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.01.21 № 361, 2011.03.14 № 365, 2011.04.13 № 386, 2011.07.13 № 390; 2011.10.12 № 413; 2011.10.31 № 432 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
2. 2011 жылға бөлінген салықтардан түскен жалпы соманы бөлу аудандардың және Ақтөбе қаласының бюджеттеріне мынадай мөлшерде белгіленсін:
1) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша: Ақтөбе қаласына - 24 пайыз, Мұғалжарға - 54 пайыз, Темірге - 71 пайыз, Хромтауға - 27 пайыз және қалған аудандарға 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша: Ақтөбе қаласына - 24 пайыз, Мұғалжарға - 54 пайыз, Темірге - 71 пайыз, Хромтауға - 27 пайыз және қалған аудандарға 100 пайыздан;

Об областном бюджете на 2011-2013 годы
Решение маслихата Актюбинской области от 13 декабря 2010 года № 333. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 5 января 2011 года № 3356. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25 апреля 2012 года № 07-01-02/194.
Сноска. Утратило силу в связи с истечением срока действия - письмо Актюбинского областного маслихата от 25.04.2012 № 07-01-02/194.
В соответствии с пунктом 2 статьи 8 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 29 ноября 2010 года № 357 "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 13 декабря 2010 года № 1350 "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" областной маслихат РЕШАЕТ:
1. Утвердить областной бюджет на 2011-2013 годы согласноприложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2011 год в следующих объемах:
1) доходы - 96 709 891,2 тысячи тенге,
в том числе по:
налоговым поступлениям - 29 427 427,9 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 2 999 585,3 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 64 281 923 тысячи тенге;
поступления от продажи
основного капитала - 955 тысяч тенге;
2) затраты - 96 491 852,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное
кредитование - 1 847 723 тысяча тенге,
в том числе:
бюджетные кредиты - 3 125 495 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 277 772 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям
с финансовыми активами - 1 464 532 тысяч тенге,
в том числе:
приобретение финансовых
активов - 1 464 532 тысяч тенге;
5) дефицит бюджета - - 3 094 216,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита
бюджета - 3 094 216,5 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актюбинской области от 21.01.2011 № 361; от 14.03.2011 № 365; от 13.04.2011 № 386; от 13.07.2011 № 390; от 12.10.2011 № 413; от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
2. Установить на 2011 год распределение общей суммы поступлений от налогов в бюджеты районов и города Актобе в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, облагаемых у источника выплаты: по городу Актобе - 24 процента, Мугалжарскому - 54 процентов, Темирскому - 71 процент, Хромтаускому - 27 процент и остальным районам по 100 процентов;
2) по социальному налогу: по городу Актобе - 24 процента, Мугалжарскому - 54 процентов, Темирскому - 71 процент, Хромтаускому - 27 процент и остальным районам по 100 процентов.

3) төлем көзінде кірістерге салынатын жеке табыс салығы бойынша, қызметін бір жолғы талондар бойынша жүзеге асыратын жеке тұлғалардан алынатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынатын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы бойынша түсімдер Ақтөбе қаласы және аудандар бюджеттеріне толығымен есептеледі.
3. Облыстық бюджеттің кірісіне мыналар есептелетін болып белгіленсін:
қоршаған ортаға эмиссия үшін төленетін төлемақы;
облыстық маңызы бар ақылы мемлекеттік автомобиль жолдары бойынша жүргені үшін алынатын алым;
облыстық маңызы бар жалпы пайдаланымдағы автомобиль жолдарының бойында сыртқы (көрнекі) жарнама орналастырғаны үшін төленетін төлемдер;
жер үсті көздерінің су ресурстарын пайдаланғаны үшін төлем;
орманды пайдаланғаны үшін төлем;
жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғат аймақтарды пайдаланғаны үшін төленетін төлемдер;
коммуналдық меншіктен түсетін кірістер:
облыстық әкімдіктің шешімі бойынша құрылған мемлекеттік коммуналдық кәсіпорындардың таза кірістерінің бөлігінің түсімдері;
облыстық коммуналдық меншіктегі акциялардың мемлекеттік пакетіне есептелетін дивиденттер;
облыстық коммуналдық меншіктегі заңды тұлғалардың қатысу үлесінен кірістер;
облыстық коммуналдық меншіктің мүлігін жалға беруден түсетін түсімдер;
облыстық бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
уақытша бос қалған бюджеттік ақшаны депозиттерге орналастырудан алынатын сыйақылар;
облыстық коммуналдық меншіктен түсетін басқа да кірістер;
облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуден түсетін түсімдер;
облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен ұйымдастырылатын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақшалар түсімдері;
облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен салынатын айыппұлдар, өсімдер, санкциялар, өндіріп алулар;
облыстық бюджетке түсетін салыққа жатпайтын басқа түсімдер;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер, яғни, облыстық бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелерге бекітілген мемлекеттік мүлікті сатудан түскен ақшалар;
облыстық бюджеттен берілген кредиттерді өтеуден, облыстық коммуналдық меншіктегі мемлекеттік қаржылық активтерін сатудан, облыстардың жергілікті атқарушы органдарының қарыздарынан түсетін түсімдер.
4. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 5 бабына сәйкес жұмыс берушілер еңбекке уақытша жарамсыздығы, жүктілігі мен босануы бойынша, бала туған кезде, жерлеуге есептеген, Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорынан төленіп келген жәрдемақы сомаларының аталған қорға аударымдардың есептелген сомаларынан асып түсуі нәтижесінде 1998 жылғы 31 желтоқсандағы жағдай бойынша құралған теріс сальдо ай сайын жалақы қорының 4 пайызы шегінде әлеуметтік салық төлеу есебіне жатқызылады.

