"2010-2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2010 жылғы 28 шілдедегі № 264 шешімі. Ақтөбе облысы Ақтөбе қаласының Әділет басқармасында 2010 жылғы 10 тамызда № 3-1-138 тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011 жылғы 28 қаңтардағы № 327 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2011.01.28 № 327 Шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95 Бюджеттік кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 106 бабының 2 тармағының 4 тармақшасына және 4 тармағына, 109 бабының 5 тармағына, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2010 жылғы 12 мамырдағы № 406 «2010 жылға арналған республикалық бюджеттің көрсеткіштерін түзету туралы» қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2010 - 2012 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджеті туралы» Ақтөбе қалалық мәслихатының 2009 жылғы 24 желтоқсандағы № 211 (нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2010 жылғы 21 қаңтарда № 3-1-126 санымен тіркелген, 2010 жылғы 3 ақпандағы № 17-18 «Ақтөбе» және «Актюбинский вестник» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармақтағы:
1) тармақшадағы:
кірістер «22 593 118» сандары «22 786 401» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша «10 126 869» сандары «10 376 869» сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері «10 075 379» сандары «10 018 662» сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар «21 564 135» сандары «21 857 418» сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо «180 000» саны «80 000» сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «180 000» саны «80 000» сандарымен ауыстырылсын.
2) 6 тармақтағы:
5 азат жол бөлігінде:
«129 981» сандары «128 478» сандарымен ауыстырылсын;
3) 7 тармақтағы:
2 азат жол бөлігінде:
«181 800» сандары «170 600» сандарымен ауыстырылсын;
4) 12 тармақтағы:
1 азат жол бөлігініде келесідей редакцияда жазылсын:
«180 000 мың теңге «Балапан» Мемлекеттік бағдарламасын іске асыруға»;
4 азат жол бөлігінде:
«350 000» сандары «200 000» сандарымен ауыстырылсын;
10 азат жол бөлігінде:
«55 687» сандары «51 873» сандарымен ауыстырылсын;
16 азат жол бөлігінде:

О внесении изменений и дополнений в решение маслихата города Актобе от 24 декабря 2009 года № 211 "О бюджете города Актобе на 2010-2012 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 июля 2010 года № 264. Зарегистрировано Управлением юстиции города Актобе Актюбинской области 10 августа 2010 года № 3-1-138. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2011 года № 327
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 28.01.2011 № 327.
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», пунктом 2 статьи 9, подпунктом 4 пункта 2, пунктом 4 статьи 106 и пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95, постановления Правительства Республики Казахстан от 12 мая 2010 года № 406 «О корректировке показателей республиканского бюджета на 2010 год», маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе «О бюджете города Актобе на 2010 - 2012 годы» от 24 декабря 2009 года № 211 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 21 января 2010 года за № 3-1-126, опубликованное в газетах «Актобе» и «Актюбинский вестник» от 3 февраля 2010 года № 17-18) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры «22 593 118» заменить цифрами «22 786 401», в том числе по:
налоговым поступлениям цифры «10 126 869» заменить цифрами «10 376 869»;
поступлениям трансфертов цифры «10 075 379» заменить цифрами «10 018 662»;
в подпункте 2):
затраты цифры «21 564 135» заменить цифрами «21 857 418»;
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами цифры «180 000» заменить цифрами «80 000», в том числе:
приобретение финансовых активов тенге «180 000» заменить цифрами «80 000».
2) в пункте 6:
в части абзаца 5:
цифры «129 981» заменить цифрами «128 478»;
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры «181 800» заменить цифрами «170 600»;
4) в пункте 12:
в части абзаца 1 изложить в следующей редакции:
«180 000 тысяч тенге на реализацию Государственной программы «Балапан»;
в части абзаца 4:
цифры «350 000» заменить цифрами «200 000»;
в части абзаца 10:
цифры «55 687» заменить цифрами «51 873»;
в части абзаца 16:

1506046,0
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
5491698,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
5491698,0
003
Жалпы білім беру
5122205,0
006
Балаларға қосымша білім беру
369493,0
9
Білім беру саласындағы өзге де қызметтер
1202737,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
494308,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25666,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу
47385,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткізу
20787,0
011
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде білім беру объектілерін күрделі, ағымды жөндеу
400200,0
013
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
270,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
708429,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
708429,0
06
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамсыздандыру
1278350,0
2
Әлеуметтік көмек
1215671,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1215671,0
002
Еңбекпен қамту бағдарламасы
230604,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
18774,0
006
Тұрғын үй көмегі
22200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
511559,0
008
Ішкі әскерлер мен мерзімді қызметтегі әскери қызметкерлерді әлеуметтік қолдау
4666,0
009
1999 жылдың 26 шілдесінде «Отан», «Даңқ» ордендерімен марапатталған, «Халық Қаһарманы» атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
112,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1035,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
36276,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
86908,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
66425,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдарымен қамтамасыз етуге және ымдау тілі мамандарының, жеке көмекшілердің қызмет көрсету
45433,0
019
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне Тәуелсіз Мемлекеттер Достастығы елдері бойынша, Қазақстан Республикасының аумағы бойынша жол жүруін, сондай-ақ оларға және олармен бірге жүретін адамдарға Мәскеу, Астана қалаларында мерекелік іс-шараларға қатысуы үшін тамақтануына, тұруына, жол жүруіне арналған шығыстарын төлеуді қамтамасыз ету