3) по индивидуальному подоходному налогу с доходов, необлагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с физических лиц, осуществляющих деятельность по разовым талонам, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, облагаемых у источника выплаты, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты зачисляются полностью в бюджеты районов и города Актобе.
3. Установить, что в доход областного бюджета зачисляются:
плата за эмиссии в окружающую среду;
сбор за проезд по платным государственным автомобильным дорогам областного значения;
плата за размещение наружной (визуальной) рекламы в полосе отвода автомобильных дорог общего пользования областного значения;
плата за пользование водными ресурсами поверхностных источников;
плата за лесные пользования;
плата за использование особоохраняемых природных территорий местного значения;
доходы от коммунальной собственности:
поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий, созданных по решению областного акимата;
дивиденды на государственные пакеты акций, находящиеся в областной коммунальной собственности;
доходы на доли участия в юридических лицах, находящиеся в областной коммунальной собственности;
поступления от аренды имущества областной коммунальной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из областного бюджета;
вознаграждения, полученные от размещения в депозиты временно свободных бюджетных денег;
другие доходы от областной коммунальной собственности;
поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета;
поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета;
штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета;
другие неналоговые поступления в областной бюджет;
поступления от продажи основного капитала, то есть, деньги от продажи государственного имущества, закрепленного за государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета;
поступления от погашения, выданных из областного бюджета кредитов, продажи финансовых активов государства, находящихся в областной коммунальной собственности, займов местных исполнительных органов областей.
4. В соответствии со статьей 5 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" отрицательное сальдо, образовавшееся по состоянию на 31 декабря 1998 года в результате превышения сумм начисленных работодателями пособий по временной нетрудоспособности, беременности и родам, при рождении ребенка, на погребение, выплачивавшихся из Фонда государственного социального страхования, над начисленной суммой отчислений в указанный фонд, ежемесячно засчитывается в счет уплаты социального налога в пределах 4 процентов от фонда заработной платы.

5. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Мұғалжар ауданы бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алып қоюлардың көлемі 4 078 030 мың теңге сомасында көзделсін.
6. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте функцияларды берумен байланысты республикалық бюджетке жалпы сомасы 311 827 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері көзделді, оның ішінде:
көлік құралдарын мемлекеттік техникалық байқаудан өткізу жөніндегі - 1868 мың теңге;
халыққа қызмет көрсету орталықтарының қызметін ұйымдастыру жөніндегі - 289 961 мың теңге;
"Арлан" арнайы мақсаттағы бөлімшесін беру жөніндегі - 8674 мың теңге;
мемлекеттік сәулет-құрылыстық бақылау және лицензиялау мәселелері бойынша - 11 324 мың теңге.
Ескерту. 6 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.04.13 № 386; 2011.10.31 № 432 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
7. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 8 бабына сәйкес:
2011 жылғы 1 қаңтардан бастап:
1) жалақының ең төменгі мөлшері – 15 999 теңге;
2) Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жәрдемақыларды және өзге де әлеуметтік төлемдерді есептеу үшін, сондай-ақ айыппұл санкцияларын, салықтар мен басқа да төлемдерді қолдану үшін айлық есептік көрсеткіш – 1 512 теңге;
3) базалық әлеуметтік төлемдердің мөлшерін есептеу үшін ең төменгі күнкөріс деңгейінің шамасы – 15 999 теңге мөлшерінде белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
8. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 9 бабына сәйкес әскери қызметшілерге (мерзімді қызметтегі әскери қызметшілерден басқа) және құқық қорғау органдарының қызметкерлеріне тұрғын үйді күтіп-ұстауға және коммуналдық қызметтерге ақы төлеуге ақшалай өтемақының айлық мөлшері 3 739 теңге сомасында белгіленгені еске және басшылыққа алынсын.
Ескерту. 8 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.10.31 № 432 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының "2011-2013 жылдарға арналған республикалық бюджет туралы" Заңының 10 бабына сәйкес 2011 жылға республикалық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін субвенция 21 836 600 мың теңге сомасында көзделді.
10. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте облыстық бюджеттен аудандық бюджеттерге берілетін субвенциялар көлемі 15 449 094 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Әйтекебиге 1 815 909 мың теңге;
Алғаға 1 450 157 мың теңге;
Байғанинге 552 632 мың теңге;
Ырғызға 1 657 993 мың теңге;
Қарғалыға 1 310 611 мың теңге;
Мәртөкке 1 848 496 мың теңге;
Темірге 493 936 мың теңге;

5. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год объем бюджетных изъятий из бюджета Мугалжарского района в областной бюджет в сумме 4 078 030 тысяч тенге.
6. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты в республиканский бюджет в связи с передачей функций в общей сумме 311 827 тысяч тенге, в том числе:
по проведению государственного технического осмотра транспортных средств - 1868 тысяч тенге;
по организации деятельности центров обслуживания населения - 289 961 тысяча тенге;
по передаче подразделения специального назначения "Арлан" - 8 674 тысячи тенге;
по вопросам государственного архитектурно-строительного контроля и лицензирования - 11 324 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решений маслихата Актюбинской области от 13.04.2011 № 386; от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
7. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 8 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" установлено:
с 1 января 2011 года:
1) минимальный размер заработной платы - 15 999 тенге;
2) месячный расчетный показатель для исчисления пособий и иных социальных выплат, а также для применения штрафных санкций, налогов и других платежей в соответствии с законодательством Республики Казахстан – 1512 тенге;
3) величина прожиточного минимума для исчисления размеров базовых социальных выплат - 15 999 тенге.
8. Принять к сведению и руководству, что в соответствии со статьей 9 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" установлен месячный размер денежной компенсации на содержание жилища и оплату коммунальных услуг в сумме 3739 тенге военнослужащим (кроме военнослужащих срочной службы) и сотрудникам правоохранительных органов.
Сноска. Пункт 8 в редакции решения маслихата Актюбинской области от от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
9. В соответствии со статьей 10 Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2011-2013 годы" предусмотрена на 2011 год субвенция, передаваемая из республиканского бюджета в областной бюджет в сумме 21 836 600 тысяч тенге.
10. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в районные бюджеты в сумме 15 449 094 тысячи тенге, в том числе:
Айтекебийскому - 1 815 909 тысяч тенге;
Алгинскому - 1 450 157 тысяч тенге;
Байганинскому - 552 632 тысячи тенге;
Иргизскому - 1 657 993 тысячи тенге;
Каргалинскому - 1 310 611 тысяч тенге;
Мартукскому - 1 848 496 тысяч тенге;
Темирскому - 493 936 тысяч тенге;