1506046,0
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
5491698,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
5491698,0
003
Общеобразовательное обучение
5122205,0
006
Дополнительное образование для детей
369493,0
9
Прочие услуги в области образования
1202737,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
494308,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
25666,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
47385,0
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
20787,0
011
Капитальный, текущий ремонт объектов образования в рамках реализации стратегии региональной занятости и переподготовки кадров
400200,0
013
Материально-техническое оснащение государственных органов
270,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
708429,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
708429,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1278350,0
2
Социальная помощь
1215671,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1215671,0
002
Программа занятости
230604,0
005
Государственная адресная социальная помощь
18774,0
006
Жилищная помощь
22200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
511559,0
008
Социальная поддержка военнослужащих внутренних войск и срочной службы
4666,0
009
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Даңқ", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
112,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1035,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
36276,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
86908,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
66425,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
45433,0
019
Обеспечение проезда участникам и инвалидам Великой Отечественной войны по странам Содружества Независимых Государств, по территории Республики Казахстан, а также оплаты им и сопровождающим их лицам расходов на питание, проживание, проезд для участия в праздничных мероприятиях в городах Москва, Астана к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне

11328,0
020
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 65 жылдығына орай Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, сондай-ақ оларға теңестірілген, оның ішінде майдандағы армия құрамына кірмеген, 1941 жылғы 22 маусымнан бастап 1945 жылғы 3 қыркүйек аралығындағы кезеңде әскери бөлімшелерде, мекемелерде, әскери-оқу орындарында әскери қызметтен өткен, запасқа босатылған (отставка), «1941-1945 жж. Ұлы Отан соғысында Германияны жеңгенi үшiн» медалімен немесе «Жапонияны жеңгені үшін» медалімен марапатталған әскери қызметшілерге, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде алты ай жұмыс істеген (қызметте болған) адамдарға біржолғы материалдық көмек төлеу
180351,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
62679,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
62679,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
58289,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2890,0
012
Ақпараттық жүйелер құру
500,0
022
Мемлекеттік органдарды материалдық-техникалық жарақтандыру
1000,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
7042176,5
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3317071,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
166812,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
15000,0
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
150200,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1612,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
3150259,0
003
Мемлекеттік коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үй құрылысы және (немесе) сатып алу
520936,0
004
Инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту, жайластыру және (немесе) сатып алу
2104569,0
019
Тұрғын үй салу
524754,0
2
Коммуналдық шаруашылық
2139924,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2039924,0
012
Сумен жабдықтау және су бөлу жүйесінің қызмет етуі
321445,0
026
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі жылу жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
100000,0
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
2672,0
029
Сумен жабдықтау жүйесін дамыту
9800,0
030
Өңірлік жұмыспен қамту және кадрларды қайта даярлау стратегиясын іске асыру шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымды жөндеу және елді-мекендерді көркейту

11328,0
020
Выплата единовременной материальной помощи участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, а также лицам, приравненным к ним, военнослужащим, в том числе уволенным в запас (отставку), проходившим военную службу в период с 22 июня 1941 года по 3 сентября 1945 года в воинских частях, учреждениях, в военно-учебных заведениях, не входивших в состав действующей армии, награжденным медалью «За победу над Германией в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.» или медалью «За победу над Японией», проработавшим (прослужившим) не менее шести месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны к 65-летию Победы в Великой Отечественной войне
180351,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
62679,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
62679,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости социальных программ для населения
58289,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2890,0
012
Создание информационных систем
500,0
022
Материально-техническое оснащение государственных органов
1000,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7042176,5
1
Жилищное хозяйство
3317071,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
166812,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
15000,0
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
150200,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1612,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
3150259,0
003
Строительство и (или) приобретение жилья государственного коммунального жилищного фонда
520936,0
004
Развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2104569,0
019
Строительство жилья
524754,0
2
Коммунальное хозяйство
2139924,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2039924,0
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
321445,0
026
Организация эксплуатации тепловых сетей, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
100000,0
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
2672,0
029
Развитие системы водоснабжения
9800,0
030
Ремонт инженерно-коммуникационной инфраструктуры и благоустройство населенных пунктов в рамках реализации cтратегии региональной занятости и переподготовки кадров