Ойылға 1 606 877 мың теңге;
Қобдаға 1 939 510 мың теңге;
Шалқарға 2 772 973 мың теңге.
11. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен мынадай мөлшерде ағымдағы нысаналы трансферттер және кредиттер түскені ескерілсін:
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге – 340 469 мың теңге;
тұқым шаруашылығын қолдауға – 42 429 мың теңге;
асыл тұқымды мал шаруашылығын қолдауға – 232 431 мың теңге;
мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға – 606 378 мың теңге;
тауарлы балық шаруашылығының өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялауға – 2 531 мың теңге;
ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздері болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және оқшау жүйелерінен ауыз су беру бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялауға – 26 474 мың теңге;
мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін - 289 011 мың теңге;
облыстық және аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге - 632 689 мың теңге;
мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға - 593 028 мың теңге;
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға - 122 880 мың теңге;
бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелерде лингафондық және мультимедиалық кабинеттер құруға - 149 607 мың теңге;
үйде оқитын мүгедек балаларды жабдықтармен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге - 50 994 мың теңге;
тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемін қамтамасыз етуге және кеңейтуге - 1 369 103 мың теңге;
дәрілік заттарды, вакциналарды және басқа да иммунобиологиялық препараттарды сатып алуға - 630 830 мың теңге;
жергілікті деңгейде медициналық денсаулық сақтау ұйымдарын материалдық - техникалық жарақтандыруға – 865 814 мың теңге;
"Мак" операциясын жүргізуге – 2 754 мың теңге;
көші-қон полициясының қосымша штат санын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға - 22 742 мың теңге;
Оралмандарды уақытша орналастыру орталығын және Оралмандарды бейімдеу және біріктіру орталығын ұстауға, материалдық-техникалық жарақтандыруға – 2 001 мың теңге;
арнайы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге - 16 340 мың теңге;
ата-анасының қарауынсыз қалған баланы (балаларды) және жетім баланы (жетім балаларды) асырап бағу үшін қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайын ақша қаражаттарын төлеуге – 183 980 мың теңге;

Уилскому - 1 606 877 тысяч тенге;
Хобдинскому - 1 939 510 тысяч тенге;
Шалкарскому - 2 772 973 тысячи тенге.
11. Учесть в областном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в следующих размерах:
340 469 тысяч тенге- на проведение противоэпизоотических мероприятий;
42 429 тысячи тенге - на поддержку семеноводства;
232 431 тысячи тенге - на поддержку племенного животноводства;
606 378 тысяч тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества продукции животноводства;
2 531 тысяча тенге - на субсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства;
26 474 тысяч тенге - на субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения;
289 011 тысяч тенге - для реализации мер социальной поддержки специалистов;
632 689 тысяч тенге - на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного и районного значения (улиц города);
593 028 тысяч тенге - на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
122 880 тысяч тенге - на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования;
149 607 тысяч тенге - на создание лингафонных и мультимедийных кабинетов в государственных учреждениях начального, основного среднего и общего среднего образования;
50 994 тысячи тенге - на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей - инвалидов, обучающихся на дому;
1 369 103 тысяч тенге - на обеспечение и расширение гарантированного объема бесплатной медицинской помощи;
630 830 тысячи тенге - на закуп лекарственных средств, вакцин и других иммунобиологических препаратов;
865 814 тысяч тенге - на материально-техническое оснащение медицинских организаций здравоохранения на местном уровне;
2 754 тысячи тенге - на проведение операции "Мак";
22 742 тысячи тенге - на содержание, материально-техническое оснащение дополнительной штатной численности миграционной полиции;
2 001 тысяча тенге - на содержание, материально-техническое оснащение Центра временного размещения оралманов и Центра адаптации и интеграции оралманов;
16 340 тысяч тенге - на введение стандартов специальных социальных услуг;
183 980 тысячи тенге - на ежемесячную выплату денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей;

техникалық және кәсіби білім беру оқу мекемелерінің оқу-өндірістік шеберханаларын, зертханаларын жаңартуға және қайта жабдықтауға – 25 000 мың теңге;
педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алуға – 28 000 мың теңге;
мектеп мұғалімдеріне және мектепке дейінгі білім беру ұйымдары тәрбиешілеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақының мөлшерін арттыруға – 250 961 мың теңге;
өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша төлеуді белгілеуге - 23 785 мың теңге;
ауыл шаруашылығы малдарын бірдейлендіруді ұйымдастыру мен жүргізуге - 188 019 мың теңге;
Қазақстан Республикасының "Саламатты Қазақстан" Денсаулық сақтауды дамытудың 2011-2015 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде бас бостандығынан айыру орындарында жазасын өтеп жатқан және босатылған адамдардың арасында АИТВ-жұқпасының алдын алуға арналған әлеуметтік бағдарламаларды іске асыруға - 2351 мың теңге.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 11 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.03.14 № 365, 2011.07.13 № 390; 2011.10.31 № 432(2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
12. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен "Бизнестің жол картасы – 2020" бағдарламасы шеңберінде өңірлерде жеке кәсіпкерлікті қолдау бағыттары бойынша жалпы сомасы 1 242 279 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін.
Аталған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 12 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.03.14 № 365; 2011.10.31 № 432 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
12-1. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасын іске асыруға жалпы сомасы 560 515 мың теңге ағымдағы нысаналы трансферттері және нысаналы даму трансферттері түскені ескерілсін. Аталған нысаналы трансферттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. Шешім 12-1 тармақпен толықтырылды - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.03.14 № 365 Шешімімен; өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.10.31 № 432 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімімен.
13. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте республикалық бюджеттен 2009 - 2011 жылдарға арналған "Нұрлы көш" бағдарламасын іске асыруға нысаналы даму трансферттері және кредиттер түскені ескерілсін, оның ішінде:

25 000 тысяч тенге - на обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования;
28 000 тысяч тенге - на приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров;
250 961 тысяча тенге - на увеличение размера доплаты за квалификационную категорию учителям школ и воспитателям дошкольных организаций образования;
23 785 тысяч тенге - на установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования;
188 019 тысяч тенге - на организацию и проведение идентификации сельскохозяйственных животных;
на реализацию социальных проектов на профилактику ВИЧ-инфекции среди лиц, находящихся и освободившихся из мест лишения свободы в рамках реализации Государственной программы развития здравоохранения Республики Казахстан "Саламатты Казахстан" на 2011-2015 годы - 2351 тысяча тенге.
Распределение указанных сумм целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 11 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актюбинской области от 14.03.2011 № 365; от 13.07.2011 № 390; от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
12. Учесть в областном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на поддержку частного предпринимательства в регионах в рамках программы "Дорожной карты бизнеса -2020" в общей сумме 1 242 279 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых текущих трансфертов определяется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 12 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актюбинской области от 14.03.2011 № 365; от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
12-1. Учесть в областном бюджете на 2011 год поступление целевых текущих трансфертов и трансфертов на развитие из республиканского бюджета на реализацию Программы занятости 2020 в общей сумме 560 515 тысяч тенге.
Распределение указанной суммы целевых трансфертов определяется на основании постановления акимата области.
Сноска. Решение дополнено пунктом 12-1 в соответствии с решением маслихата Актюбинской области от 14.03.2011 № 365; с изменениями, внесенными решением маслихата Актюбинской области от 31.10.2011 № 432 (вводится в действие с 01.01.2011).
13. Учесть в областном бюджете на 2011 год поступление целевых трансфертов на развитие и кредитов из республиканского бюджета на реализацию Программы "Нұрлы көш" на 2009 - 2011 годы:

инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға сомасы 242 000 мың теңге;
облыстық бюджетке тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға кредит беруге сомасы 423 863 мың теңге.
Аталған нысаналы даму трансферттердің және кредиттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
14. 2011 жылға арналған облыстық бюджетте Ақтөбе қаласының және аудандардың бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер және нысаналы даму трансферттері көзделсін, оның ішінде:
облыстық "Ауылдың гүлденуі – Қазақстанның гүлденуі" жастар марафон-эстафетасын өткізуге - 586 733,1 мың теңге;
аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын (қала көшелерін) күрделі және орташа жөндеуге – 984 574 мың теңге;
бiлiм беру объектiлерiн салуға және реконструкциялауға – 2 089 230 мың теңге;
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға – 391 282 мың теңге;
мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) сатып алуға – 718 055 мың теңге;
тұрғын үй салуға және (немесе) сатып алуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттерін кредиттеуге – 2 633 мың теңге;
су шаруашылығы объектілерін дамытуға – 692 896 мың теңге;
сумен жабдықтау жүйесін дамытуға – 721 905 мың теңге;
коммуналдық шаруашылықты дамытуға – 510 860 мың теңге;
мәдениет объектілерін дамытуға – 81 269 мың теңге;
спорт объектілерін дамытуға – 81 069 мың теңге;
көлік инфрақұрылымын дамытуға – 123 539 мың теңге;
қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға – 151 340 мың теңге;
аудандарға білім беру объектілерінің күрделі және ағымдағы жөндеуіне - 215 909 мың теңге;
аудандарға және Ақтөбе қаласына бір жолғы талондарды беру жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыруға - 29 941 мың теңге;
аз қамтылған азаматтарға тұрғын үй көмегіне - 50 000 мың теңге;
Ұлы Отан соғысы мүгедектері мен қатысушыларына біржолғы материалдық көмек төлеуге - 6 566,4 мың теңге;
білім беру мекемелеріне жалақы төлеуге - 46 111 мың теңге;
коммуналдық арнайы техника сатып алуға - 11 000 мың теңге;
әкімшілік ғимаратты материалдық - техникалық жарақтандыруға – 12 342 мың теңге;
Ақтөбе қаласының және аудандардың елді мекендерін абаттандыруға және көгалдандыруға - 271 424 мың теңге;
мектепке дейінгі тәрбие беру және оқыту үшін ғимарат сатып алуға - 190 000 мың теңге;
жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға - 91 680 мың теңге;
мәдениет мекемелері үшін ғимарат сатып алуға - 25 000 мың теңге;
автокөлік жолдарын ұстауға және ағымдағы жөндеуге - 447 787 мың теңге;

на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры в сумме 242 000 тысяч тенге.
на кредитование областного бюджета на строительство и (или) приобретение жилья в сумме 423 863 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов на развитие и кредитование определяется на основании постановления акимата области.
14. Предусмотреть в областном бюджете на 2011 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие бюджетам районов и города Актобе в том числе:
на проведение областной молодежной марафон - эстафеты "Расцвет села – расцвет Казахстана" - 586 733,1 тысяч тенге;
на капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) - 984 574 тысяч тенге;
на строительство и реконструкцию объектов образования - 2 089 230 тысяч тенге;
на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры - 391 282 тысяч тенге;
на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда - 718 055 тысяча тенге;
на кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья - 2 633 тысяч тенге;
на развитие объектов водного хозяйства - 692 896 тысячи тенге;
на развитие системы водоснабжения - 721 905 тысяч тенге;
на развитие коммунального хозяйства - 510 860 тысячи тенге;
на развитие объектов культуры - 81 269 тысяч тенге;
на развитие объектов спорта - 81 069 тысяч тенге;
на развитие транспортной инфраструктуры - 123 539 тысяч тенге;
на развитие благоустройства городов и населенных пунктов - 151 340 тысяч тенге;
на капитальный и текущий ремонт объектов образования районам - 215 909 тысячи тенге;
на организацию работы по выдаче разовых талонов районам и городу Актобе - 29 941 тысяча тенге;
на жилищную помощь малообеспеченным гражданам - 50 000 тысяч тенге;
на выплату единовременной материальной помощи инвалидам и участникам Великой Отечественной войны - 6 566,4 тысячи тенге;
на выплату заработной платы учреждениям образования - 46 111 тысяч тенге;
на приобретение коммунальной спецтехники - 11000 тысяч тенге;
на материально-техническое оснащение административного здания - 12 342 тысячи тенге;
на благоустройство и озеленение населенных пунктов города Актобе и районов - 271 424 тысяч тенге;
на приобретение зданий для дошкольного воспитания и обучения - 190 000 тысяч тенге;
на содержание вновь вводимых объектов образования - 91 680 тысяч тенге;
на приобретение зданий для учреждений культуры - 25 000 тысяч тенге;
на содержание и текущий ремонт автомобильных дорог - 447 787 тысяч тенге;

2011-2012 жылдардағы жылыту кезеңіне дайындауға - 103 163,9 мың теңге;
әкімшілік ғимараттарды күрделі жөндеуге - 30 000 мың теңге;
мәдениет объектілерін күрделі жөндеуге - 8 000 мың теңге;
еңбекпен қамту бағдарламасына - 36 115 мың теңге;
ауыл шаруашылық объектілерін дамытуға - 14 566 мың теңге.
Аталған трансферттердің сомасын бөлу облыс әкімдігінің қаулысы негізінде айқындалады.
Ескерту. 14 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.01.21 № 361, 2011.03.14 № 365, 2011.04.13 № 386, 2011.07.13 № 390; 2011.10.12 № 413 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.

на подготовку к отопительному сезону на 2011-2012 годы - 103 163,9 тысяч тенге;
на капитальный ремонт административных зданий - 30 000 тысяч тенге;
на капитальный ремонт объектов культуры - 8 000 тысяч тенге;
на программу занятости - 36 115 тысяч тенге;
на развитие объектов сельского хозяйства - 14 566 тысяч тенге.
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата области.
Сноска. Пункт 14 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актюбинской области от 21.01.2011 № 361; от 14.03.2011 № 365; от 13.04.2011 № 386; от 13.07.2011 № 390; от 12.10.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).

15. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2011 жылға арналған резерві 738,6 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 15 тармаққа өзгерту енгізілді - Ақтөбе облыстық мәслихатының 2011.01.21 № 361, 2011.04.13 № 386, 2011.07.13 № 390; 2011.10.12 № 413 (2011.01.01 бастап қолданысқа енгізіледі) Шешімдерімен.
16. 2011 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.

15. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2011 год в сумме 738,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 с изменениями, внесенными решениями маслихата Актюбинской области от 21.01.2011 № 361; от 13.04.2011 № 386; от 13.07.2011 № 390; от 12.10.2011 № 413 (вводится в действие с 01.01.2011).
16. Утвердить перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2011 год, согласно приложению 4.

261
Облыстың білім басқармасы
2 661 764
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 174 179
04
4
261
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
1 438 800
034
Техникалық және кәсіптік білім беретін оқу орындарында оқу-өндірістік шеберханаларды, зертханаларды жаңарты және қайта жабдықтау
25 000
047
Өндірістік оқытуды ұйымдастыру үшін техникалық және кәсіптік білім беретін ұйымдардың өндірістік оқыту шеберлеріне қосымша ақыны белгілеу
23 785
5
Мамандарды қайта даярлау және біліктіліктерін арттыру
643 095
252
Облыстық бюджеттен қаржыландырылатын атқарушы ішкі істер органы
46 279
007
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
46 279
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
34 992
003
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
34 992
261
Облыстың білім басқармасы
561 824
010
Кадрлардың біліктілігін арттыру және оларды қайта даярлау
269 871
035
Педагогикалық кадрлардың біліктілігін арттыру үшін оқу жабдығын сатып алу
28 000
052
Жұмыспен қамту – 2020 бағдарламасын іске асыру шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлау
263 953
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
5 367 080
261
Облыстың білім басқармасы
1 215 656
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 128
004
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
19 469
005
Білім берудің мемлекеттік облыстық мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
49 765
007
Облыстық ауқымда мектеп олимпиадаларын, мектептен тыс іс-шараларды және конкурстар өткізу
122 564
011
Балалар мен жеткіншектердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
123 645
012
Дамуында проблемалары бар балалар мен жеткіншектердің оңалту және әлеуметтік бейімдеу
57 411
033
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдеріне аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
183 980
04
9
261
042
Үйде оқытылатын мүгедек балаларды жабдықпен, бағдарламалық қамтыммен қамтамасыз етуге аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
50 994
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
543 700
271
Облыстың құрылыс басқармасы
4 151 424
007
Білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға аудандар республикалық бюджеттен (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін нысаналы даму трансферттер

261
Управление образования области
2 661 764
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
1 174 179
04
4
261
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
1 438 800
034
Обновление и переоборудование учебно-производственных мастерских, лабораторий учебных заведений технического и профессионального образования
25 000
047
Установление доплаты за организацию производственного обучения мастерам производственного обучения организаций технического и профессионального образования
23 785
5
Переподготовка и повышение квалификации специалистов
643 095
252
Исполнительный орган внутренних дел, финансируемый из областного бюджета
46 279
007
Повышение квалификации и переподготовка кадров
46 279
253
Управление здравоохранения области
34 992
003
Повышение квалификации и переподготовка кадров
34 992
261
Управление образования области
561 824
010
Повышение квалификации и переподготовка кадров
269 871
035
Приобретение учебного оборудования для повышения квалификации педагогических кадров
28 000
052
Повышение квалификации, подготовка и переподготовка кадров в рамках реализации Программы занятости 2020
263 953
9
Прочие услуги в области образования
5 367 080
261
Управление образования области
1 215 656
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
64 128
004
Информатизация системы образования в областных государственных учреждениях образования
19 469
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для областных государственных учреждений образования
49 765
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов областного масштаба
122 564
011
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
123 645
012
Реабилитация и социальная адаптация детей и подростков с проблемами в развитии
57 411
033
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка -сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
183 980
04
9
261
042
Целевые текущие трансферты из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение оборудованием, программным обеспечением детей-инвалидов, обучающихся на дому
50 994
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
543 700
271
Управление строительства области
4 151 424
007
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и реконструкцию объектов образования

14 307
018
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасына қатысушыларды кәсіпкерлікке оқыту
14 307
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
15 306 679
1
Тұрғын үй шаруашылығы
10 579 081
271
Облыстың құрылыс басқармасы
10 579 081
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
834 000
07
1
271
024
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін салуға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
718 055
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
8 575 744
031
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттері
391 282
056
Жұмыспен қамту 2020 бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуына аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері
60 000
2
Коммуналдық шаруашылық
4 576 258
271
Облыстың құрылыс басқармасы
408 533
013
Коммуналдық шаруашылықты дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер
270 968
030
Коммуналдық шаруашылық объектілерін дамыту
137 565
279
Энергетика және тұрғын ұй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 167 725
001
Жергілікті деңгейде энергетика және коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 068,3
004
Елді мекендерді газдандыру
1 672 469
005
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
945,7
010
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға республикалық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
405 775
012
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне сумен жабдықтау жүйесін дамытуға облыстық бюджеттен берілетін нысаналы даму трансферттер
61 611
014
Аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне коммуналдық шаруашылықты дамытуға арналған нысаналы трансферттері
1 021 535
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
961 321
3
Елді-мекендерді көркейту
151 340
271
Облыстың құрылыс басқармасы
151 340
015
Қалалар мен елді мекендерді абаттандыруды дамытуға аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне нысаналы даму трансферттер

14 307
018
Обучение предпринимательству участников Программы занятости 2020
14 307
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
15 306 679
1
Жилищное хозяйство
10 579 081
271
Управление строительства области
10 579 081
014
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
834 000
07
1
271
024
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
718 055
027
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
8 575 744
031
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
391 282
056
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы занятости 2020
60 000
2
Коммунальное хозяйство
4 576 258
271
Управление строительства области
408 533
013
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
270 968
030
Развитие объектов коммунального хозяйства
137 565
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 167 725
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и коммунального хозяйства
44 068,3
004
Газификация населенных пунктов
1 672 469
005
Капитальные расходы государственных органов
945,7
010
Целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
405 775
012
Целевые трансферты на развитие из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения
61 611
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие коммунального хозяйства
1 021 535
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
961 321
3
Благоустройство населенных пунктов
151 340
271
Управление строительства области
151 340
015
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие благоустройства городов и населенных пунктов

257
Облыстың қаржы басқармасы
486 497
015
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
486 497
Облыстық мәслихаттың 2010 жылғы
13 желтоқсандағы № 333 шешіміне
4 -ҚОСЫМША
2011 жылға арналған облыстық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын облыстық бюджеттік бағдарламаларының ТІЗБЕСІ
Функ. топ
Әкімші
Бағдарлама
АТАУЫ
04
Бiлiм беру
261
Облыстың білім беру басқармасы
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
05
Денсаулық сақтау
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдарын және дәрілерді өндіру
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
008
Қазақстан Республикасында ЖҚТБ індетінің алдын алу және қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
009
Туберкулезден, жұқпалы және психикалық аурулардан және жүйкесі бұзылуынан, соның ішінде жүйкеге әсер ететін заттарды қолданылуымен байланысты зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
010
Республикалық бюджет қаражатынан көрсетілетін медициналық көмекті қоспағанда, халыққа амбулаторлық-емханалық көмек көрсету
011
Жедел медициналық көмек көрсету және санитарлық авиация
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және мамандандырылған балалар және емдік тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету
019
Туберкулез ауруларын туберкулез ауруларына қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
020
Диабет ауруларын диабетке қарсы препараттарымен қамтамасыз ету
021
Онкологиялық ауруларды химия препараттарымен қамтамасыз ету
022
Бүйрегі жетімсіз ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен, диализаторлармен, шығыс материалдарымен және бүйрегі алмастырылған ауруларды дәрі-дәрмек құралдарымен қамтамасыз ету
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары

257
Управление финансов области
486 497
015
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
486 497
Приложение 4
к решению областного маслихата
от 13 декабря 2010 года № 333
Перечень областных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения областного бюджета на 2011 год
Функ.группа
Администратор
Программа
Наименование
04
Образование
261
Управление образование области
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
05
Здравоохранение
253
Управление здравоохранения области
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
007
Пропаганда здорового образа жизни
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
010
Оказание амбулаторно-поликлинической помощи населению за исключением медицинской помощи, оказываемой из средств республиканского бюджета
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
021
Обеспечение онкологических больных химиопрепаратами
022
Обеспечение больных с почечной недостаточностью лекарственными средствами, диализаторами, расходными материалами и больных после трансплантации почек лекарственными средствами
029
Областные базы спецмедснабжения